menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101661  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 16:32
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 182
Domyślnie Co tam

w Antkowej podkomisji PiSzczy?
Nie wiadomo, jest tajna.
Ile kosztują nas te zabawy? Nie wiadomo. To też tajne.
Cytat:
Unikanie odpowiedzi to specjalność podkomisji. Nie można się na przykład dowiedzieć, jakie prace wykonał dla niej Frank Taylor, brytyjski badacz katastrof, który miał nadać podkomisji rangę międzynarodową. We wrześniu tego roku Taylor pytany przez TVN 24, co robi, odpisał: „Nie będę dalej komentował sprawy wypadku w Smoleńsku”.
A co jest jawne?
Głupota niektórych większa od treści na czerwonym pasku w tvp info.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101662  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 16:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

Ale za to szmal jest dla tych co leczą zdrowie psychiczne NARODU

Cytat:
"Fakt" dotarł do maila, jaki dostali pracownicy IPN od szefów tamtejszych związków zawodowych. To forma podziękowań dla szefa instytutu Jarosława Szarka za decyzję o podwyżkach wynagrodzeń o ok. 1000 zł (średnia zarobków w IPN to 5955 zł brutto).

Wzrost płac ma być rekompensatą za ciężkie warunki pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101663  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 16:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
w Antkowej podkomisji PiSzczy?
Nie wiadomo, jest tajna.
Ile kosztują nas te zabawy? Nie wiadomo. To też tajne.

A co jest jawne?
Głupota niektórych większa od treści na czerwonym pasku w tvp info.
Po pierwsze primo to Antek ma budżet nieograniczony, bo w razie co to jakąś Narodową Fundację se powoła ... obronną. A po drugie primo to m.in. po to następuje pacyfikacja sądów, żeby byle kto z wrażych ośrodków sponsorowanych z obcych źródeł Sorosa się nie dowiedział kto ile szmalu za nic bierze.
W końcu jakaś tajemnica w tym kraju obowiązywać musi, Bo nie każda byle hybryda musi wiedzieć co w MONie piszczy. Zobacz , że nawet u DUDY kancelista może być za hybrydę. A co dopiero taka co chciałaby smoleńskie dochodzenia objawić urbi et orbi bezkarnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101664  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 16:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 182
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Polu! No! Ja Cię proszę!!! Już samo podejrzenie że osobnik/czka z tej opcji którą począł KACZYŃSKI może używać mózgu jest jak mawiał klasyk ..nadużyciem semantycznym....
Mówisz?
Hmm... może to i prawda.
Wódz myśli za nich to i nie używają, żeby się nie zużyly przedwcześnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101665  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 17:07
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 182
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale za to szmal jest dla tych co leczą zdrowie psychiczne NARODU
A wiesz, jaka to ciężka praca grzebanie w życiorysach?
Znacznie trudniejsza niż np. w czyimś brzuchu.
A jakie obciążenie mózgowe!
No, to podwyżka ipeenowcom się należy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101666  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 17:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

I takie kwiecie póki są jeszcze sądy w Warszawie:

Cytat:
W pozwie, który wpłynął do sądu w grudniu 2016 r., powód domaga się od Kaczyńskiego przeprosin w Polskiej Agencji Prasowej i w onet.pl za słowa z wywiadów dla tych mediów, które - według powoda - naruszają jego dobre imię, cześć i godność.

"W związku z udzielonymi przeze mnie wywiadami dla www.onet.pl oraz PAP, przepraszam pana Radosława Sikorskiego za podanie nieprawdziwych informacji, jakoby pełniąc funkcję Ministra Spraw Zagranicznych cofnął notę dyplomatyczną w sprawie uznania miejsca katastrofy smoleńskiej za eksterytorialne i dopuścił się zdrady dyplomatycznej. Swoją wypowiedzią naruszyłem dobra osobiste pana Radosława Sikorskiego w postaci dobrego imienia, czci oraz godności. Jarosław Kaczyński" - brzmi treść żądanych przeprosin. Powód domaga się też od pozwanego 30 tys. zł zadośćuczynienia na rzecz Fundacji dla Polski.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...kaczynski.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101667  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 17:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
A wiesz, jaka to ciężka praca grzebanie w życiorysach?
Znacznie trudniejsza niż np. w czyimś brzuchu.
A jakie obciążenie mózgowe!
No, to podwyżka ipeenowcom się należy.
Masz oczywistą rację.
Ale weź też pod uwagę, że znacznie większy wysiłek taki grzebacz musi włożyć w udowadnianie, że TW Wolf i podobny Zelnik nie jest kapusiem.
A już wyczyścić takiego współpracownika Antka MOnstera z GRU czy SB-eka to dopiero extremalna sztuka latania jest na najwyższych poziomach jest. Everest i K2 to drobne piwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101668  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 17:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

Waszczykowski skamle"


Cytat:
Szef MSZ: Tusk nie pomaga w realizacji interesu Polski

Donald Tusk nie pomaga w realizacji żadnego polskiego interesu ani w Unii, ani poza Unią - powiedział w czwartek w Londynie minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

Interes "POLSKI" realizuje WASZCZKOWSKI, SZYDŁO, KACZYŃSKI, DUDA .... to po co jeszcze Tusk?
Tym bardziej że owa dzielna drużyna chciała go zwolnić z obowiązków realizacyjnych i odniosła historyczny sukces w tym dziele.
Dla przypomnienia historyczny wynik brzmiał 27 : 1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101669  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 17:45
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

I poszedł...... A leją zasłużonych.
Petrusie! Wszak żem ostrzegał, że jak braknie to rżnąć będą swoich .. z PiSu:

Cytat:
Prezes Polskiej Agencji Prasowej Artur Dmochowski zrezygnował ze stanowiska. Kandydatem na jego następcę jest Jolanta Hajdasz. Rada Mediów Narodowych jeszcze dziś może przedstawić nowego prezesa.

W poniedziałek Dmochowski został zawieszony w pełnieniu funkcji prezesa PAP. Wczoraj Rada Mediów Narodowych ogłosiła kandydatkę na jego następcę.

Artur Dmochowski był prezesem PAP od maja bieżącego roku, gdy Rada Mediów Narodowych wybrała go na czteroletnią kadencję. W przeszłości były prezes pracował między innymi dla TVP czy „Gazety Polskiej”. Był także rzecznikiem prasowym Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Od MAJA był i się sprawdził mimo zasług dla sprawy. A miał fuchę na ...4 lata.
Tw? Szpieg? a może HYBRYDA????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101670  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 17:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

Dziad jęczał do obrazu
a obraz do niego ni razu.
I też się żali
że go olali.
Tom razom wybitny poseł z PiS Tarczyński na sesji w Radzie Europy

Cytat:
Polityk dodaje, że nikt nie chciał odnieść się do jego pytań dotyczących trudnej sytuacji w innych krajach UE, m. in. Hiszpanii oraz Francji. – Kompletna cisza. Pytałem o Francję, o Niemcy i właśnie o Hiszpanię, o rozwiązania prawne, o płonące przedmieścia Paryża. Kompletna cisza. Nikt nie odniósł się do moich pytań – stwierdził Tarczyński.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...lSkU?ocid=iehp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101671  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 18:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 098
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dziad jęczał do obrazu
a obraz do niego ni razu.
I też się żali
że go olali.
Tom razom wybitny poseł z PiS Tarczyński na sesji w Radzie Europy

Inna , super dowcipna i dosadna wersja w zrozumialym polskim jezyku podana wczesniej:

http://www.klub.senior.pl/showpost.p... count=101649

__________________
Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101672  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 18:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 635
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Inna , super dowcipna i dosadna wersja w zrozumialym polskim jezyku podana wczesniej:

http://www.klub.senior.pl/showpost.p... count=101649




Basiu, przecież toto bredzi kolektywnie jak Piekarski z Piekarską na mękach,
nie mając zielonego pojęcia co naprawdę się dzieje.
Piekarska słucha wyłącznie RM,
a Piekarski uwielbia metodę ' masato',
czyli smakowanie przeżutej przez bezzębne autorytety papki.

Co powiedział poseł Tarczyński?
wystarczy zadać sobie trochę trudu, zamiast podłączyć się do kabla.
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=j3dSjfd4y6I
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101673  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 18:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 635
Domyślnie

Trwają rozmowy z rezydentami (moim zdaniem zbyteczne);
wpuścili wszystkich z PO oprócz Szczerby.

Bali się, że zająłby im kibel; w końcu ma immunitet.

https://dorzeczy.pl/kraj/40865/Afera...-Szczerby.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101674  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 19:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 42 635
Domyślnie

Piekarska z Piekarskim zatroskani rezydentami,
a ja pamiętam, jak wieszali przysłowiowe psy na lekarzach,
bo tak kazała im szczujnia.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos..._lekarzom.html

Cytat:
Wielowieyska:
Rząd nie powinien ustępować lekarzom ani nawet próbować negocjacji. Szantaż powtarza się co roku.

Są sytuacje, w których państwo powinno być nieugięte - stwierdziła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska. Jej zdaniem taką sytuacją jest spór z lekarzami z Porozumienia Zielonogórskiego. Wielowieyska podkreślała, że rząd nie powinien ustępować lekarzom ani nawet próbować z nimi negocjować.
Jacek Żakowski pisze w "Gazecie Wyborczej", że w kontekście sporu lekarzy rodzinnych z rządem, tym pierwszym sporo można zarzucić.
"Półtorej dekady komercjalizowania służby zdrowia przyniosło złą zmianę kulturową.
Pod presją rządów szpitale i przychodnie coraz mniej służą, a coraz więcej liczą". Według publicysty problem jednak w tym, że rząd i instytucje państwowe maskują własne niedopatrzenia i zaniedbania zwykłym szczuciem na lekarzy.

Zapewniam Was, że Piekarscy nie posiadali się z oburzenia.
To już nie jest śmieszne, to niepokojące. Galopująca demencja, bo to było nie tak dawno.
Rok 2015.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101675  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 20:59
Arti's Avatar
Arti Arti jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 17 505
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Trwają rozmowy z rezydentami (moim zdaniem zbyteczne);
wpuścili wszystkich z PO oprócz Szczerby.

Bali się, że zająłby im kibel; w końcu ma immunitet.

https://dorzeczy.pl/kraj/40865/Afera...-Szczerby.html

Szczerbę wzięli na ząb
Kozakował wychowanek S. Niesiołowskiego a i S Niesiołowskiemu się dostało http://wmeritum.pl/trafila-kosa-kami...l-wideo/204664
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 12-10-2017 o 21:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101676  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 21:33
Arti's Avatar
Arti Arti jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 17 505
Domyślnie

Czy wiesz, że dzisiejszą ideę europejską sformułował oficer SS dr Friedrich Gollert---> http://telewizjarepublika.pl/czy-wie...ert,55123.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101677  
Nieprzeczytane 12-10-2017, 21:56
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 530
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I poszedł...... A leją zasłużonych.
Petrusie! Wszak żem ostrzegał, że jak braknie to rżnąć będą swoich .. z PiSu:




Od MAJA był i się sprawdził mimo zasług dla sprawy. A miał fuchę na ...4 lata.
Tw? Szpieg? a może HYBRYDA????
Pluto!
Ludzie się zwalniają z pracy i nic w tym dziwnego a pan Artur Dmochowski sam dobrowolnie złożył rezygnację ze stanowiska prezesa PAP – Powodowem ma być „rozbieżność zdań z radą nadzorczą”.I chyba płakać za nim nie ma potrzeby jak się czyta o nim takie informacje:
Cytat:
1/ nie zwolnił wszystkich dyrektorów 2/ nie wywalił dziesiątek złogów, tylko kilkanaście osób - gdyby wywalił, to miałby miejsce w siedzibie pap i musiałby wynajmować piętra na innej ulicy (Żurawia), że o podpisaniu niekorzystnej umowy najmu na ul. Mysiej nie wspomnę 3/ przyjął prawie 100 nowych osób, tworząc nowe stanowiska. 4/ podwyżki? - owszem, ale swoim
Reasumując, nie szkoda ci czasu na przekazywanie takich nowinek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101678  
Nieprzeczytane 13-10-2017, 00:05
drzazga drzazga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 289
Domyślnie

Ponieważ niezły jesteś w tym rzemiośle Szanowny pluto, pozwalam sobie - ze szczerego serca i absolutnie bezinteresownie - zaproponować Ci założenie nowego wątku na KSC.Gratis podpowiem tytuł:"Kronika policyjno - sądowa".
Wiech i Kibic ("Kulisy") doczekali się godnego kontynuatora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101679  
Nieprzeczytane 13-10-2017, 02:57
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 247
Domyślnie Pluto to pies

Pies nie musi mówić, wystarczy że szczeka. No ale trzeba mieć trochę litości dla ludzkich uszów a w wirtualnych portalach dla ludzkich oczów. Masz wiele do powiedzenia ale jakbyś wysławiał się w normalnym polskim języku to może łatwiej byłoby Cię zrozumieć?.

Ostatnio edytowane przez Barbara1956 : 13-10-2017 o 03:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101680  
Nieprzeczytane 13-10-2017, 09:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 25 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
Masz wiele do powiedzenia ale jakbyś wysławiał się w normalnym polskim języku to może łatwiej byłoby Cię zrozumieć?.
a czego nie rozumiesz?
może klasyk pomoże, który pisał że:
Tylko półgłówek
czepia się słówek.

amen
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 




Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4