menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

17-08-2017 10:18

Dni chmurne, noce chłodne, lato powoli odchodzi. Ja już po letnim wypoczynku, teraz z wnukiem spędzam ostatni tydzień wakacji. Zabieram się do pisania Dniewnika już bardziej metodycznie. Tutaj też będę częściej bywała. Zapraszam do odwiedzenia

http://hallas.pl.tl/sierpie%26%23324%3B-2017.htm

Pozdrawiam

27-07-2017 12:15

Lubię kwiaty swojskie, takie z którymi jestem oswojona od dzieciństwa. Mam takie bratnie dusze, które też radują się swojskimi klimatami. Moje ukochane kwiatuszki to michałki, aksamitki, nasturcje, nagietki, malwy, słomianki... Dzisiaj mam na swoim balkonie przedstawiciela gatunku.

Zapraszam do Dniewnika wszystkie bratnie dusze
http://hallas.pl.tl/lipiec-2017.htm
Pozdrawiam

02-07-2017 16:44

Dziękuję za życzenia imieninowe. To miło, że o mnie pamiętacie, a ostatnio bywam tutaj raczej okazjonalnie, ale zawsze z przyjemnością wracam.
To trochę dziwne, ale u mnie zaobserwowałam pewne spowolnieni w pracach, myśleniu, działaniu. To chyba objaw związany z wiekiem. Więcej czasu zajmuje mi wypoczynek niż wykonywane prace. Trzeba się jakoś z tym pogodzić.
Zapraszam do Dniewnika, tam trwam na posterunku, póki mogę.

http://hallas.pl.tl/lipiec-2017.htm

Pozdrawiam

01-06-2017 14:21

Dzisiaj Dzień Dziecka! Zastanawiam się czy mogę jeszcze czymś się cieszyć tak jak dziecko, gdyż przecież w każdym z nas coś z dziecka jest, tylko że dzieci też bywają naburmuszone, złośliwe, krnąbrne i uparte. Lepiej tych cech nie pielęgnować, niech radość mieszka w naszych sercach. Ja bardzo lubię dzieci, szczególnie małe i doskonale się z nimi bawię, w każdym razie dogadujemy się z mety!
Zapraszam do Dniewnika, zaczynamy czerwiec życzeniami z okazji Dnia Dziecka.

http://hallas.pl.tl/czerwiec-2017.htm

Pozdrawiam

18-05-2017 19:31

Czy są jakieś normy i zasady obowiązujące w okresie starości?! Zastanawiam się nad tym często i dochodzę do wniosku, że mimo, że nikt mi nie zarzuca jakichś uchybień, mam niekiedy opory. Przecież nie pięknieję na starość, jestem obła w biodrach, włosy dziwnie wiotkie nie poddają się moim staraniom, staruszka z nadwagą, której w życiu się nie spodziewałam. Znikąd to się nie bierze, każde wejście do kuchni kończy się małą przekąską.
Są jednak kobiety, które nie mają oporów, wyglądają jak wyglądają, ale noszą mini, dekolty i mają za nic ciekawskie spojrzenia, nie zawsze akceptujące ich wygląd. Mam do takiej postawy szacunek, w końcu mamy się czuć dobrze z sobą a inni, gdy im się nie podoba niech oglądają piękne chmury na niebie.

Zapraszam do Dniewnika http://hallas.pl.tl/maj-2017.htm
Pozdrawiam

Strona 1 z 217:
 1 
 > 
Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X