menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #117461  
Nieprzeczytane 06-12-2018, 20:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 46 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II


– To są niewyobrażalne zaniedbania – stwierdził gen. Skrzypczak. – Przed wojną ten system był przygotowany, ludzie wiedzieli wszystko. Gdzie jest obrona przeciwlotnicza, schrony, gdzie mają się udać. Wszyscy będą uciekać, tylko gdzie? Nie ma nic gorszego niż masowa, niezorganizowana ucieczka ludności, straty są wtedy większe niż od nalotów bombowych – ostrzega rozmówca „Wprost”.

https://dziennik-polityczny.com/2018...VWB2rbfET9fKpk


I co? i co?
Jak się ta wojna zakończyła? Generał nie powiedział?

Upss....muszę się dowiedzieć, bo pytam ludzi naokoło i nie wiedzą.
Jest na sali pielęgniarka?
Nie?
To zaraz dzwonię, niech piguła leci mi na pomoc !!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117462  
Nieprzeczytane 06-12-2018, 20:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 46 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
sabotaż ......


Prawda?
Jakaż radość byłaby.
Prawie taka jak 10 kwietnia 2010.

Pamiętamy ten rechot.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117463  
Nieprzeczytane 06-12-2018, 21:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 46 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jejku!
Już mówiłem ..... WAŁĘSA LECH były prezydent RP z ochroniarzem.
Zapamiętasz czy powtórzyć???

Raczej z pielęgniarzem.

https://pbs.twimg.com/media/DtwVUAEWwAAwysl.jpg

OTUA - Parzymiechy

http://rynekmedyczny.polki.pl/OTUA_w...stkie_opinie,1

Na zapamiętanie nie liczę.

Zresztą co się dziwić? Człowiek co tyle wyżłopał w Arłamowie?
klik...klik...

https://pbs.twimg.com/media/DtwVCTMWoAA1eSp.jpg

Na tym filmie, co go non stop pokazują
pewnie tak się kręcił, bo nie widział hostessy z drinkiem.

PS. żeby było jasne, nawet mi się nie chce śmiać z niego,
ale skoro takie nienawistne bąki są tu puszczane,
to trzeba włączyć wentylator.
Można to także nazwać kijem w szprychy...no w tym wypadku raczej w drągi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117464  
Nieprzeczytane 06-12-2018, 21:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

handele-mandele ...... bęc!!!


Cytat:
Kosiniak-Kamysz o kuluarowych rozmowach z PiS. Nie uwierzysz, co obiecywali!


- U naszych radnych też byli wszyscy politycy PiS. Nawet jeździli w dalekie podróże po Polsce, by do nich dotrzeć. Obiecywali złote góry. Wszystko było na stole - ministerstwa, spółki Skarbu Państwa, urzędy marszałkowskie (...) Były propozycje dotyczące nie tylko miejsca w zarządzie województw, ale również różnego rodzaju funkcji, łącznie z funkcjami rządowymi, nawet nieistniejącymi dzisiaj wiceministrami czy ministrami np. do spraw sadownictwa, choć do tej pory nie było nawet takiego ministerstwa. Jak widać obietnicę można złożyć w każdym zakresie - mówi gość programu "Fakt Opinie" Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #117465  
Nieprzeczytane 06-12-2018, 21:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 46 406
Domyślnie

Aha, bo zapomniałam...sklerozka bieriozka.

Jeśli PiS przerżnie wybory,
ja w odróżnieniu od koleżeństwa z roku 2015
nie wpadnę w czarną rozpacz,
nie będę gęgać o emigracji, wręcz przeciwnie.

A mój ewentualny żal znacznie złagodzi ten obrazek
z polskiego parlamentu z dnia 5 grudnia.

https://pbs.twimg.com/media/DtvrrQ5XcAYMNC9.jpg

Co to ^%$# jest?
Kneset?
Ściana płaczu?
Delegacja talmudystów przejmuje urzędy państwowe? Gdzie są lewicowi krzykacze gdy dzieją się takie rzeczy?

Zara....zara...oni są w bankomacie. Ten przy ścianie wbija kod.


A to trwa od 89 roku.


Boże coś Polskę.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117466  
Nieprzeczytane 06-12-2018, 21:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

Tera zlikwidują półksiężyc

Cytat:
Święta Bożego Narodzenia Warszawa reklamuje symbolem, który przypomina stosowany w kulturze islamu półksiężyc (hilal). Rozumiem, że intencją było, by ważne chrześcijańskie święto pokazać jako świeckie, ale chyba nie wyszło... – napisał na Twitterze oburzony Kaleta. Co go tak rozsierdziło? Bożonarodzeniowy plakat, na którym nad Pałacem Kultury widnieje księżyc i gwiazdy.

najlepiej skasować cały albo przerobić na kwadratowy i puszczać w całości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117467  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 08:27
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 29 450
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Tera zlikwidują półksiężyc
najlepiej skasować cały albo przerobić na kwadratowy i puszczać w całości

W tym roku jeszcze nie zlikwidują. Na razie wpuścili na próbę po kryjomu trochę wyznawców obcoreligijnych ale nie wiadomo dokładnie ilu i gdzie są. Może wyprą Ukraińców bo zaczyna się bezrobocie w podstawowych branżach a Polacy tak się przyzwyczaili do Ukrainek, że zamaskowanych nie chcą, bo to nigdy nie wiadomo chłop czy baba.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
http://www.youtube.com/watch?v=D7I19pqf930
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117468  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 08:31
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 29 450
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
handele-mandele ...... bęc!!!

Jak sie doi z czterech cycków to resztkami można i obcego obdzielić byle dojną władzę utrzymać
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
http://www.youtube.com/watch?v=D7I19pqf930
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117469  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 09:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

i znowu SUKCES poranny

Cytat:
Andrzej Duda zachęcił na Twitterze do lektury tekstu zamieszczonego na portalu salon24.pl. Zawiera kontrowersyjne tezy i sformułowania, między innymi o "wyssanym z palca efekcie cieplarnianym".


znowu bidul wpadł w ciemną zupę samodzielnie i jak mu wytłumaczyli że ciemna, to wyznał że przez ...niedopatrzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117470  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 09:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak sie doi z czterech cycków to resztkami można i obcego obdzielić byle dojną władzę utrzymać

Można tylko mówią że pokorne ciele dwie matki ssie.
Aż dziwne, że PSL nie chciał z PiS-m ssać.
Widać to dojone jakieś parszywe nawet dla nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117471  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 09:35
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 23 707
Domyślnie

Wczoraj w "Szkle kontaktowym" był gościem Władysław Kosiniak .
Nie przepadam za PSL- em nie bardzo ufam im ale wczoraj fajnie mówil.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117472  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 09:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie


jak sukces to sukces.
bo biznes jest biznes

Cytat:
Nasze państwo jest tak bogate, że nie ma najmniejszego problemu, żeby do wróbla strzelać z armaty. Szacuje się, że prowokacja urzędniczek bartoszyckiej skarbówki, które chciały przyłapać lokalnego mechanika na podatkowym przekręcie, miała kosztować Skarb Państwa 1100 zł. Kwota utraconego podatku to… 4,20 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117473  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 10:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Wczoraj w "Szkle kontaktowym" był gościem Władysław Kosiniak .
Nie przepadam za PSL- em nie bardzo ufam im ale wczoraj fajnie mówil.

bo on jest normalny inteligentny polityk tego młodszego pokolenia i w odróżnieniu od wiekiem mu podobnych wie co mówi i dlaczego.
PSL strzeliło w 10 wymieniając Pawlaka na Kosiniaka.
Jak to wygląda w tzw terenie zupełnie nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117474  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 10:09
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 23 707
Domyślnie

Pluto Pan Kosiniak kręcił się po moim mieście i okolicy
Nie przychylnych opini o nim nie słyszałam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117475  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 11:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Pluto Pan Kosiniak kręcił się po moim mieście i okolicy
Nie przychylnych opini o nim nie słyszałam .

dlatego twierdzę, że potrzeba nam rozsądnych polityków
a on do takich należy.
w każdym nawet nie podzielając jego poglądów można zrozumieć o co mu chodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117476  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 12:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

mamy PIĄTEK
i o tem
wspomnienie

JAK ANTONI
BOLSZEWIKA
dzielnie gonił:

czyli kreta chceta?
Mata.... kreta

Cytat:
Prowadzący Poranek Radia TOK FM Jacek Żakowski pytał, czy Antoni Macierewicz jest kłamcą lustracyjnym.

- Bardzo wiele na to wskazuje. Jego najważniejsza teczka, esbecki kwestionariusz ewidencyjny, została zniszczona w styczniu 1990 roku, kiedy komuniści palili akta najważniejszych swoich agentów.

To niezwykłe, bo teczki innych opozycjonistów nie zostały spalone.

Ta książka jest rekonstrukcją. Można odtworzyć związku Antoniego Macierewicza z esbekami - mówił Piątek.
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...uje/ar-BBQBQbx

tak z półtory roku temu nazad imć ANTONI chciał pozwać owego Piątka za ....szkalowanie jego ''dobrego imienia" i nadepnięcia na cześć.. I co? Psińco!!! Skulił ogon pod siebie i ciiiiiisza o pozwach.

a KUROŃ JACEK ostrzegał go że jak wrzuci granat do szamba to sam się ubryzga.
Nie słuchał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117477  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 13:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

szeptem do mnie mów
mów szeptem,
że nikt twoich słów nie słyszał.....
Cytat:
Najbliżsi współpracownicy Roberta Biedronia już kilka miesięcy temu zarejestrowali w jego imieniu nową partię — informuje Onet.

Portal zwraca uwagę, że kiedy pojawiły się nieoficjalne doniesienia o tworzeniu partii przez Biedronia, polityk zaprzeczał.
"Szkopuł w tym, że partia była już wówczas od ponad miesiąca zarejestrowana" – pisze Andrzej Stankiewicz.

Dziennikarz wyjaśnia, że w oficjalnym rejestrze partii politycznych jako ostatni wpis widnieje ugrupowanie "Kocham Polskę", a w jego władzach zasiadają osoby związane z Robertem Biedroniem.

jeśli to prawda, to po co kręci piruety?
wstydzi się? Cyco?
Czy kombinuje żeby mu kasy ciut więcej wpadło na sklep i nazwisko, bo z partią jest ten kłopot, że jest statut i trzeba się publicznie rozliczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117478  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 14:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 31 088
Domyślnie

viva Polonia.
I nie będzie Niemiec ......

Cytat:
Dwaj mężczyźni w wieku 38 i 23 lat podpalili ubranie bezdomnego, który spał na ławce w Berlinie. Byli pod wpływem alkoholu. Są oskarżeni o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała.

Do zdarzenia doszło w maju na Placu Aleksandra w stolicy Niemiec. Dwóch Polaków w wieku 38 i 23 lat podpaliło ubranie swojego rodaka, który spał na ławce w Berlinie. Obaj sprawcy byli pod wpływem alkoholu – pierwszy z nich miał 2,4 promila, a drugi – 3,7 promila.

bo Polak z Polakiem to .....jedna rodzina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117479  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 15:09
pukowe pukowe jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 12
Domyślnie

Uważam że dom seniora to dobre rozwiązanie ale też trzeba natrafić na dobry dom. Moja babcia jest w dom opieki lubelskie i z tego co nam mówi, jest szczęśliwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117480  
Nieprzeczytane 07-12-2018, 15:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 46 406
Domyślnie

My do domu seniora ?

Te kawałki o pielęgniarkach to tylko żarty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4