menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Życie po mojemu
06-13-2022 10:21 AM

Życie, na czym polega? kto mi to wytłumaczy Dużo książek, dużo opowiadań o życiu, dużo rozmów, a ty i tak musisz przeżyć po swojemu, wg własnego scenariusza swoje życie. Czy masz scenariusz? Nawet, jeśli masz, ułożyłaś niemal z pietyzmem na podstawie swoich marzeń o przyszłości, ale to wszystko złudne marzenia.Życie pisze i wprowadza w twoje życie swój scenariusz ty nie m asz nic do powiedzenia. Możesz się buntować, możesz rozpaczać, a życie i tak swoje pokaże .
Patrząc na scenariusz z góry swojego dojrzałego wieku, inaczej oceniasz zdarzenia, które miały miejsce w Twoim życiu, nie tylko w twoim, w życiu rodziny, Przyjaciół, znajomych. Scenariuszy jest mnóstwo, tyle ile istnień ludzkich. Nie wszystkie są udostępniane na forum publicznym.Wachlarz scenariuszy jest urozmaicony i nie wystarczyłoby skrzydełek wachlarza do wpisania tytułów, które zaprowadziłyby do interesującego nas tematu.
Dożyłam, można powiedzieć, dojrzałego wieku, za który można uznać moje 84lat
Staruszka jestem, tak kokieteryjnie określam swój wiek. Kokieteria wyłącznie na własny użytekCzasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.