menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-07-2025, 13:16
kowdan kowdan jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 552
Domyślnie Dobre marki odzieżowe


Jakie marki odzieżowe według Was są najbardziej godne polecenia, jeśli chodzi o jakość i klasyczny styl?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 31-07-2025, 14:29
Simma Simma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 823
Domyślnie

Vistula, Intimissimi, Wólczanka, Massimo Dutti – to są marki, które najlepiej się u mnie sprawdzają. Trzymają fason i jakość dużo lepiej niż sieciówki z tańszego segmentu. Ostatnio przeglądałam też https://shopngo.pl/, bo mają sporo markowych rzeczy online i łatwiej złapać okazje niż biegać po sklepach stacjonarnych.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-12-2025, 19:18
Bogusia55 Bogusia55 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Gózd
Posty: 146
Domyślnie

Możesz śmiało sprawdzić sobie w takim razie markę https://www.denley.pl/ . Mają w ofercie ubrania z wysokiej jakości materiałów, bardziej casualowe jak i eleganckie stylizacje. Ubrania dla kobiet i panów, w atrakcyjnych cenach do tego. Zamawianie przez stronę jest wygodne, a wysyłki docierają błyskawicznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ulubione firmy odzieżowe teraska Moda i styl 7 29-09-2025 21:56
marki premium nie dla 50+ Adelaida Różności 2 27-08-2021 11:36
Zakup lodówki - jakie marki? adka Dom, wnętrza, ogród 3 25-08-2015 19:56
Wiosenne zakupy odzieżowe - jak nie zbankrutować? - komentarze 79.189.142.xxx Ogólny 4 05-08-2012 11:19
Nocne marki KKangaroo Różności - wątki archiwalne 1788 20-04-2012 01:34

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.