menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Nazwa użytkownika
Awatar użytkownika LiwiaLiwia
O mnie
Imię
Liwia
Urodziny
29 Październik 0063
Płeć
Kobieta
Stan cywilny
Związek partnerski
Kraj
Polska
Miejsce
Katowice, ID, 40-723
Moje zainteresowania
Nie podano żadnych zainteresowań.
Album
Brak zdjęć.
Informacje kontaktowe
Brak informacji kontaktowych.
Zdjęcie
Zdjęcie użytkownika Liwia
 
Szybkie komentarze
29-10-2011 18:21
Awatar użytkownika en_vogue

Najserdeczniejsze życzenia w dniu urodzin!

29-10-2010 21:01
Awatar użytkownika koziorożec

Wszystkiego najlepszego w Dniu Twoich UrodzinUploaded with ImageShack.us
29-10-2010 18:32
Awatar użytkownika en_vogue

Moc najlepszych zyczeń
w dniu Twych urodzin!
29-10-2009 21:51
Awatar użytkownika weronika1

Zdrówka i Wszystkiego Najlepszego w Dniu Twoich Urodzin.


29-10-2009 17:13
Awatar użytkownika Anna G

Duzo, duzo zdrowia i czego sobie tylko zyczysz!

29-10-2009 10:08
Awatar użytkownika Ajaks

Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego Święta
16-12-2008 18:37
Awatar użytkownika Liwia

Dzięki Wam, trochę spóźnione, ale mam ciężki czas.....
29-10-2008 01:30
Awatar użytkownika Anielka

Liwio w dniu Urodzin,życzę Ci wszystkiego o czym tylko zamarzysz.Zdrowia i słoneczka oraz samych tylko pogodnych dni.
Ostatnie wpisy do bloga
31-01-2009

Germańska Nowa Medycyna - dyscyplina nauk przyrodniczych
11.05.2007.
Postępowanie według Germańskiej Nowej Medycyny jest w zasadzie bardzo proste, wymaga jednak wiele zdrowego rozsądku, jak również doświadczenia w jej stosowaniu. Niestety, kierowanie się zdrowym rozsądkiem uchodziło w naszej dotychczasowej medycynie za nienaukowe, wręcz niepoważne. W panującej obecnie w medycynie pracuje się „statystycznie”.

Powstaje jednak pytanie, jak można nabyć te, tak nieodzowne w Germańskiej Nowej Medycynie, psychologiczno-dochodzeniowe umiejętności? Niektórzy posiadają właściwość intuicyjnego wczucia się w sytuację pacjenta, przez co osiągają sukcesy nie gorsze od ich intelektualnych kolegów. Tak zwani „intelektualiści” natomiast mają z tym ogromne problemy, ponieważ nie potrafią oni znaleźć duchowej więzi z pacjentem, brakuje im miłości do bliźniego, wręcz nie są powołani do tego zawodu.

Jednak dla terapeuty (lekarza), który naprawdę z całą duszą i oddaniem wykonuje swój zawód, a jego serce bije dla pacjentów, nie ma niczego bardziej uszczęśliwiającego, jak fachowe posługiwanie się prawami Germańskiej Nowej Medycyny. Takiemu, z powołaniem pracującemu lekarzowi, dążącemu do zdobycia potrzebnej mu ogólnej wiedzy medycznej, nie będzie w stanie dorównać żaden, nawet najlepszy specjalista dzisiejszych nauk medycznych. Naprawdę, nie ma przesady w twierdzeniu, że ten, kto chce pracować z Germańską Nową Medycyną, oprócz fachowej i rozległej wiedzy oraz doskonałego orientowania się we wszystkich trzech płaszczyznach (psychicznej, mózgowej, narządowej), musi być przede wszystkim człowiekiem mądrym, ale równocześnie łaskawym, traktującym pacjenta jako równorzędnego partnera i jednocześnie jako górującego nad nim fachowca (w zakresie własnego życia wewnętrznego). Wyjątkowość Germańskiej Nowej Medycyny polega na tym, że pacjent jest wyłącznym decydentem w postępowaniu dotyczącym jego własnego organizmu. Pacjent nie jest „poddawany” leczeniu, tylko działa samodzielnie, pod opieką i przy pomocy lekarza. Stosunek pacjent-lekarz musi być gruntownie zrewidowany i na nowo zdefiniowany.

Lekarz, dotychczas wysoce wykwalifikowany specjalista, w przyszłości będzie musiał wykazać się wszechstronną wiedzą ogólną, posiadać kwalifikacje „medyka - śledczego” oraz umieć korzystać z daru zdrowego rozsądku. Tak przygotowany, będzie służył pacjentowi (najważniejszemu „ekspertowi” w sprawach własnego organizmu) fachową wiedzą i wsparciem, jak bliski przyjaciel. Terapia przyszłości opiera się tylko marginesowo na podawaniu środków farmakologicznych. Większość czasu poświęca się na zrozumiałym wyjaśnianiu pacjentowi jego biologicznego konfliktu i jego tak zwanej „choroby”. Przy pomocy swego przyjaciela - lekarza pacjent będzie w stanie rozwiązać swój konflikt i nauczyć się na przyszłość, znowu w niego nie „wpadać”. Tacy „kapłani Asklepiosa” powinni być, według doktora Hamera, skromnymi i mądrymi ludźmi, posiadającymi nie tylko serce dla pacjenta, lecz równocześnie wszechstronną wiedzę. Niestety, taki obraz przyszłości nie odpowiada obecnie panującemu wyobrażeniu o skutecznym lekarzu.

Zasadniczą sprawą dla diagnostyki Germańskiej Nowej Medycyny jest ustalenie, czy pacjent jest lewo-, czy prawo-ręczny. Aby tego dokonać wykonuje się test klaskania, tj. pacjent klaska w dłonie. Ręka uderzająca od góry jest ręką prowadzącą. Jest to ręka wiodąca, związana z dominującą sferą mózgową, którą pacjent przeważnie pracuje. Jego pierwszy konflikt pozostawia ślad (w postaci Ogniska Hamera=HH) również po tej stronie mózgu. Ta zależność została empirycznie odkryta przez doktora Hamera i jest w każdej chwili, na podstawie TK (tomografii komputerowej), możliwa do sprawdzenia. Wówczas mówimy, że pacjent jest "w głowie" lewo, albo praworęczny, niezależnie od tego, do używania której ręki, w przeszłości został przyzwyczajony.

Podstawowym pojęciem Germańskiej Nowej Medycyny jest DHS®. Lekarz musi posiadać umiejętność wczucia się w ten moment tak, jak przeżywał go pacjent. Jest to bardzo ważne, żeby móc sobie wyobrazić kompletny obraz sytuacji, w momencie jego uderzenia. Warunkiem tego jest dokładne poznanie życia pacjenta, jego doświadczeń, jego poglądów oraz religijnego, społecznego, rodzinnego, a także finansowego zaplecza. W tym miejscu trzeba szczególnie podkreślić, że powierzchowne traktowanie Germańskiej Nowej Medycyny może skończyć się fiaskiem. Zwłaszcza wówczas, gdy badający nie poświęci odpowiednio dużo czasu pacjentowi, albo zabraknie mu wyczucia do przeprowadzenia wystarczająco wnikliwego i dokładnego wywiadu. Niewiedza o istnieniu psychicznego, indywidualnego podłoża w momencie uderzenia DHS® spowodowała, że wszystkie dotychczasowe testy psychologiczne nie zdały swego egzaminu. Przy analizowaniu tych testów odpowiedzi na pytania były traktowne szablonowo. W oparciu o tę "szablonowość" próbowano wyłonić np. zależności w powstawaniu chorób rakowych, wynikających z ogólnej odpowiedzi na pytanie o "utratę partnera".

W tabeli głównej GNM, ogarniającej całą medycynę, łatwo można znaleźć te, odkryte empirycznie, powiązania pomiędzy trzema płaszczyznami: psychiką - mózgiem - narządem. I to zarówno przy każdym zachorowaniu, jak i w każdej fazie tego zachorowania. W Germańskiej Nowej Medycynie nazywamy zachorowanie Specjalnym, Biologicznym, Sensownym programem natury (SBS&reg.

0 komentarzy
20-10-2008

Nie wiem, o czym pisać, więc napiszę o seksie, bo to sie fajnie czyta. Może to znacie, może nie. Dostałam to kiedys na moją pocztę.Temat dla fecetów

"W drodze do seksualnej błogości, podaję Ci listę rzeczy, których powinieneś unikać. Rzeczy te gwarantują zabicie popędu w kobiecie i jeżeli popełniasz więcej niż 10 z niżej wymienionych, musisz poważnie popracować nad swoją edukacją seksualną. A jeśli uważasz, że z ciebie supermacho i wiesz wszystko, to nie czytaj, bo jeszcze się dowiesz, że taki z ciebie superkochanek jak z koziej d...
1. Idą prosto do intymnych miejsc
Musisz być bardziej wrażliwy do momentu, gdy kobieta jest bardziej gotowa, niż zirytowana faktem, iż zagłębiasz się po jej piersi i srom po kilku minutach pobieżnego całowania. Kiedy Ty będziesz czuł się nieziemsko i będzie Ci dobrze, możesz nie zostać zaproszony przez nią ponownie do łóżka.

2. Niewiedzą jak wrażliwie się całować
Namiętnie lub wrażliwie, mocno lub delikatnie, dobre całowanie jest sztuką, która smakuje obu płciom i wprowadza odpowiedni nastrój. Naucz się jak się całować i robić to dobrze. Nie znaczy to, że masz wtykać język w jej usta i kręcić dookoła jakbyś czyścił nitką jej zęby.

3. Zbyt brutalnie dotykają ich stref erogennych
Mężczyźni lubią mocniejsze dotykanie niż kobiety, szczególnie tyczy to się ich penisów. Tak, więc jeżeli dotykach jej łechtaczki z taką siłą, jaką Ty lubisz, gdy się masturbujesz, ona najprawdopodobniej będzie wrzeszczała z bólu - później wyrzuci Cię z łóżka. Zapamiętaj: łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis na znacznie mniejszym obszarze. Potraktuj to z szacunkiem. To jest jedyny organ w ludzkim ciele, który nie ma żadnej innej funkcji poza dostarczaniem przyjemności.

4. Nie głaszczą i nie pieszczą
Drugim, największym czynnikiem w seksie dla kobiety jest jej skóra (pierwszym jest umysł). Możesz dotykać jakiejś części jej ciała pieszcząc, ale musisz się skupić na tym, co robisz i wkładać w swoje palce jakąś energię seksualną podczas pieszczot. Znaczy to, że masz nie myśleć o grze w baseball, kiedy robisz jej zmysłowy masaż.

5. Zatrzymują się na sutkach jak ssące mleko dziecko
Tak, wiemy, że dla Ciebie to jest fajne. Ona czuje się jakby niemowlę ssało jej piersi. Poliż i pocałuj dookoła całej jej piersi, zanim pójdziesz po "smoczek", wtedy językiem dobierz się dookoła sutków i otoczek. Jeżeli spodoba jej się to, co robisz, będziesz wiedział dzięki jej jękom przyjemności.

6. Gryzą uszy, bo myślą, że jest to seksowne
Ona może się z Tobą nie zgadzać. W tym przypadku będzie ją to tylko irytowało, nie zmieniając się w boginię seksu, o której myślałeś i wzywałeś.

7. Zostawiają malinkę na jej szyi, jak nastoletnią oznakę honoru
Jeżeli masz ponad 16 lat, jest to rzecz nie do przyjęcia. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego, na pewno masz mniej niż 16 lat.

8. Nie golą się przed stosunkiem
Nie wiem czy to jest seksowne, ale pocierając swoją szorstką brodą po jej ciele i twarzy nie sprawisz jej przyjemności, co najwyżej spowodujesz czerwoną wysypkę, przez którą może zapamiętać Cię na długo...

9. Nie myją się dokładnie
Jest to rzecz, która wyłącza kobiety zupełnie z ochoty na stosunek. Mimo iż mężczyźni mają wyższy próg zapachu niż kobiety, jednak zachowaj czystość - szczególnie dokładnie w miejscach intymnych (na przykład pod napletkiem). To nie jest po prostu sprawa uprzejmości, to jest bilet z powrotem do sypialni.

10. Zapominają, że kobiety mają wrażliwe ciało czekające na pieszczoty
Prawie taki sam punkt, który omawialiśmy wcześniej, jednak warto zapamiętać: dotykanie jej nie powinno odbywać się tylko w sypialni, w czasie gry wstępnej. Prawdę mówiąc, jeżeli będziesz dotykał jej ciała w kochający sposób podczas dnia, ona będzie bardziej gotowa by wpaść w Twoje ramiona wieczorem.

11. Próbują wetknąć swoje palce pod bieliznę nim kobieta jest gotowa
To jest oznaka niezręcznego, nastoletniego kochanka, który próbuje mieć czwartą podstawę, by czuł się jako doskonały kochanek. Nie śpiesz się, pozwól rozwinąć się sytuacji naturalnie, zastosuj mały zmysłowy dotyk tkaniny pokrywający jej srom, zanim zaczniesz zagłębiać się pod jej bieliznę. Jest to bardziej erotyczne niż zagłębianie prosto tam.

12. Rzucają prezerwatywy na ziemię
Czy muszę mówić, dlaczego to nie jest najpopularniejszy ruch w trakcie lub po seksie? Złóż prezerwatywę schludnie w tkaninę lub chusteczkę, wrzuć do kosza, nie toalety, bo w tym drugim przypadku zapewne popływa tam przez pewien czas jako niekoniecznie zamierzony "przypominacz" Waszego zbliżenia.

13. Idą wprost do łechtaczki podczas seksu oralnego lub masturbacji
Tak jak powiedzieliśmy wyżej, większość kobiet znajdzie w tym coś irytującego - jeśli naciśniesz zbyt mocno, wściekle. Twoje pierwsze pieszczony powinny być na jej wargach, potem bliżej sromu, wtedy, gdy będzie pobudzona, możesz pracować bliżej jej łechtaczki. Nawet, jeżeli będzie pobudzona, miękkie dotknięcie wzdłuż warg jej łechtaczki może być bardziej zadowalające niż samo ciśnięcie na jej łechtaczkę.

14. Wychodzą zaraz po tym, kiedy ona osiąga punkt
Kobiety często są tak zagubione w swoich seksualnych uniesieniach, że zapominają Ci się odwdzięczyć. W rzeczywistości fakt, że leży cicho może znaczyć, że kocha to, co robisz; w takim razie powinieneś czuć, że naciskanie jej sromu ustami czy palcami, albo dotykanie jej, woli bardziej niż dawanie Tobie odczuć.

15. Rozbierają niezdarnie
Posłuchajcie: nie musisz być w stanie zdejmować jej biustonosza jedną ręką za plecami jednocześnie ją całując. Wprawdzie, z mojego doświadczenia wiem, że lepiej nawet tego nie próbować. Ona prawdopodobnie zrobi to jednym ruchem ręki i zdejmie i tak przez głowę. Pozwól jej zdjąć te części garderoby, które Ci sprawiają problem, pozwól sobie pomóc jej ręką, rób to powoli i delikatnie. Będzie to lepsze niż zdarcie z niej ubrania, jak papieru z urodzinowego prezentu.

16. Rozbierają się nieelegancko - zdejmują skarpety po bieliźnie
Nie ma nic bardziej komicznego (lub patetycznego) dla kobiety niż mężczyzna w skarpetach i majtkach. Oprócz nagiego mężczyzny ze skarpetami... Jeżeli nie rozumiesz dlaczego, po prostu przyjmij, że tak jest.

17. Oczekują, by kobiety depilowały się dla nich
Może lubisz, gdy jej skóra wokół sromu jest gładka jak skóra dziecka, ale prawdopodobnie ona będzie widziała to jako ciernista droga do swędzącego papieru ściernego między nogami. Spytaj ją ładnie, że chciałbyś by się depilowała. Jeżeli powie "nie", zaakceptuj to łaskawie.

18. Wkładają palce do jej pochwy nim jest gotowa i skłonna
Generalnie, kobiety tak samo lubią być penetrowane, jak mężczyźni lubią penetrować, biorąc pod uwagę jak bardzo mężczyźni lubią wtykać rzeczy tam, gdzie lubią. Jednakże one lubią, gdy robisz to we właściwym czasie - na przykład, gdy czują się wystarczająco pobudzone, by się cieszyć tym. Jeżeli łechtaczka będzie dawała znaki, będzie możliwość, że spodoba jej się palec, albo dwa jej skarbie. W takim razie bądź delikatny i znajdź jednym palcem jej punkt G. Upewnij się, że jej się to podoba, zanim włożysz kolejny. Dwa palce na jej punkcie G będzie tym, czego prawdopodobnie chce. Bądź pewny, że dotykanie tam jest czymś, co sprawia jej przyjemność. Jeżeli nie wiesz, co to jest punkt G, spróbuj poszukać na Google nim pójdziesz z kobietą do łóżka.

19. Wchodzenie bez pytania czy tego chce
Zapamiętaj, że to ona decyduje jak daleko możesz zajść i jeżeli nie chce się zabawić, nie naciskaj. Ta zgoda ma zastosowanie do każdej strategii, gdy Twój penetrujący penis naciska dalej naprzód bez jej zgody słownej albo werbalnej. Mając to, nie musisz zawsze pytać "Mogę w ciebie wejść?" jednak może to być romantyczną i seksowną rzeczą, jeżeli zapytasz patrząc głęboko w jej oczy. Nie potrzeba mówić, że najlepiej by zdarzyło się to w pozycji "top" (od tłumacza: klasyczna pozycja mężczyzna na kobiecie lub odwrotnie leżąc), która przy okazji, dla większości osób jest najpopularniejszą pozycją w seksie.

20. Stukają dookoła pochwy penisem, nie mogąc znaleźć miejsca, w które mają wejść
To jest najgorsze dla kobiety w momencie stosunku. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz w nią wejść, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku i nie próbuj ciągle znaleźć wejścia. Po prostu zapytaj jej, czy może Ci pomóc przy pomocy dłoni. W ten sposób oszczędzisz zakłopotania, nie wspominając o czasie.

21. "Pchają" bez względu na przyjemności dla niej
Kiedy osiągniesz szczyt uniesienia i Twój penis jest jej w niej, próbuj pokazać swoje uniesienie by było jej milej. Ona może zechcieć mocniejszego i szybszego penetrowania, ale najlepiej jest zacząć wolno i płynnie. Kiedy będziesz się kochał, ona bardziej doceni Twoje wysiłki jeżeli jesteś męski i silny - cóż mówić, jeżeli wiesz co robisz, pomyśl przede wszystkim i pracuj ciężko mocno pchając, jeżeli to lubi.

22. Oczekują, by kochać się analnie
Tak, wszyscy cieszymy się seksem analnym. Ale ona może być bardziej zakłopotana, może czuć jakiejś obiekcje przed tym i może nie lubić tego typu pozycji. Jeżeli naprawdę chcesz to zrobić i wyjaśnisz dlaczego to tak bardzo lubisz (na przykład "To jest niezwykle ekscytujące widzieć Twoją pupę gdy się kochamy" lepiej zabrzmi niż "Szaleje gdy pcham Cię od tyłu") prawdopodobnie zgodzi się na to od czasu do czasu, szczególnie jeżeli są Twoje urodziny czy coś.

23. Pchają za mocno
Jeżeli jesteś hojnie obdarzony lub partnerka ma krótką pochwę i pchasz za mocno, może to się skończyć zerwaniem jej szyjki macicy. Może to spowodować jej wrzask, i jedynie smutek, a nie seksualną przyjemność.

24. Wychodzą zanim ona osiągnie uniesienie lub przyjemność z seksu
Nie ma wielu mężczyzn, którzy mogą wytrzymać wystarczająco długo by w pełni zaspokoić kobietę, która ucieszy się stymulowaniem pochwy i punktu G. Jeżeli nie możesz się nauczyć tego, jak dochodzić wolniej, to na końcu, gdy dojdziesz, rób to dalej przez kilka minut, ona w ten sposób zyska więcej przyjemności. To nie jest trudne nauczyć się wolniej dochodzić. Najlepiej poszukaj na Google "przedwczesna ejakulacja". Spójrz również na poradę numer 28.

25. Nie dochodzą lub tracą erekcję po założeniu prezerwatywy
Jeżeli jesteś jednym z tych rzadkich przypadków, którzy mają kłopoty podczas stosunku, poważnie sugerujemy spotkanie z seksuologiem. Pomoże Ci się zająć tym problemem, nauczy jak dochodzić szybciej, porady jak wywołać zdrętwienie w jej waginie i wiedze jak pomalować sufit w sypialni by pomogło Ci to w stosunkach psychologicznie. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy tracą erekcję po założeniu prezerwatywy, wynika z tego, że możesz być uczulony na materiał z którego jest stworzona prezerwatywa lub naciska ona za mocno na żołądź, najlepiej poszukaj na Google rozwiązania wpisując zapytanie "tracenie erekcji po założeniu prezerwatywy".20-10-2008

26. Pytają czy było jej dobrze
To nie jest oznaka prawdziwego kochanka, jeżeli jednak naprawdę chcesz się dowiedzieć, spróbuj zapytać "Wolałaś gdy robiłem X czy Y?"

27. Obrażają się, gdy odmawia mu oralnej przyjemności
Kiedy oralny seks kobiet jest bardzo miły dla mężczyzn, one nie widzą tego tak pozytywnie. Jeżeli jednak pytanie o smak lub zapach będzie za trudne dla Ciebie, spróbuj pójść z nią pod prysznic lub do wanny przed seksem. Jeżeli chcesz tylko tego i nie możesz być zaspokojony tym, że robisz jej dobrze, to czytanie tej porady nie pomoże Ci za dużo.

28. Nie zdołają dać jej przyjemności, bo dochodzą za szybko
Zapamiętaj motto: "Kobiety dochodzą pierwsze!". Jako mężczyzna, prawdopodobnie stracisz ochotę na seks zaraz po wytrysku - co najmniej na chwilę. W tym przypadku upewnij się, że ona dojdzie, poprzez seks oralny lub masturbacje przed Twoim wejściem w nią. Dzięki temu ona będzie miała przyjemność i Ty również (Masz dodatkowo ten plus, że nie musisz się martwić przedwczesnym wytryskiem). Teraz tylko wejdź w nią, pchaj - wchodząc, wychodząc i zapomnij o tym, że możesz być złym kochankiem, bo chyba nie chcesz być jednym z nich, prawda?

29. Próbują zbliżać jej głowę do swojego penisa
Zadecydujmy: albo ona jest skłonna uprawiać seks oralny, albo nie jest. Próbując przekonać ją, zbliżając penisa do jej warg i głowy jest totalnie głupie. Lepiej po prostu zapytać: "Jest coś, co mogłabyś zrobić by dać mi znacznie więcej przyjemności..."

30. Próbują trzymać i kierować jej głową gdy ona robi mu dobrze poprzez seks oralny
Tak, znów wiemy, że Ci to sprawia przyjemność, ale licz się z tym, że kobiety nie lubią gdy kieruje się jej głową i naciska by wziąć do ust całego penisa, tak głęboko jak się da. Tak więc trzymaj ręce z dala od jej głowy, dopuszczalne jest delikatne głaskanie jej włosów.

31. Przytrzymują jej głowę gdy ma w ustach penisa
Podobne do numeru 30, ale tym razem trzymanie jej głowy i ruszanie do góry i w dół Twojego penisa jest rzeczą niedopuszczalną. Jeżeli sądzisz, że to jest dopuszczalne, znaczy że naoglądałeś się zbyt wielu brzydkich filmów.

32. Wkładają do ust bez pytania czy mogą
Smak nasienia jest przyswajalnym smakiem; Niestety jest to coś, czego kobiety nigdy nie przyswoją. Jeżeli tego nie lubi, powiedz jej, że wyjmiesz przed wytryskiem w ostatnim momencie i dokończy ręką. Dostaniesz więcej przyjemności i ona nie będzie musiała połykać albo wypluwać Twojego nasienia. A propos, przypadkowe zapomnienie o tym, że dochodzisz jest niedozwolone.

33. Myślą, że filmy porno można przenieść do świata realnego
Prawdziwe życie takie nie jest jak w filmach, ok?

34. Przełączają na hardcore porno bez zapytania czy ona tego chce
Nawet jeżeli sądzisz, że to jest pobudzające, ona prawdopodobnie nie poprze tego co mówisz, z prostego powodu - większość porno jest obrażające dla kobiety. Pierw zapytaj jej i jeżeli chcesz podzielić erotycznym dreszczem oglądania kochających się ludzi, najlepiej wybierz jakiś romantyczny film pornograficzny, w który będzie oddziaływał zarówno na jej emocjach jak i na Waszym seksie.

35. Usprawiedliwiają lub przepraszają za wielkość swojego penisa
Na wypadek, gdybyś kiedykolwiek skłonił się przepraszać za wielkość swojego przyrodzenia, że nie jest taki jak na filmach, pamiętaj 98% kobiet woli wrażliwego kochanka niż takiego, który ma dużego penisa. Jeżeli Twoja partnerka jest jedną z tych 2%, musisz poszukać innej.

36. Odpowiadają szczerze, gdy ona pyta jak było z ostatnią partnerką
Panowie, jeżeli kobieta pyta, czy jej tyłek jest duży, odpowiadacie zgodnie z prawdą? No właśnie... Wystarczy powiedzieć, że aktualna kochanka jest najwspanialszą, najseksowniejszą i najbardziej pociągająca kobietą na świecie. Nawet jeżeli temu nie wierzy, to jest to co chciała usłyszeć.

37. Pytają, czy niemieli by nic przeciwko 3 kobiecie w łóżku
Trójkąciki mogą być pociągające, ale kobiety zwykle są zazdrosne i niemiłe dla konkurencji. Upewnij się, ale porządnie się upewnij, że wiesz co robisz próbując tego.

38. Każą wykonywać jej całą robotę
Zmiana pozycji jest bardzo pozytywną stroną, ale pytając jej za każdym razem na jaką pozycję zmienicie gdy uprawiacie seks jest czymś głupim. Zmieniajcie pozycje, bawcie się i dzielcie się pracą. Nie poprzestawaj na jedne ulubionej pozycji i staraj się również sam wymyślać nowe.

39. Próbują wsunąć penisa analnie przez "przypadek"
Seks analny jest czymś, czego wiele par próbowało, a wierzysz temu, co wyczytasz w internecie lub zauważysz w filmie porno. Jest to coś co powinno się spróbować, ale oboje musicie chcieć tego spróbować. Ona nie będzie zadowolona, jeżeli przez przypadek trafisz w jej odbyt. Nie uwierzy, jeżeli powiesz jej, że tego nie chciałeś i to trafiłeś przez przypadek.

40. Fotografują lub nagrywają łóżkowe wariacje
Niefortunnie, wiele par porzuca swoje dowody aktu seksualnego, mogą się one dostać do niepowołanych rąk i da to wielkie możliwości tej osobie. Dobrym kompromisem jest podłączenie kamery do telewizora bez nagrywania. Jest to sposób w którym możesz mocno się podniecić podczas seksu i nie musisz się martwić tym, że wkrótce zobaczysz się w internecie.

41. Zawsze robią to samo, stara procedura podczas seksu
Tak jak wszystko inne (oprócz możliwości głębszego kochania), duże zmiany w waszym seksie mogą sprawić, że Wasze współżycie będzie bardziej świeże i namiętne. Będziesz zaskoczony jak ekscytujące jest wypróbowanie nowych pozycji. To jest proste, ponieważ każda pozycja różnie oddziałuje na penisa i pochwę, daje nową perspektywę w widzeniu Twojej partnerki, daje możliwość widzenia gdy wchodzisz w ciało swojej partnerki itp.

42. Nie romansują z nią
Kobiety kochają romanse. Mężczyźni ukartują to, albo robią to by dostać się do łóżka kobiety. Prawda czy fałsz? Prawdopodobnie jest to prawda, ale romantyczna "pogoń" jest głębszym zagadnieniem dla większości mężczyzn.

43. Klepią jej pośladki bez upewnienia się, czy ona chce lekkiej dominacji
Nie ważne jak ekscytujący może Ci się wydawać ten pomysł, nie klep za mocno jej pośladków bez słabszych prób i zobaczenia jej reakcji. Jeżeli to zrobisz, możesz zebrać klepnięcie w Twoją twarz, albo kopa w.. ehem Twój skarb

44. Próbują seksu jak w filmach lub książkach
Nie kopiuj tego, co zobaczyłeś w filmie. Tam czegoś brakuje. Kobieta lubi Twoją inwencję twórczą.

45. Bawią się jej odbytem, gdy ona nie jest wystarczająco podniecona by to docenić
Kiedy masturbujesz jej pochwę i wkładasz palca do jej waginy możesz poczuć, że jej odpowiada mała analna gra. Jeżeli masz racje możesz użyć małego palca do delikatnego łaskotania jej odbytu tak jak palcem wskazującym jej punktu G. To może dodać jej wspaniałe podniecenie - szczególnie jeżeli dochodzi do orgazmu. Jeżeli jednak spróbujesz zrobić to podczas gdy ona nie jest naprawdę podniecona może stracić zupełnie ochotę na seks, więc upewnij się dokładnie bo może to nie być złym pomysłem.

46. Ogłuszają ją poprzez krzyczenie do ucha gdy dochodzą
Łatwy do zrobienia błąd, szczególnie jeżeli lubisz seks w pozycji "top" leżąc blisko na swojej partnerce i chcesz by cały świat wiedział, że dochodzisz. Niestety ona nie da Ci dojść drugi raz, więc schowaj swoją twarz w poduszkę lub coś, jeżeli jesteś skłonny do niekontrolowanych odgłosów podczas wytrysku.

47. Mówią sprośne rzeczy, bez upewnienia się czy to lubi
Generalnie małe, niewinne sprośne rozmowy między dorosłymi dodają smaczku. Gdy Twoja partnerka powie byś ją pieprzył w jej gorącą mokrą cipkę, zobaczysz co mam na myśli. Jeżeli tak się nie stało i chciałbyś tego, pobudź ją do sprośnych rozmów kiedy się kochacie i zobacz wyraz jej twarzy. Może być zaskoczona. Pamiętaj, że legenda głosi iż spokojni często są najbardziej zadowalający w łóżku.

48. Leżą na kobiecie bez wspierania się na swoich ramionach
Zawsze pamiętaj: gentleman zawsze opiera się na rękach, łokciach, kolanach lub czymś innym podczas stosunku.

49. Mają wytrysk w niej, bez zapytania o pozwolenie
Wytryśnięcie między jej piersi, w jej pochwie lub jej odbycie jest niewiarygodnie ekscytujące, ale miło byłoby gdybyś najpierw ją zapytał. Może mniej chce zobaczyć Twoją męskość podczas wytrysku niż sprzątać lub myć się po tym.

50. Nie kontrolują swojego wytrysku
Tak jak powiedzieliśmy wcześniej, dobry kochanek musi się wysilić, by być pewnym, że jego partnerka jest zaspokojona nim on skończy.

51. Nie spędzają z kobietą odrobiny czasu w ramionach po seksie
Mężczyzna, który wstaje po skończonej robocie i dalej wykonuje codzienną procedurę, jest prawdopodobnie najmniej cenionym seksualnym obiektem przez kobiety. One potrzebują bliskości partnera. Potrzebują znacznie więcej czasu by ochłonąć niż mężczyźni. Musi poczuć, że jest kochana i jest kimś wyjątkowym, musi poczuć się adorowana przez mężczyznę któremu dała właśnie coś dla niej najcenniejszego. Na samym końcu możesz spędzić z nią pół godziny, możecie się wspólnie zrelaksować po kochaniu, nawet jeżeli nie zamierzasz spędzić z nią całej nocy.

52. Nie myją się po seksie
Seks pochłania wiele ilości płynów i sił, zatrzymaj jednak trochę na później by móc się wytrzeć lub umyć. Jeżeli chcesz być prawdziwym gentlemanem, zaoferuj swojej partnerce ciepły ręcznik, by mogła się wytrzeć, szczególnie jeżeli nie używasz prezerwatyw.

0 komentarzy
Znajomi
Lista znajomych jest pusta.
Akcja
Akcje dostępne są po zalogowaniu.
Oceń
Oceny dostępne są po zalogowaniu.
kaskaszabat Sąsiadujące profile karo08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.