|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
|||||||
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
|
||||
|
Dzień dobry.
U mnie wreszcie nie pada i słońce się pokazuje, ale do ogrodu się nie da iść, wczoraj noga zapadła mi się do kostki, dzisiaj po południu też ma padać. Wczoraj przechodziłam też koło ławeczki Piotr Machalicy...za wcześnie odszedł. ![]() Lulka, też lubię ogrodu takie bardziej na luzie i ogrodowy misz masz. Mam kilka goździków kamiennych, ale jeszcze nie kwitną, dużo wyginęło, muszę teraz poczekać, aż nasionka się rozsieją. Izo, to miałaś wczoraj wesoły dzień, pewnie córka z wnukiem dużo Ci pomogły. Na dalsze spacery może się jeszcze nie wyrywaj, lepiej zrobić ze dwa dziennie i na krótszych trasach, delikatnie się testuj. Cytat:
Gratko, Twoje Gratkowo w każdym miejscu jest bardzo urocze, ma swój klimat. Ja też nie zawsze jestem zadowolona z pomocników, ale nie poprawiam, chyba, że ich nie ma, to coś poprawię. Cieszmy się, że ma nam kto pomagać i obrabiać pole. Może akurat nie będzie padać i uda się fachowcom zrobić porządek z rynnami. Też mam dzień bezplanowy, na razie robię pranie i może wybiorę się na cmentarz, bo pogoda taka w sam raz. Ale najpierw kawa. Dobrego dnia Wam życzę. |