menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #104481  
Nieprzeczytane 13-01-2018, 19:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 160
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baśka H
nie upadaj na duchu Ja,jako optymistka - nie upadam.


bardzo słusznie, tylko nie chodź pod Sejm,
bo możesz nieźle oberwać..od swoich.
A nie mówiłam, że manto się szykuje?

Cytat:
Adrian Zandberg
@ZandbergRAZEM

Pod Sejmem tysiące ludzi, plac jest pełen.
Z trybuny są odczytywane kolejne nazwiska posłów-tchórzy z PO i N, którzy wyjęli karty podczas głosowania nad #RatujmyKobiety.
Tłum krzyczy „Oddaj mandat”.

Opozycja protestuje przeciw opozycji.
Cała Polska z was się śmieje -komuniści i złodzieje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104482  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 08:59
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 7 108
Domyślnie

"nie reagowali też stojący z kibicami duchowni"


buk, chonor, debilny bandytyzm

Cytat:
Rękoczyny na Jasnej Górze. Kibice zaatakowali protestujących przeciw rasizmowi i mowie nienawiści

Na błoniach klasztornych zaatakowano kilkanaście osób ze stowarzyszeń Obywatele RP i Demokratyczna RP, którzy w milczeniu rozwinęli transparenty z napisami "Chrześcijaństwo to nie nienawiść", "Moją Ojczyzną jest człowieczeństwo" i "Tu są granice przyzwoitości".



http://czestochowa.wyborcza.pl/czest....html#MTstream

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...5z9DUZNy4k.gif



https://wiadomosci.wp.pl/twarze-pija...9043138758785a
__________________
Jarosław Kaczyński: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli
http://bi.gazeta.pl/im/45/76/12/z19359557O.jpg

Ostatnio edytowane przez amelia : 14-01-2018 o 09:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104483  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 09:10
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 7 108
Domyślnie

Jarosław wybaczający?


Cytat:
– „Donald Tusk i Jarosław Kaczyński wspólnie ponoszą odpowiedzialność za przerwanie ciszy i zgody narodowej po 10 kwietnia 2010 r. To oni odarli nas z przekonania, że katastrofa jest sprawą państwową, nie partyjną, a ofiary reprezentowały nas wszystkich”
– mówiła wówczas Emilewicz.
-
https://koduj24.pl/nowa-minister-jad...mienia-zdanie/


„Skorygować to można wadę zgryzu. Widać – punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”
__________________
Jarosław Kaczyński: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli
http://bi.gazeta.pl/im/45/76/12/z19359557O.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104484  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 09:41
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 7 108
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Okrutne głupoty piszesz. Taki poziom wiedzy jest kompromitujący.

ku pamięci

https://www.facebook.com/RacjonalnaP...type=3&theater

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glos...enAgent&4&97&1
__________________
Jarosław Kaczyński: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli
http://bi.gazeta.pl/im/45/76/12/z19359557O.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104485  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 10:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 160
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia

tam się wybrała demonstrować czerwona zaraza/określenie Lisa demonstrantow spod sejmu,można sprawdzić /?
czas na politykę sobie hołota znalazła

http://www.tvp.info/35594908/jasna-g...-5-tys-kibicow

Cytat:
ONR Brygada Podlaska
@ONR_Podlasie

No i się doigrali. Ileż można było ich tolerować? @ObywateleRP poszli dziś z dymem. Szybciej ewakuowali się spod Jasnej Góry niż przybyli.
Może w końcu zmądrzeją, że nie warto drażnić lwa, szczególnie na pielgrzymce i na świętej ziemi.

"Tu są granice przyzwoitości"


Ubecja nawet swiętych miejsc nie szanuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104486  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 11:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia

Bo to dobrzy katolicy są i prawdziwi Polacy.
No i modlitwa to modlitwa ...nie tylko jedno ma imię.
Tradycja to tradycja - jak mawiał jeden Mleczarz.
I zgodnie z tą tradycją kiedyś dziennikarka Polsatu dostała - za przeroszeniem - po pysku pod patronatem Rydzyka.

No i Amelio! Dostać w dziób u stóp KRÓLOWEJ POLSKI to zapowiedź męczeństwa jakaś jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104487  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 11:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 160
Domyślnie

Czy to fejk??????

55 krawatów samobójcy, który podpalił się na Placu Defilad, wystawione na licytacji WOŚP!

Niezła gratka dla zboków nekrofilów- mogą posłużyć do wiazania a nawet okładania...
Za moment okaże się,ze będą licytować służbowy telefon HGW, bo można nim dużo dzwonić
i karaluchy do wypędzania lokatorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104488  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 11:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 160
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Bo to dobrzy katolicy są i prawdziwi Polacy.
No i modlitwa to modlitwa ...nie tylko jedno ma imię.
Tradycja to tradycja - jak mawiał jeden Mleczarz.
I zgodnie z tą tradycją kiedyś dziennikarka Polsatu dostała - za przeroszeniem - po pysku pod patronatem Rydzyka.

No i Amelio! Dostać w dziób u stóp KRÓLOWEJ POLSKI to zapowiedź męczeństwa jakaś jest.


niestety nie dostali w dziób, zwiewali ile sił w starych nogach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104489  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 11:12
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 160
Domyślnie

internauci mają propozycje dla Owsiaka / te krawaty to nie fejk jednak!!!!!/

Jurek proponuję Ci, żebyś wystawił na licytację "ścieżkę zdrowia" pułkownika Mazguły.
Pały mogę wam wypożyczyć za darmo

niebawem ogłoszą licytacje klocka LW

Czekamy na majtki Asi z Madery

Sznur wisielca przynosił kiedyś powodzenie w finansach....pewnie wszystkie 55 krawatów wylicytuje .N.........przecież oni tacy nowocześni....



Ludzie!!!!to prawda!!!!! no nie wierzę!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104490  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 11:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Jarosław wybaczający?

– mówiła wówczas Emilewicz.

[/i]

Reichsmarschal Goering kiedy mu kablowali, że pod komendą posiada nie aryjczyków semickiego pochodzenia mawiał;
Kto ŻYD decyduję JA!!!!

W końcu Piotrowicz też jest pełnokrwistym PiSamanem i nikt go od lewaków, ubeków i różnych stalinowców nie wyzywa.

Przecie w tych kręgach to oczywista oczywistość, że
można brać komucha do ucha i czystość mieszać z moralnością socjalistyczną - czyt. PiSowską.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104491  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 11:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 160
Domyślnie

jesteście zarazą

Cytat:
Tomasz Lis‏
@lis_tomasz
Obserwuj Obserwuj @lis_tomasz
Więcej
Dwa miesiące temu w Warszawie flagi ONR-u, dziś pod Sejmem czerwone. Zaraza ma rożne oblicza.

...i wszystko jasne

Cytat:

Waldemar Kuczyński‏
@PanWaldemar

W odpowiedzi do @lis_tomasz
Panie Tomaszu Czerwony Sztandar ma takie samo prawo obywatelstwa w Polsce jak biało czerwony, bo to znamię socjalistów polskich nurtu zasłużonego dla niepodległości. Gdyby wywiesili sierpy i młoty, czy czerwone gwiazdy to co innego.

pomyśleć, że to była manifa przeciw PO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104492  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 16:24
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 634
Domyślnie

Pierwszy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 3 stycznia 1993 roku. W sumie, w ciągu 25 lat Fundacja zebrała ponad 825 mln zł na wsparcie polskiej medycyny.
W tym roku Fundacja zbiera pieniądze na szpitale położnicze. Chce wyposażyć je w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne, czy specjalistyczne aparaty USG oraz pulsoksymetry.
A oto fragment postu Jerzego Owsiaka, który opublikował na Facebooku 20 września 2016,
„Nasza załoga będzie brała udział w czarnym proteście i proszę nawet przez chwilę nie próbować obrzucać nas inwektywami”
Hasła czarnego protestu chyba są znane ogółowi.
A więc, z jednej strony facet chce pomagać niemowlakom a z drugiej popiera ich zabijanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104493  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 17:06
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 270
Domyślnie Mazurek

o ewentualnym powrocie Tuska:
Cytat:
"Nie wiem. Nie chciałabym, żeby do tej polityki wrócił, chciałabym, aby poniósł odpowiedzialność polityczną i karną, za to co się stało w Smoleńsku".
... w jej ocenie, decyzje Tuska, mogły doprowadzić do tego, co się stało 10 kwietnia.

"A póki co, to się ślizga i unika choćby przesłuchań w prokuraturze, w tym sensie, że nie stawia się w pierwszym wyznaczonym terminie".

"Owszem (Tusk) ma zajęcia, ale są sprawy priorytetowe, ważne i uważam, że akurat Smoleńsk, to jest taka sprawa, na której jemu też powinno zależeć, aby była wyjaśniona w pierwszej kolejności".
A co tu wyjaśniać.
Sasina trzeba zapytać i paru innych jeszcze.
Antka nie trzeba, bo jego niezliczoną ilość teorii już poznaliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104494  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 17:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 270
Domyślnie

Więcej pieniędzy nie rozwiąże wszystkich problemów. Wciąż trzeba się mierzyć z banalnymi przeszkodami. Jak wprowadzaliśmy elektroniczne sprawozdania dla aptek, to aptekarze skarżyli się, że przez komputery będą zużywać więcej prądu i urosną im koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104495  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 17:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 22 270
Domyślnie

Andrzej Sośnierz w wywiadzie dla GW.
Może warto zaprosić go do rozmów?
http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,...u-lekarza.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104496  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 17:49
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 541
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
o ewentualnym powrocie Tuska:

Cytat:
"Nie wiem. Nie chciałabym, żeby do tej polityki wrócił, chciałabym, aby poniósł odpowiedzialność polityczną i karną, za to co się stało w Smoleńsku".
... w jej ocenie, decyzje Tuska, mogły doprowadzić do tego, co się stało 10 kwietnia.

A co tu wyjaśniać.
Sasina trzeba zapytać i paru innych jeszcze.
Antka nie trzeba, bo jego niezliczoną ilość teorii już poznaliśmy.

Duzo prosciej byloby odpowiedziec na pytanie:

"is, fecit, cui et prodest" (Le coupable est celui ŕ qui le crime profite)...najlepiej "Kto skorzystał na nieszczęściu?"

Wobec tego uklon w kierunku krajowego podwórka.
Na katastrofie zyskały polskie środowiska postkomunistycznych służb specjalnych, zwłaszcza te zwiazane z dawnym WSI. W katastrofie zginęli dwaj najpoważniejsi konkurenci Komorowskiego, który cieszył sie poparciem środowiska postkomunistycznych służb specjalnych,WSI. Dużo skorzystała rownież Platforma Obywatelska, która uzyskała pełnię władzy w państwie i możliwość obsadzenia wielu kluczowych stanowisk. Skutki ponosimy za to dzisiaj!!!!!!!!

Jezeli mnie pamiec niezawodzi, politycy PO dali ochydny pokaz hipokryzji i obłudy. Ciagle pamietam jak opluwali tragicznie zmarlego w katastrofie prezydenta. Cala procedura po katastrofie zorganizowana przez strone polska byla podejrzana i niewiarygodna do dnia dzisiejszego.

Madra dziewczynka powinna o tym wiedziec i znac odpowiedz na pytanie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104497  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 18:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
........
A więc, z jednej strony facet chce pomagać niemowlakom a z drugiej popiera ich zabijanie.

Petrusie!
Znowu nie zrozumiałeś po swojemu, co nie jest jakimś nietypowym zdarzeniem.

W którym miejscu Owsiak popiera zabijanie NIEMOWLĄT???


I czy na pewno rozumiesz słowo NIEMOWLĘ?
Czy to znowu trzeba ci wolno tłumaczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104498  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 18:30
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 17 728
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
internauci mają propozycje dla Owsiaka / te krawaty to nie fejk jednak!!!!!/

Jurek proponuję Ci, żebyś wystawił na licytację "ścieżkę zdrowia" pułkownika Mazguły.
Pały mogę wam wypożyczyć za darmo

niebawem ogłoszą licytacje klocka LW

Czekamy na majtki Asi z Madery

Sznur wisielca przynosił kiedyś powodzenie w finansach....pewnie wszystkie 55 krawatów wylicytuje .N.........przecież oni tacy nowocześni....



Ludzie!!!!to prawda!!!!! no nie wierzę!!!!

))))))
uchachałam się do łez
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104499  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 18:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Andrzej Sośnierz w wywiadzie dla GW.
Może warto zaprosić go do rozmów?
http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,...u-lekarza.html

Sośnierz nie jest nowością w pomysłach na służbę zdrowia.
J/w pisałaś problemem nie są nawet pieniądze, bo te można w budżecie znaleźć.
Problem jednak tkwi w organizacji i w .....braku personelu.
Zdrowotność jest w permanentnej reorganizacji odkąd pamiętam. Pieniądze? Na kiego grzyba komu bzdety wymyslane przez Antka MONstera? Bardziej niż miliardy na terytorialsów potrzebny szmal na opłacanie procedur sprzętu i obsługi. A na braki lekarzy sposobem byłaby naturalizacja np uchodźców z Syrii którzy maja tamtejsze dyplomy czy pielęgniarek. W ten sposób choć w części załatwiliby problem uchodźców i personelu.

A co do 5 zł? To po to jest ubezpieczenie żeby takich opłat nie było, bo co niby miałby ten piątak pokrywać? Koszty przychodni? Rejestracji czy co?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104500  
Nieprzeczytane 14-01-2018, 18:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Więcej pieniędzy nie rozwiąże wszystkich problemów. Wciąż trzeba się mierzyć z banalnymi przeszkodami. Jak wprowadzaliśmy elektroniczne sprawozdania dla aptek, to aptekarze skarżyli się, że przez komputery będą zużywać więcej prądu i urosną im koszty.

Apteka która nie posiada komputerowego połączenia z lekarzem i takimi bzdetami zawraca głowę publisi nie powinna mieć licencji.

Pamiętam wrzask kierowców karetek po wprowadzeniu obowiązku pasów. I od tamtego czasu spadła ilość trupów i rannych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4