menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

29-10-2017 16:39

Moje groby te ważniejsze są w Zagłębiu Dabrowskim a włąściwie w Sosnowcu. Ze względów organizacyjnych, że tak powiem, z moimi "przyszywanymi córkami" pojechałyśmy już wczoraj. O pogodzie lepiej nie pisać. Kończąc naszą eskapadę, zaproponowałam odwiedzić grób Edwarda Gierka na Cmentarzu w Zagórzu. Zrobiło mi się smutno gdy zobaczyłam zwyczajny grób, wśród innych, bogatych, które postawili zapewne nie biedni ludzie. Pomyślałam sobie, jak dobrze, że nie był chowany na Powązkach tylko wśród swoich zagłębiowskich rodaków, bo zapewne PIS już myślałby o jego usunięciu.

22-10-2017 06:04

Przygotowuje się do przeprowadzenia kotka z działki do domu. Kotek króluje tu od wczesnej wiosny i jest dotychczas niczyj chociaż 3 osoby systematycznie go dokarmiają. Od wnuczki z Warszawy przyszedł pełen ekwipunek dla niego, a od prawnuczki instrukcja jak opiekować się dzikim kotkiem.( ona chyba nie wie,że w dzieciństwie to ja byłam kocią matką).

Jutro w Chęcinach w moim miasteczku będzie kładziony kamień węgielny pod budowę wielkiego przedszkola i żłobka. Będę w tym uczestniczyć. To jedna z ostatnich inwestycji. Wiele już dokonano, wiele jest przed nami. Jaka to radość dla mnie,może i dla innych też.

21-10-2017 05:36

Jak dobrze pójdzie w grudniu ukończę pisanie ksiażki "Raj z tej ziemi". Dzisiaj zajrzałam do moich starych blogów szukając pewnej daty. I sama się wzruszyłam czytając swój blog z roku 2009 o pewnej skrzyneczce w której znajdują się listy od moich rodziców. Zapłakałam a czynie to niezwykle rzadko.

Postanowiłam, wrócić na blog. Czy mnie przyjmiecie, a może jeszcze ktoś mnie pamięta, Formika zapewne?

Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.