menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-08-2025, 10:51
Simma Simma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 824
Domyślnie Biżuteria minimalistyczna czy artystyczna


Macie tak, że wahacie się między minimalizmem a czymś bardziej ozdobnym? Zastanawiam się, co tak naprawdę lepiej się sprawdza na co dzień i czy warto inwestować w bardziej nietypowe pierścionki.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 25-08-2025, 11:52
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 1 077
Domyślnie

Ja mam wrażenie, że warto mieć jedno i drugie. Minimalistyczne dodatki pasują zawsze i do wszystkiego, są takie uniwersalne. Ale czasami potrzebuję akcentu, czegoś, co wyróżni stylizację, i wtedy fajnie jest sięgnąć po biżuterię artystyczną. Taki pierścionek może być prosty, ale jednak unikatowy i to robi robotę. W sumie chodzi o to, żeby czuć się dobrze i żeby to do nas pasowało, a nie tylko podążać za trendami. Biżuteria to trochę jak podpis – pokazuje charakter i nastrój. Dlatego nie zamykam się na żaden styl, tylko mieszam. Jak ktoś chce poczytać o tym temacie, to tu jest fajny artykuł: https://jejsprawy.pl/dlaczego-warto-...e-pierscionki/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biżuteria minimalistyczna Simma Moda i styl 3 23-05-2025 20:42
Biżuteria kowdan Moda i styl 1 21-02-2024 09:34
Biżuteria Simma Moda i styl 17 16-06-2023 09:43
Artystyczna uczta w stolicy Austrii - komentarze Mar-Basia Ogólny 1 28-11-2012 16:36
Akcja artystyczna zapraszamy chętnych! etapwarszawa Zaproszenia 0 25-06-2009 13:51

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.