menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-05-2025, 13:53
rozmar rozmar jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 222
Domyślnie Jak dbać o botki


Kupiłam sobie nowe botki na wiosnę i bardzo je lubię, ale trochę się boję, że przy tej pogodzie szybko się zniszczą. Noszę je niemal codziennie i wiadomo – deszcz, kurz, czasem błoto. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak je pielęgnować, żeby przetrwały więcej niż jeden sezon?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-05-2025, 07:41
Simma Simma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 824
Domyślnie

Najważniejsze to ogarnąć temat od razu po zakupie – zanim zaczniesz je nosić na dobre, warto je zabezpieczyć. Używam sprayu impregnującego, który działa na wilgoć i trochę też na brud, i to już robi dużą różnicę. Po każdym noszeniu po prostu przetrę buty suchą szmatką, jak są wilgotne, to zostawiam do wyschnięcia, ale z dala od kaloryfera. Co jakiś czas warto też sprawdzić, czy podeszwa nie zaczyna się ścierać – czasem wystarczy drobna naprawa i można je jeszcze długo nosić. Jeśli są ze skóry, to wiadomo – trochę więcej roboty, ale też dłużej wytrzymają. Widziałam niedawno fajny artykuł z różnymi wskazówkami, warto rzucić okiem: https://radosckobiety.pl/botki-wiose...mienna-pogode/
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Botki na słupku wygodne czy tylko ładne Baisa Moda i styl 1 13-03-2025 11:43
Jak o siebie dbać monkz Pielęgnacja 4 22-06-2022 20:39
Jak dbać o paznokcie? - komentarze 109.201.195.xxx Ogólny 14 08-04-2019 13:09
Jak skutecznie dbać o cerę po 40 teraska Pielęgnacja 1 07-02-2019 08:32
Botki na koturnie Pani_Szefowa Różności 3 15-11-2018 21:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.