menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-10-2025, 11:22
Simma Simma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 823
Domyślnie Jaką biżuterię nosicie na co dzień?


Jaką biżuterię najbardziej lubicie nosić na co dzień — coś bardziej delikatnego czy raczej odważniejsze dodatki?
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-10-2025, 13:09
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 1 076
Domyślnie

Ja zakładam zawsze zegarek, mam taki ładny ze srebrną bransoletką. Miałam kiedyś ładniejszy, ale go zgubiłam i byłam zła na siebie, bo zawsze odkładałam naprawę na później. Kupiłam podobny, ale to już nie to samo. Noszę też łańcuszek z zawieszką krzyżyk, bransoletkę i pierścionek. Poza tym mam kolczyki w brwi, nosku i pępku — po prostu mi się w tych miejscach spodobały. Ogólnie mam sporo biżuterii: łańcuszki, kolczyki, pierścionki, ale naszyjników tylko dwa. Lubię biżuterię, bo ładnie zdobi kobietę, choć nie przepadam za koralami, perłami czy broszkami.
A jeśli chodzi o naszyjniki, to ostatnio trafiłam na bardzo ładne i delikatne wzory tutaj: https://zielinskamatylda.com/category/naszyjniki
— może Ci się coś spodoba, mają sporo subtelnych modeli, które pasują do codziennego stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biżuteria jaką nosicie i jaką lubicie? kowdan Moda i styl 1 31-07-2025 15:04
Jakie buty nosicie na co dzień monkz Moda i styl 2 24-02-2023 11:50
Stojak na biżuterię Klara123 Różności 0 04-08-2021 07:45
Jaką kawę pijecie na co dzień Simma Kuchnia, kulinaria 3 02-06-2021 10:45
Kupujemy starą biżuterię, wyroby ze srebra, zabawki i bursztyn bałtycki dawnewyroby Kupię, sprzedam, zamienię 0 05-12-2014 23:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.