menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

13-04-2017 09:29

Wiem coś na ten temat, bo nie wolno mi było pisać o tych co lewakują i brudzą czyli lewakach i brudasach. Są tacy, co "lubią" czyścioszków i gwoździem wypisują na masce samochodu "czyścioszek" (dlatego nie wolno myć samochodów). Nie mycie - jest to poprawność polityczna lub bardziej po ludzku - obyczajowa. Nie myte mają napisy palcem "brudas" na kurzu. Analogicznie jest i z istotami żywymi. Ponoszą większe straty, gdy są czyścioszkami niż brudasami. Analogia sama ciśnie się do mózgu chyba, że ktoś ma mały rozumek. Głupi nie wie, że jest głupi bo byłby mądry - często powtarzane przez niedawno zmarłego śp Pawełka Zarzecznego. Zresztą pochodzącego z moich okolic. Rozrabialiśmy na tym samym terytorium ale nie znaliśmy się. Był o tę dychę młodszy, ale w jego opowieściach w prasie i TV (tej normalnej) sączyła się ta erudycja i słownictwo rodem z Mokotowa a raczej Czerniakowa.
Słuchając wystąpień pod Pałacem Prezydenckim 10 kwietnia po mszy wieczornej, słyszałem w tle Szatana, miotał się i kłębił w swojej niemocy. Potem przemawiający ksiądz stwierdził, że jakby był przy egzorcyzmie.
Coś w tym jest i trzeba brać pod uwagę swoje czyny aby nie było za późno.
Wszystkim życzę Wesołych Świąt a dla niektórych głębokich przemyśleń nad określeniem dobra i zła.

05-12-2016 13:12

Dziwię się, że traktujesz mnie jak złego człowieka. To tak jak koderaści szukają demokracji a nie zostali pookładani kijami. Widać prowokują do tego a tu nic. Tacy jak ja źli ludzie nie chcą ich bić tylko przyglądają się z politowaniem.
Poza tym nie zrozumiałaś mego przesłania. Popatrz na tego pułkowniczka, który ostatnio mówił, jaki to on i jego koledzy pałujący niewinnych ludzi , baranek. Jak byś tak dostała po d... jak ja od takich pułkowniczków to na pewno nie kometowałabyś mojego wpisu. Oczywiście w Twoim rozumieniu mojego wpisu.
Pozdro

02-11-2016 22:35

Ziemia się zatrzęsła, czas na wulkany. Wezuwio czeka na stosowną chwilę aby spełnić życzenia Hekate

24-04-2016 09:00

Nic dodać nic ująć. Przecież to też moja historia, historia z Kresami. Z czymś, czegoś wielu nie rozumie. To przelewanie krwi a także uczestniczenie w sposób pokojowy dla tegoś Czegoś, co nazywa się Rzeczypospolita, Najjaśniejsza Rzeczypospolita. I tak zbierając wiadomości o Kresach, moich dziadków Ojczyzny, popadłem w melancholię i jednocześnie w przerażenie. Jak ludzie do dzisiaj boją się opowiadać o tej wspaniałej historii. Boją się komuny, tego lewactwa, które już wtedy powoli, jak rak, zżerały Najjaśniejszą. Ci wiekowi, przymusowi imigranci, nadal boją się podstępu jak to było w przypadku Żołnierzy Wyklętych. Przeglądając materiały oficjalne - jest ich bardzo mało. Zbierajcie opisy, wspomnienie, nawet bezimienne zdjęcia, co kto może, publikujcie bo lewactwo nadal stara się to puścić w zapomnienie tak jak wpuszczało i wpuszcza Nas w chore ideologie, nie pasujące do natury człowieczeństwa, normalności. Nie bójcie się.
W historii Kresów jest nasza siła. A oni każą nam o tym zapomnieć.

20-12-2015 21:44

Hiena roku już dana. Szkoda tylko, że dziennikarze nie wiedzą, że hieny działają stadami. Mam kilku kandydatów dodatkowych, nawet z naszego stada.

Strona 1 z 67:
 1 
 > 
Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X