menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

13-02-2014 20:47


Preparaty CaliVita są w 100% naturalne, i nie wywołują skutków ubocznych. Suplementy diety produkowane są bez użycia cukru, sztucznych barwników i konserwantów. Calivita korzysta ze zdobyczy osiągnięć dzisiejszej techniki, a suplementy zatwierdzone są przez organizacją Food and Drug Administration (FDA) - najlepiej wyposażone laboratorium i najbardziej rygorystyczną kontrolę na świecie.

Najwyższej jakości surowce do produkcji wszystkich produktów CaliVita są nabywane od najbardziej prestiżowych producentów, specjalizujących się w naturalnych surowcach, które charakteryzują się jakością porównywalną do farmaceutycznej, z której mogą być wytwarzane tylko najwyższej jakości suplementy diety.

Na przykład, cynk wykorzystywany do produkcji suplementów diety można kupić za jedną dziesiątą ceny, niż ten który jest wykorzystywany w suplementach CaliVita. Tylko bardzo mała liczba producentów i dystrybutorów spełnia tak wymagające i rygorystyczne normy. Prawdziwymi hitami Calivity są takie suplementy jak Paraprotex, Nopalin, Menopausal Formula, czy Prostate Power.

CaliVita jest firmą, która już od wielu lat zaliczana jest do firm o największym obrocie w dystrybucji suplementów diety w Europie Środkowej. Firma Calivita stara się, aby dystrybuowane produkty docierały na rynek w cenie dostępnej dla wszystkich ludzi. Dzienny koszt suplementacji jest bardzo niski dzięki sprzedaży w milionowych ilościach

Więcej o suplementach Calivita na stronie:

http://suplementy-diety.info/suplementy-diety/


Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.