menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

24-07-2014 17:58

Od kilku dni nie mam spokoju. Zastanawiam się czy postąpiłam właściwie. Nigdy na nikogo nie pisałam skargi, nawet gdy na to zasługiwał. Tym razem nie wytrzymałam i napisałam. Co o tym myślicie, napiszcie szczerze.

Zenona Dołegowska
Czerwona Góra 7/7
26-060 Chęciny

Pan Dyrektor
Oddziału Świętokrzyskiego
Z siedzibą w Skarżysku Kamiennej
Al. Niepodległości 90
26-110 Skarżysko-Kamienna


Moralnie jestem zmuszona zwrócić się do Pana ze skargą na kasjerkę, która pełniła dyżur w piątek dnia 11 lipca 2014r.o godz. 11,30 w kasie nr 4.

W przeddzień przyjechałam do Kielc, aby zakupić bilet jak również miejsce sypialne lub kuszetkę do Kołobrzegu na dzień 10 sierpień 2014. Wówczas pełniąca dyżur kasjerka w tym samym okienku wyjaśniła mi ,że nie może dokonać sprzedaży gdyż przyjechałam o dzień wcześniej niż można kupić bilet. Spytała również czy mam legitymacje, na zniżkę kolejową. Pomimo tego, że nie dokonałam zakupu byłam zadowolona ze sposobu potraktowania mnie.
,
W obawie, że mogę nie dostać miejsca sypialnego pojechałam w następnym dniu i wtedy spotkałam się z oburzającym potraktowaniem mnie. Pytałam o dolne miejsce sypialne (jestem starą kobietą mam 79 lat),pani z wielkim zdenerwowaniem odpowiedziała, że nie ma a kiedy powiedziałam, że jest to przecież pierwszy dzień sprzedaży, z podniesionym głosem powiedziała, że wszystkie dolne miejsca są zarezerwowane. Wówczas zapytałam czy może jest kuszetka dolna. Owszem otrzymałam odpowiedź, ale w sposób uwłaczający każdej godności ludzkiej, a kiedy ze spokojem zapytałam czy musi się tak zachowywać, odpowiedziała dosłownie „taki już mam charakter”

Po tym wszystkim dokonałam zakupu biletu i kuszetki, ale wiedziałam, że muszę o tym powiadomić przełożonego to też udałam się do kolejnych ,trzech okienek pytając o miejsce siedziby przełożonego. Byłam przekonana, że ma siedzibę na dworcu w Kielcach. Każda odpowiedziała mi, że przełożony znajduje się w Krakowie a Przewozy Regionalne mają siedzibę w Skarżysku. Wówczas wyszła „moja” kasjerka i próbowała mnie przeprosić, mówiąc, że dzisiaj ma zły dzień.

Dzięki Internetowi a wczoraj dzięki pani pod nr 782555562 dowiedziałam się o dokładnym adresie.

Szanowny Panie Dyrektorze, chcę Panu powiedzieć, że mając tyle lat po raz
pierwszy piszę skargę a ponadto zastanawiam się czy rzeczywiście nie ma nikogo na dworcu w Kielcach, który mógłby takie sprawy załatwić na miejscu. Może jakaś starsza kasjerka?

Czekam na odpowiedź.Zenona Dołęgowska

Chęciny, 16.07.2014

Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.