menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > podkarpackie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #58461  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 09:50
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 29 195
Domyślnie Dzień dobry wszystkim

Bogda, ładna ta fontanna z dziewczynką, dzięki
Gratko, to i Wam trochę podlało, u mnie lało równo przez całą dobę, trochę róż poniszczyło.
Cytat:
Poza tym gratkowo nigdy nie wygląda na wypielęgnowane, bo szkoda mi roślin,
żeby ich kosić gdy jeszcze nie zakwitły i w różnych miejscach straszą
kępy np rudbekii, maków polnych, margaretek.
I takie ogrody właśnie lubię, nieco rozwichrzone i żyjące
trochę własnym życiem, nie lubię wszystkiego
wyrównanego i wyciętego "pod sznurek".
Ogrody naturalne bardziej do mnie przemawiają
Piękne te margaretki.

Zakwitły pierwsze goździki kamienne, wiem, że
Gratka lubi
Na razie w takich kolorach:


Cytat:
Iza_bella
Od jutra planuję większą aktywność - zacznę wychodzić na dłuższe spacery...nie zamierzam się przemęczać, ale sprawdzić, jak organizm zareaguje. Pójdę tam, gdzie po drodze znajdę jakąś ławkę do przycupnięcia.
Izo, bardzo dobry pomysł, tylko testuj powoli swoją kondycję, zaczęłabym od krótkich spacerów

Miłego Wam
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
– Maya Angelou
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58462  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:26
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 66 803
Domyślnie

Dzień dobry.
U mnie wreszcie nie pada i słońce się pokazuje, ale do ogrodu się nie da iść, wczoraj noga zapadła mi się do kostki, dzisiaj po południu też ma padać.
Wczoraj przechodziłam też koło ławeczki Piotr Machalicy...za wcześnie odszedł.


Lulka, też lubię ogrodu takie bardziej na luzie i ogrodowy misz masz.
Mam kilka goździków kamiennych, ale jeszcze nie kwitną, dużo wyginęło, muszę teraz poczekać, aż nasionka się rozsieją.
Izo, to miałaś wczoraj wesoły dzień, pewnie córka z wnukiem dużo Ci pomogły.
Na dalsze spacery może się jeszcze nie wyrywaj, lepiej zrobić ze dwa dziennie i na krótszych trasach, delikatnie się testuj.
Cytat:
Bogda...przykro, że efekty wizyt u lekarzy mizerne...nie wiadomo, czy choroby są aż tak poważne, że nie wiadomo jak leczyć, czy medycy podchodzą do naszych problemów na luzie, bez empatii i bez większego zaangażowania.
Izo, nie wiem czy poważne, ale cierpię, a oni to tak, byle pozbyć się pacjenta.
Gratko, Twoje Gratkowo w każdym miejscu jest bardzo urocze, ma swój klimat.
Ja też nie zawsze jestem zadowolona z pomocników, ale nie poprawiam, chyba, że ich nie ma, to coś poprawię.
Cieszmy się, że ma nam kto pomagać i obrabiać pole.
Może akurat nie będzie padać i uda się fachowcom zrobić porządek z rynnami.
Też mam dzień bezplanowy, na razie robię pranie i może wybiorę się na cmentarz, bo pogoda taka w sam raz.
Ale najpierw kawa.
Dobrego dnia Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.