menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #100881  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 17:15
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 6 779
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I takie kwiecie z cyklu jak wydać efektywnie i narodowo 19 publicznych milionów:



Został skazany i nie orzekał od 2006 roku.
Ale w końcu tej kaście każdy się przyda. Nawet trup ... A inny PiSowski i rządowy sędzia co też przeszedł w inny stan skupienia zamiast wyroku dostał awans do TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO
Mimo że pokaleczył solidnie ludzi.
Chyba Morawski mu było...

Jest jeszcze jeden

i wszyscy jak żony Cezara

Cytat:
Czy nowy sędzia Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Zielonacki jako adwokat oszukał swoje klientki? Tak twierdzi „Gazeta Wyborcza”, która opisuje skargi dwóch kobiet zarzucających Zielonackiemu, że przez wiele miesięcy utrzymywał, że prowadzi ich sprawy , a w ogóle nie złożył pozwów do sądu. Nowo wybrany sędzia miał tłumaczyć się chorobą, ale przez jego krętactwa kobieta mogła pozostać bez środków do życia. Czy będzie można go ukarać?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...sedzia-tk.html
__________________
Jarosław Kaczyński: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli
http://bi.gazeta.pl/im/45/76/12/z19359557O.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100882  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 17:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Jest jeszcze jeden

i wszyscy jak żony Cezara

Same messaliny od "maturzysty" KACZYŃSKIEGO do samego spodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100883  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 17:42
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 6 779
Domyślnie nie ma właściwych ludzi?

Słabo sobie radzą ci PiSowscy szefowie BORu - jak we wszystkich sużbach

płk/gen. bryg. Andrzej Pawlikowski (4 grudnia 2015 – 27 stycznia 2017)[21]
płk Tomasz Kędzierski (p.o.) (od 27 stycznia 2017 do 25 kwietnia 2017)[21]
gen. Tomasz Miłkowski (od 25 kwietnia 2017)
__________________
Jarosław Kaczyński: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli
http://bi.gazeta.pl/im/45/76/12/z19359557O.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100884  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 18:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Jest jeszcze jeden

i wszyscy jak żony Cezara


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...sedzia-tk.html

faktycznie idiota.
nie mógł po prostu za.....ć pendriva?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100885  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 21:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Słabo sobie radzą ci PiSowscy szefowie BORu - jak we wszystkich sużbach

płk/gen. bryg. Andrzej Pawlikowski (4 grudnia 2015 – 27 stycznia 2017)[21]
płk Tomasz Kędzierski (p.o.) (od 27 stycznia 2017 do 25 kwietnia 2017)[21]
gen. Tomasz Miłkowski (od 25 kwietnia 2017)

czyli na kogo wypadnie na tego benc
Albo niedojda, albo awans emerytalny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100886  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 21:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie

Następny numer z kastą
Jak nie nieboszczyk z kiełbasą, to biedna na umyśle

Cytat:
Wspominał o tym prezes Izby Karnej SN Stanisław Zabłocki podczas lipcowego wystąpienia w Senacie. - Trzeba pamiętać o tym, że pani sędzia z Łodzi to jest już dawno sędzia w stanie spoczynku i jest to pani, która miała to nieszczęście, że ujawniła się choroba, i to nie choroba natury fizycznej, tylko innego typu… Po prostu z przyczyn ludzkich i lekarskich nie wolno mi nawet nic więcej powiedzieć. No i ukradła spodnie - mówił sędzia.

Panie sędzio! Co pan? Przecie ta banda gdyby mogła to własnych familiantów us.....ych i ob.....ych ustawiłaby na widoku gdyby im to do propagandowego obrazka pasowało.
W końcu ta wrazliwa i czysta moralnie banda urzędowała pod czujnym okiem bogobojnej chrześcijanki SZYDŁO więc ludzkie miłosierdzie musiały wyssać z jej broszki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100887  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 21:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie

I kolejne kwiecie...
Cytat:
Jak opisuje wrocławska "Gazeta Wyborcza", na jednym z nich podana jest informacja, że świdnicki sąd "wypuścił na wolność pedofila".

Tydzień temu sąd wydal w tej sprawie oświadczenie: "W związku z treścią billboardów, jakie pojawiły się w dniu dzisiejszym w ramach kampanii Polskiej Fundacji Narodowej dotyczącej reformy polskiego wymiaru sprawiedliwości, Prezes Sądu Okręgowego w Świdnicy informuje, że żaden z sądów świdnickich nie wydał tego rodzaju decyzji".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100888  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 21:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie


A tera z bomba czyli matura głąba
https://www.facebook.com/jaczewskian...22092777985500

Cytat:
Jaczewski napisał na Facebooku o "kuriozalnych okolicznościach", w jakich bracia Lech i Jarosław Kaczyńscy odeszli z "Lelewela".

"Zwłaszcza Jarosław, którego losem pokierował ważny działacz komunistycznej partii" - napisał.

Przytoczył historię z 1966 roku, gdy stołecznym kuratorem był Jerzy Kuberski (później członek KC PZPR i minister oświaty).
Przypomniał, że Lech Kaczyński zdał z X do XI, maturalnej klasy,

natomiast jego brat nie. Decyzją rady pedagogicznej Jarosław miał powtarzać klasę.

Kurator interweniuje w sprawie Kaczyńskiego

"Wtedy do dyrektora »Lelewela« pana Nikodema Księżopolskiego - pedagoga bezpartyjnego i niespotykanie praworządnego (czasem aż do przesady) - zatelefonował Kuberski. I mówi: »Dyrektorze, tam u was jednego z bliźniaków nie promowaliście. Ja ich znam. To są bardzo dobrzy chłopcy. Proszę to naprawić i drugiego też promować«" - napisał Jaczewski.

znaczy się Intelektualista.... A promotora od doktoratu tez miał klasy wybitnej. Starego KPP-owca i politruka od Berlinga

Jak to mówi jedno z przysłów???
Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100889  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 22:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie

Cytat:
To musiało się tak skończyć. Wysyp memów po zdjęciu Jarosława Kaczyńskiego ze szczytu Koziarza


Oprócz 500 peleryn, które nie tak dawno stały się materiałem dla ogólnopolskiego „festiwalu” memów, resort Zbigniewa Ziobry zamówił także m.in. 500 pluszowych reniferów, 500 zestawów kredek, 500 ręczników szybkoschnących czy 500 ekologicznych notesów. Na liście zakupów pojawiło się również 250 ściereczek do okularów. Oprócz logotypów ministerstwa, na produktach promocyjnych mają pojawić się także wzory polskiej, ale i norweskiej sztuki ludowej. To dlatego, że program promocyjny ma być finansowany z funduszy norweskich, odpowiedzialnych za „budowanie potencjału instytucjonalnego i współpracę w obszarze wymiaru sprawiedliwości
”.

I te wzory norweskie są frapujące... czyli jak klepnąć po kieszeni Norwega przy pomocy wzorka
Jak głupi, to kupi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100890  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 23:04
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 228
Domyślnie Ten żart nie jest śmieszny

Cytat:
Napisał pluto37
I te wzory norweskie są frapujące... czyli jak klepnąć po kieszeni Norwega przy pomocy wzorka
Jak głupi, to kupi.


Masz bogatą wyobraźnię więc gdybyś zaczął pisać bajki dla dzieci to zrobiłbyś coś dobrego.

No to pa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100891  
Nieprzeczytane 13-09-2017, 23:23
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 228
Domyślnie Pluto

Skąd Ty takie głupoty bierzesz to ja nie wiem. Obecnie jest wolność co między innymi widać po wypowiedziach tzw. opozycji. Pewnie już zapomniałeś to co było w komuniźmie. Wiele się zmieniło bo obecnie każdy może uzewnętrzniać to co ma w głowie i w odbycie, niczego nie trzeba udowadniać. Ty to już przekraczasz wszelkie granice. Obecnie każdy pisać może. Tak, jak kiedyś Sztur zaśpiewał, że każdą rurę można odetkać ... a śpiewać można lepiej lub gorzej. Obecnie najwięcej wymądrzają się ci co śpiewają gorzej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100892  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 08:32
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 6 779
Domyślnie

Dobra zmiana świętuje pierwszą miesięcznicę udanej pomocy ofiarom nawałnic. Ten film podbija internet

https://www.facebook.com/tvpiKorea/v...3266495685074/

a suweren zawija sreberka
http://crowdmedia.pl/dobra-zmiana-sw...bija-internet/
__________________
Jarosław Kaczyński: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli
http://bi.gazeta.pl/im/45/76/12/z19359557O.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100893  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 08:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
Skąd Ty takie głupoty bierzesz to ja nie wiem. Obecnie jest wolność co między innymi widać po wypowiedziach tzw. opozycji. Pewnie już zapomniałeś to co było w komuniźmie. Wiele się zmieniło bo obecnie każdy może uzewnętrzniać to co ma w głowie i w odbycie, niczego nie trzeba udowadniać. Ty to już przekraczasz wszelkie granice. Obecnie każdy pisać może. Tak, jak kiedyś Sztur zaśpiewał, że każdą rurę można odetkać ... a śpiewać można lepiej lub gorzej. Obecnie najwięcej wymądrzają się ci co śpiewają gorzej.

czy mi się zdaje, czy ty znowu o sexie figlaro jedna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100894  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 08:41
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 22 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Dobra zmiana świętuje pierwszą miesięcznicę udanej pomocy ofiarom nawałnic. Ten film podbija internet

https://www.facebook.com/tvpiKorea/v...3266495685074/

a suweren zawija sreberka
http://crowdmedia.pl/dobra-zmiana-sw...bija-internet/
http://www.pl.image-share.com/ijpg-551-260.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100895  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 08:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Dobra zmiana świętuje pierwszą miesięcznicę udanej pomocy ofiarom nawałnic. Ten film podbija internet

https://www.facebook.com/tvpiKorea/v...3266495685074/

a suweren zawija sreberka
http://crowdmedia.pl/dobra-zmiana-sw...bija-internet/

Bo to wszystko dlatego, że "przez 8 długich lat Polcy i Polacy......"
A potem miss Broszka idzie do spowiedzi, klęczy i żegna się krzyżem zanosząc modły mimo że w księgach stoi ...Nie KŁAM....znaczy się nie dawaj fałszywego świadectwa.

A przy innej okazji firmuje jawne złodziejstwo typu afera sadowa na billboard'ach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100896  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 08:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 514
Domyślnie



Tarninko, wiemy, że najlepiej ci wychodzi pismo łobrazkowe,
ale od tego jest inny wątek.
Nadzieja iż tu będą otwierać linki, jest nadal płonna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100897  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 08:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Bo to wszystko dlatego, że "przez 8 długich lat Polcy i Polacy......"
A potem miss Broszka idzie do spowiedzi, klęczy i żegna się krzyżem zanosząc modły mimo że w księgach stoi ...Nie KŁAM....znaczy się nie dawaj fałszywego świadectwa.

A przy innej okazji firmuje jawne złodziejstwo typu afera sadowa na billboard'ach.

a tyle było zachwytów nad prymasem
i tak szybko wywionęły.

smuteczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100898  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 08:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 153
Domyślnie


To przecie oczywiste że "trzeba być wyjątkowo załganym..." inaczej nie byłoby powodu być w PiSie.
Ci którzy mieli jakieś odruchy przyzwoitości już dawno z tamtąd wybyli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100899  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 09:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Dobra zmiana świętuje pierwszą miesięcznicę udanej pomocy ofiarom nawałnic. Ten film podbija internet

https://www.facebook.com/tvpiKorea/v...3266495685074/

a suweren zawija sreberka
http://crowdmedia.pl/dobra-zmiana-sw...bija-internet/

nie przesadzaj z tym podbijaniem.
są filmy co mają miliony wyświetleń. Przecie was w Polsce jest chyba 'wincy' niż 68 tys.???

Kabaret.

Niemniej gratulacje moje koleżeństwo. Macie moje uznanie za walkę. Tak trzymać.
Bez was PiS padnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100900  
Nieprzeczytane 14-09-2017, 09:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To przecie oczywiste że "trzeba być wyjątkowo załganym..." inaczej nie byłoby powodu być w PiSie.
Ci którzy mieli jakieś odruchy przyzwoitości już dawno z tamtąd wybyli


Odruchy przyzwoitości mają wyłącznie złodzieje z byłej mafii oraz ich akolici.
I znane na forum jak zły szeląg, hipokrytki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 




Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4