menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

08-02-2018 12:32

Wiadomo, że starość nie oznacza samotności. Wielu seniorów jest niezwykle aktywnych i jak sami mówią, nie czują się na tyle lat ile mają. Starają się ciągle zdobywać nowe umiejętności i nie zostawać z tyłu z np. technologią.

To pocieszające ilu seniorów nadąża za nowinkami technicznymi. Do niedawna było nie do pomyślenia, aby seniorzy używali telefonów komórkowych. A teraz proszę bardzo. Używają i nawet smartfony nie mają dla nich tajemnic. Używają ich do kontaktów z rodziną, wnukami, znajomymi. No i oczywiście, korzystają też z internetu.

Wielu seniorów ma nawet własne strony internetowe, które zgodne są z wszelkimi trendami. Zresztą założenie strony internetowej jest bardzo proste. Wystarczy tylko dobry hosting, zainstalowany blog i masa czasu i chęci. Dlatego cieszy fakt, że coraz więcej seniorów zaczyna aktywnie działać w internecie. Zauważają, że łatwo jest zacząć i bardzo to wciąga.

Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X