menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

27-12-2007 08:10

Piękne miałam Święta! Zostałam zaproszona z Sylwkiem do Olsztyna. Syn średni z synową, jej rodzice i jej rodzina, wszyscy razem przy jednym stole. Było gwarnie, wesoło, serdecznie. Najbardziej zachwycony był Sylwek. Całym sobą chłonął ten czar bycia razem w ciepłej, serdecznej atmosferze, a mnie serce rosło,gdy patrzałam na Andrzeja, tak wspaniałego syna, który potrafi tworzyć swoją zgodną, wspaniałą rodzinkę. Ale wszystko dobre prędko sie kończy. W drugi dzień Świąt musiałam wracać do pustego domu, bo obowiązki. Z zachwytem rozmawiałam, przytulałam mojego rezolutnego, wspaniałego, kochanego Bartka, wnusia. Muszę teraz dobrze głową kręcić, bo w maju będzie przyjęty i Bartek i Dominika, moja wnusia, córeczka najmłodsza najstarszego syna. Mam dużo zdjęć, wybiorę parę do galerii na pamiątkę.

28-11-2007 19:37

Miałam ranny dyżur. Sylwek w szkole, więc całe popołudnie jestem przy komputerze. Na razie angielski sobie daruję, mam teraz czym innym głowę zajętą. Zaliczyłam prawie wszystkie testy Akademii Rozwoju z Gazety Prawnej . Został mi tylko jeden test i dostanę certyfikat. Może też sie przyda?
Cały czas mam nadzieję, że wreszcie coś mi sie wyklaruje, coś sklecę swojego, coś, co pozwoli mi rozwinąć skrzydła i udowodnić sobie i innym, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce.
Widziałam dziś Rozmowy w toku" Ewy Drzyzgi, jej rozmowę z Laurą Łącz. Podobało mi sie podejście Laury do problemu wdowieństwa. Ja też tak czuję jak ona. Mąż mój umarł, ale nie moja miłość do niego. I też nie wyobrażam sobie kogoś innego przy moim boku. Tylko jakoś nie przyszło mi do głowy nazwać mój stan "trwaniem w celibacie"...

17-11-2007 08:48

Dawno tu nie zaglądałam. Po prostu z braku czasu. Pisałam, ze uczę się angielskiego jako ekstern. Wyniki są raczej niezbyt imponujące. Uzyskałam tyle, że patrząc na tekst angielski, mogę sie domyślać, czego on dotyczy. No i udaje mi się czytać fonetycznie, choć nie w pełni wszystko rozumiem. Ale w międzyczasie szukam innych możliwości. Kusi mnie ebiznes. Myślę o założeniu sklepu internetowego, albo handlu na Allegro, czy licytacji. Przez to buszuję w internecie, szukam materiałów, kursów, a to jest naprawdę bardzo czasochłonne. Do tego ta praca na umowę zlecenie (muszę na razie tak dorabiać, bo to w tej chwili konkretne, namacalne dodatkowe dochody) również ogranicza mnie czasowo. Przykro mi było, gdy zobaczyłam tak miłe, sympatyczne wpisy od wspaniałych "seniorek" na naszym forum, a ja nie zareagowałam. Jeszcze dziś przeproszę i popiszę na forum. Boję sie tylko, jak zostanę przyjęta.

Strona 1 z 3:
 1 
 > 
Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.