menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #104461  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 10:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Nie wierzę wiadomościom nie zdementowanym.Mądrość doświadczonego człowieka.

Czy to aby nie zapowiedź demencji???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104462  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 10:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

A przy okazji dementowania. Tak ogólnie, to ubawiła mnie superwoman z Nowoczesnej, która zdementowała informację, że jakaś grupa jej posłów jest na tyle rozgarnięta żeby pojąć czym grozi olanie dosyć prestiżowego głosowania.

W związku ze związkiem w N. inne porzekadło mi się wspomniało.
"Gdzie kucharek 6 to ni ma co jeść" ....ale potrzymać jest za co
Może dlatego Petru był królem. Wprawdzie po detronizacji ale zawsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104463  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 10:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

Krycha P. się w...nerwiła i pokazała Gowinowi who is who.
I dlaczego.
Cytat:
Krystyna Pawłowicz
@Krystyn16616795
Min.J.Gowin dziś o politykach PIS-u po nazwiskach,per „Kaczyński” to,”Suski” tamto,a „Morawiecki” to jeszcze coś.No dobrze,jest Pan ładny,ale,skoro jest Pan od wyższej edukacji,to chyba raczej „prezes Kaczyński”,”premier Morawiecki” i „pan Marek Suski”.Co?

Krycha P ma rację. Przecie ta trójca to nie jakaś banda -jako rzecze Arti - fornali, tylko tuz w tuza i funkcjonariusz we funkcjonariusza partii co rządzi, a nie jakieś byle Gowiny wzięte z łaski genseka na doczepkę i manekina żeby ładniej zdjęcia dla ludu wygladały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104464  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 10:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xx

I znowu wzorem antenatów Polak za Wolność Waszą i NASZĄ.

Cytat:
Polak w Wlk. Brytanii groził śmiercią muzułmanom. Został skazany na 8 miesięcy
48-latek pobił żonę, a potem pijany groził muzułmanom i wjechał furgonetką w hinduską restaurację.
Podczas rozprawy przyznał się do zarzutów.
.......

Niedługo potem wznosił rasistowskie hasła oraz hajlował w centrum handlowym. Następnie wsiadł w samochód i wjechał w hinduską restaurację, dodatkowo próbując zranić jej właściciela. Niedługo potem został zatrzymany przez policję


No! DZIELNY chłop. I z Polski. Jak Rambo, albo samuraj jakiś. A nie jakiś tam fornal, albo inny grabia von cośtam.

pssst
dodatek do wyroku jest ciekawy...
Cytat:

Okolicznością łagodzącą miał być "chroniczny alkoholizm".

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 13-01-2018 o 11:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104465  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 11:05
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 564
Domyślnie

Czyzby Polska miala zly wpyw na innych czlonkow Uni? Zdecydowanie mamy szanse zostac wzorcem dla innych.

Nie tylko Polska. Kolejny kraj ma problem z praworządnością.

Cytat:
Parlament Europejski opublikował raport dotyczący problemów z praworządnością na Malcie. Dokument powstał po ubiegłorocznej misji delegacji europarlamentarzystów.
Dokument krytycznie opisuje stan praworządności na Malcie. Wśród zarzutów wymieniana jest potrzeba wzmocnienia "niezależności i przejrzystości działania" państwowych instytucji. Autorzy raportu podkreślają również, że nie ma w kraju "jasnego podziału władzy". Spowodowane jest to brakiem "niezależności sądownictwa i organów egzekucji prawa".
Jak to zmienić? Parlament Europejski zaleca m.in reformę urzędu Prokuratora Generalnego, który pełni funkcję "doradcy prawnego rządu, a także prokuratora". Według nich, to stanowisko powinno być "niezależne". Dodatkowo, wymieniana jest również potrzeba zbudowania "przejrzystego systemu selekcji i mianowania" sędziów oraz kandydatów na kluczowe stanowiska w kraju.

https://wiadomosci.wp.pl/nie-tylko-p...8670670931585a

Nastepna zagwostka dla Parlamentu Europejskiego...Unia zaczyna sie rozkladac na czynniki pierwsze. Korupcja, nieprzejrzyste mianowanie sędziów oraz kandydatów na kluczowe stanowiska w kraju- co to bedzie?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104466  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 12:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 17 736
Domyślnie

Turcja, https://reporters.pl/11497/pedofile-...h-dziewczynek/

legalizuje pedofilię
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104467  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 14:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Ktoś tę żabę musi zjeść.
Wrócę jeszcze do tej ŻABY, bo rzecz jest ciekawa z kilku względów.
Dorn a wcześniej Komorowski dość trafnie ocenili całą rzecz.

Cytat:
Rzeczywiście: opozycja się skompromitowała i przetrącono jej kręgosłup, ale to nie z tego powodu, że nie głosowała jednolicie, ale dlatego, że nie potrafiła tego uzasadnić, a przede wszystkim dlatego, że kierownictwa PO i Nowoczesnej pod wpływem presji ze strony radykalnej lewicy i niepisowskich środków masowego przekazu dokonały brutalnych rozliczeń we własnych szeregach.

Cytat:
Doszło do groteskowego i politycznie kompromitującego spektaklu kajania się i posypywania głowy popiołem przez kierownictwa PO i Nowoczesnej. Z PO usunięto trzech posłów, którzy zagłosowali przeciw ustawie proaborcyjnej i zapowiedziano mniej surowe kary dla tych posłów, którzy byli obecni na sali, ale nie głosowali.
Tu Dorn ma rację co do kajania się. Co do wywalenia trójcy nie, bo skoro ustali w klubie że ma być tak, a nie inaczej to psim obowiązkiem było głosować jak ustalono.
Cytat:
[b]Paru posłów Nowoczesnej zawiesiło swoje członkostwo w klubie poselskim, a przewodnicząca partii, pani Katarzyna Lubnauer wypaliła, że najchętniej sama by się zawiesiła, co musiało podbudować morale całej formacji.[/[/B
Tu Dorn ma rację bo jak panienka jest goła, to rzecz jest naturalna i do przyjęcia, ale jak jest rozczchrana, rozmemłana i w niedokręconych papilotach i nad ranem po bujnej bujnej nocy, to nie powinna histeryzować i w pełni rozmemłania łazić po ulicy i użalać się, że się sponiewierała.

A dla Schetyny dobrze byłoby gdyby na etatowego doradcę od knucia wziął Dorna i Giertycha. Jak nie na etat to tajnie i na zlecenie.
Bo wyraźnie mu takich brakuje. A sam nie potrafi pokombinować.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...AAuCU1N#page=2
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104468  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 15:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Cytat:
Napisał Arti

Arti!
I widzisz jak to się porobiło.
Tu pedofilia religijna a jednak Turcja przyjacielem wodzów PiSu jest i opoką w NATO....
I co gorsza rząd RP, DUDA czy ksiądz OKO z księdzem RYDZYKIEM ....NIC!!!!!

Ja ci powiem. To jakiś skandal jest. I to powinno być nagłośnione we Watykanie, episkopacie, ONZ-e, UNICEF-ie i na samej Radzie Bezpieczeństwa gdzie Polska dumnie i zwycięsko wdarła się.

A tu cisza jest.
No i Arti! Zauważ, że tu w przypadku ciąży 9 latki też jakoś podobnie ma być. Tu skutek jest ten sam bo to dawcę spermy zapuszkują. Nawet jak ma 12 lat, a ona poniesie konsekwencje jak jej równolatka z muzułmańskiej Turcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104469  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 15:28
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 564
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti

Skoro mogl Mahomet...dlaczego maja sie ograniczac...
https://reporters.pl/11095/legalna-p...-mogl-mahomet/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104470  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 15:31
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 564
Domyślnie

Koniec z emigracja w Szwajcarii, ktora radzi sobie skutecznie z naplywem emigrantow. Jeden chytry przepis i ......
Dania i Norwegia nie chca byc jak Szwecja.

https://reporters.pl/11677/koniec-z-...rym-przepisem/

Ojejku, czyby zaczynal sie jawny bunt?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104471  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 16:37
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 275
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Polu!
Dlaczego znęcasz się nad kobitą ...

I Ty sie dziwisz Wandzi, że
realsocjalizmu broni jak Jaruzel niepodległości
Nie znęcam się, tylko grzecznie pytam i proszę o konkrety.

Nie dziwię się, ale jeśli zarzuca mi, co zarzuca, to niech poznam swoje winy, bo do tego mam niezbywalne prawo.
Niech mnie nie traktuje jak Zbiniu niektórych sędziów wykopniętych bez podania przyczyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104472  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 17:03
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 275
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A... Tak ogólnie, to ubawiła mnie superwoman z Nowoczesnej, która zdementowała informację, że jakaś grupa jej posłów jest na tyle rozgarnięta żeby pojąć czym grozi olanie dosyć prestiżowego głosowania.

Może dlatego Petru był królem. Wprawdzie po detronizacji ale zawsze
A jak Ci się podoba to:
Cytat:
Tuż po głosowaniu Alicja Chybicka z PO oświadczyła, iż nie sądziła, że jej głos jako posłanki opozycji ma jakiekolwiek znaczenie. Miał. Dziewięć głosów – tylu brakowało, by projekt Ratujmy Kobiety nie przepadł w pierwszym czytaniu.
Szkolenie Grzecha okazało się też nieskuteczne.

Co do Petru: ma dziką satysfakcję z porażki nowego kierownictwa i to widać na każdym kroku.
Samiec źle znosi dominację samicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104473  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 17:20
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 275
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A dla Schetyny dobrze byłoby gdyby na etatowego doradcę od knucia wziął Dorna i Giertycha. Jak nie na etat to tajnie i na zlecenie.
Bo wyraźnie mu takich brakuje. A sam nie potrafi pokombinować.
Nie wiem, czy wymienieni, choć w kombinowaniu są biegli, ale...
Grzech nie znosi doradców. On sam zjadł wszystkie rozumy i wie wszystko jak najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104474  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 18:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
A jak Ci się podoba to:

Szkolenie Grzecha okazało się też nieskuteczne.
Z tym, że on wyrzucił 3 sztuki, a Lubnauer sama się miota
Cytat:

Co do Petru: ma dziką satysfakcję z porażki nowego kierownictwa i to widać na każdym kroku.
Samiec źle znosi dominację samicy.

Skoro samice jakieś takie ..... dziwne są Delikatnie mówiąc.
Jak z wyżej cytowanego przysłowia o kucharkach
Widać za dużo ich w jednej kuchni.

Ale żeby nie było żem szowinista męski to powiem że całkiem nieźle przeżyłem kilka lat pracując pod damską komendą.
I co ciekawe od czasu jak wysiedlili ją z firmy na emeryturę to od tego czasu -chyba w półtora roku - zmieniło się tam chyba ze trzech samców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104475  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 18:33
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 564
Domyślnie

„rogacz, zdradzony maz, ktory msci sie na dzieciach” – Fabian Picado o naszym „ginger’ku”.
https://reporters.pl/6703/rogacz-w-p...wody-na-tuska/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104476  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 18:38
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 564
Domyślnie

Zmarla „szara eminencja europejskiej polityki emigracyjnej” - Peter Shutherland . Czlowiek, ktory wywolal masowa imigracje.
https://reporters.pl/11646/to-on-wyw...wlasnie-zmarl/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104477  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 18:44
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Można, można, jeszcze.

Ba, nie tylko Tobie, ale odnoszę wrażenie, że jest nas coraz mniej i nie mam na myśli forum..

nie upadaj na duchu Ja,jako optymistka - nie upadam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104478  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 18:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Nie wiem, czy wymienieni, choć w kombinowaniu są biegli, ale...
Grzech nie znosi doradców. On sam zjadł wszystkie rozumy i wie wszystko jak najlepiej.

No to ma szansę pójść wydeptaną drogą Petru.

W tym zawodzie - jak by to brzydko nie brzmiało - są dwa rodzaje lidera użyteczne.
Jeden to typ chamiska na wzór duo Lepper/Kaczyński który z braku innych pomocy naukowych obrzyga wszystkich dookoła bez żadnego trybu.
A drugi zestaw to Tusk/Nowacka którzy potrafią wejść w zwarcie ustawić przeciwnika w narożniku i wyjść ze zwarcia zwycięsko.

Co nie znaczyłem, że stałem się jakimś bezkrytycznym wielbicielem idei głoszonych przez Nowacką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104479  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 18:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
nie upadaj na duchu Ja,jako optymistka - nie upadam.

Z tym optymizmem to bywa różnie.

Pesymista twierdzi, że gorzej już być nie może.

A optymista: oj! może, może
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104480  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 19:27
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 564
Domyślnie

Miejsce akcji: Warszawa, Krakowskie Przedmieście, miejsce dla Polaków ważne, bo uświęcone miesięcznicami smoleńskimi. Tam grupa pijanych Ukraińców zaatakowała przypadkowych ludzi.

Cytat:
Bili tak po prostu. Bez powodu. Po czym zostawili swoje ofiary i uciekli — powiedział „SuperExpressowi" asp. sztab. Robert Koniuszy ze śródmiejskiej warszawskiej policji.
https://pl.sputniknews.com/polska/20...akow-Warszawa/

No prosze, umknelo uwadze
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4