menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Nazwa użytkownika
Awatar użytkownika KasinakaKasinaka
O mnie
Brak informacji.
Moje zainteresowania
Nie podano żadnych zainteresowań.
Album
Brak zdjęć.
Informacje kontaktowe
Brak informacji kontaktowych.
Zdjęcie
Zdjęcie użytkownika Kasinaka
 
Szybkie komentarze
Brak komentarzy.
Ostatnie wpisy do bloga
24-11-2022

Dlaczego to ma znaczenie
Lunesta po raz pierwszy zaczęła tworzyć kolorowanki w zeszłym roku, kiedy zrobiła książkę z rysunkami zwierząt domowych swoich przyjaciół.
Dzięki temu projektowi stworzyła 15 rysunków, aby dać ludziom szansę na skierowanie swojego wewnętrznego artysty i świętowanie różnych zabytków i lokalnych firm wokół Sioux Falls.
Postrzega to również jako sposób na podziękowanie niektórym z jej ulubionych miejsc w mieście, a także podzielić się historią i dlaczego te miejsca mają dla niej znaczenie.
Kolorowanki znajdziesz na Pokoloruj to.
"To naprawdę tylko miejsca, które były dla mnie kultowe lub ważne, gdy dorastałem lub TERAZ" - powiedział Lunstra. "To trochę jak moja osobista wycieczka po Sioux Falls."
Opowiedz mi więcej o artyście
Lunstra spędził kilka lat pracując w bankowości i utrzymując sztukę jako hobby. Następnie, około trzy lata temu została zatrudniona do swojego pierwszego zamówionego dzieła.

0 komentarzy
02-03-2020

Internet to nie jest tylko źródło wiedzy. Jest to także wszechmocne narzędzie, które pozwoli nam się uczyć oraz zarabiać. Trzeba to jednak robić mądrze. Aby dowiedzieć się czegoś konkretnego to potrzeba wyselekcjonować odpowiednie źródła wiedzy by na tym nie stracić. Dlatego polecam sprawdzić i przeanalizować bardzo dokładnie treści zawarte w internecie.
berich.eu

0 komentarzy
02-03-2020

Z racji iż nastały ciężkie czasy a jedzenie nie jest tak krystaliczne i zdrowe jak dawniej to trzeba o siebie zadbać. Nie tylko suplementacja jest ważna ale i ruch. Jeśli chcesz się dowiedzieć dużo więcej na temat zdrowia i odżywiania to koniecznie musisz dowiedzieć się dużo więcej. https://zdrowistylowi.pl/

0 komentarzy
Znajomi
Lista znajomych jest pusta.
Akcja
Akcje dostępne są po zalogowaniu.
Oceń
Oceny dostępne są po zalogowaniu.
sqwee Sąsiadujące profile htyqe


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.