menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

23-11-2011 20:58

Diabli mnie biorą na ten cały bajzel, nie tylko w polityce ale w całkiem prostych,codziennych sprawach!!!
Ostatnio jestem interesantem w ZUS-ie,nie wiem czy tym panienkom z okienka płacą premię za to ,żeby nas emerytów nie informować abyśmy nie mogli podwyższyć sobie emerytury czy co????
W poniedziałek nie było żadnej możliwości ale już w środę kiedy przyszłam już z wiadomością.że nowa ustawa o kapitale początkowym stwarza mi taką możliwość już mogę????
Czy każdy emeryt musi być prawnikiem (żeby zrozumieć cały ten prawniczy bełkot????).księgowym aby policzyć lub na nowo przeliczyć emeryturę,tłumaczem aby zrozumieć decyzję ZUS-u.
Może by tak coś dla zwykłych ludzi posadzić w okienku z informacją kogoś kto się zna i nie dba przede wszystkim o interesy ZUS,tylko był naprawdę dla nas ,dla zwykłego człowieka???,bo TO MY NA WAS PRACOWALIŚMY TYLE LAT!!!!

02-11-2011 19:06

Zycie mija i My po woli przemijamy,smutny to czas,czas zadumy i przemyśleń.Chodziłam dziś po cmentarzu,patrzyłam na nagrobki i myślałam jak niewielu nas zostaje .Smutne to ,ale jak powiedział Seneka ,Jeśli będziesz żył z naturą,nigdy nie będziesz ubogi"

Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.