menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

06-10-2017 23:13

Czytam i oczom nie wierzę. A to staruszkę okradną, a to naciągną na pożyczkę, nie daj Boże napadną i zabiorą wszystkie oszczędności. Ostatnio przeczytałam, że staruszka dała się przekonać przebranemu policjantowi na wyrzucenie przez okno dużej sumy pieniędzy, chyba ponad 50 tys, gdy ten zdołał ją przekonać, że jej i kapitałowi grozi niebezpieczeństwo!
Dla mnie to tak enigmatyczna suma, że nie jestem sobie jej w stanie nawet wyobrazić. Skąd ludzie biorą pieniądze na robienie takich oszczędności? Ja żyję na styk i nie wiem jakim cudem bym oszczędziła taką sumę!!! Po drugie. Dlaczego trzymają pieniądze w domu?!
Ile takich osób jest wśród nas, które narzekają na wszystko, a gromadzą środki pieniężne, o których przeciętnemu emerytowi się nawet nie śni?!
Ja mam rozterki natury duchowej. Zapraszam do Dniewnika

http://hallas.pl.tl/pa%26%23378%3Bdziernik-2017.htm

Pozdrawiam

17-08-2017 10:18

Dni chmurne, noce chłodne, lato powoli odchodzi. Ja już po letnim wypoczynku, teraz z wnukiem spędzam ostatni tydzień wakacji. Zabieram się do pisania Dniewnika już bardziej metodycznie. Tutaj też będę częściej bywała. Zapraszam do odwiedzenia

http://hallas.pl.tl/sierpie%26%23324%3B-2017.htm

Pozdrawiam

27-07-2017 12:15

Lubię kwiaty swojskie, takie z którymi jestem oswojona od dzieciństwa. Mam takie bratnie dusze, które też radują się swojskimi klimatami. Moje ukochane kwiatuszki to michałki, aksamitki, nasturcje, nagietki, malwy, słomianki... Dzisiaj mam na swoim balkonie przedstawiciela gatunku.

Zapraszam do Dniewnika wszystkie bratnie dusze
http://hallas.pl.tl/lipiec-2017.htm
Pozdrawiam

02-07-2017 16:44

Dziękuję za życzenia imieninowe. To miło, że o mnie pamiętacie, a ostatnio bywam tutaj raczej okazjonalnie, ale zawsze z przyjemnością wracam.
To trochę dziwne, ale u mnie zaobserwowałam pewne spowolnieni w pracach, myśleniu, działaniu. To chyba objaw związany z wiekiem. Więcej czasu zajmuje mi wypoczynek niż wykonywane prace. Trzeba się jakoś z tym pogodzić.
Zapraszam do Dniewnika, tam trwam na posterunku, póki mogę.

http://hallas.pl.tl/lipiec-2017.htm

Pozdrawiam

01-06-2017 14:21

Dzisiaj Dzień Dziecka! Zastanawiam się czy mogę jeszcze czymś się cieszyć tak jak dziecko, gdyż przecież w każdym z nas coś z dziecka jest, tylko że dzieci też bywają naburmuszone, złośliwe, krnąbrne i uparte. Lepiej tych cech nie pielęgnować, niech radość mieszka w naszych sercach. Ja bardzo lubię dzieci, szczególnie małe i doskonale się z nimi bawię, w każdym razie dogadujemy się z mety!
Zapraszam do Dniewnika, zaczynamy czerwiec życzeniami z okazji Dnia Dziecka.

http://hallas.pl.tl/czerwiec-2017.htm

Pozdrawiam

Strona 1 z 218:
 1 
 > 
Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X