menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #130401  
Nieprzeczytane 15-09-2019, 21:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 48 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Lider Wiosny w obietnicach wyborczych dotyczących dostępu Polaków do komunikacji przebija PiS.
Rządzący mówią o autobusie w każdej gminie, Robert Biedroń dorzuca do tego pociąg w każdym powiecie.

)))) pooociąg, hi

A taki był rechot z dworca we Włoszczowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130402  
Nieprzeczytane 15-09-2019, 21:30
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 20 358
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A taki był rechot z dworca we Włoszczowej.

ale takiego pociągu jak Biedroń to tamten chyba nie miał


to chyba tyle na dziś...startuję w pióra
tylko jeszcze pazurki umaluję
Ps zrobiłam dziś ten "ze śliwkami" lecz z jabłkami, super też jest
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 15-09-2019 o 21:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130403  
Nieprzeczytane 15-09-2019, 21:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 48 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Tam gdzie kupuję nie dają paragonów a ceny się nie zmieniły


Czasem lepiej paragonu nie pokazywać.
Masz tu Aniu cymesik na dobranoc.
Brejza narzeka na podwyżkę ceny stoperanu,
a w jego sytuacji to lek ratujący może nie życie,
ale spodnie.

https://pbs.twimg.com/media/EEhIUckX...g&name=900x900

Zaczynam myśleć, że moje komentarze są zbyteczne wobec naturalnego emploi, szarmu i anturażu w jakimi fruwa sort gorszy.
Szczególnie w czasie akcji PARAGON.

Stoperan dla posła Brejzy!!
Może ma ktoś nadwyżki?

PS. może to ów poseł zatkał Czajkę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130404  
Nieprzeczytane 15-09-2019, 21:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 48 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
ale takiego pociągu jak Biedroń to tamten chyba nie miał


to chyba tyle na dziś...startuję w pióra
tylko jeszcze pazurki umaluję
Ps zrobiłam dziś ten "ze śliwkami" lecz z jabłkami, super też jest

Robi się błyskawicznie, prawda?
Ja wczoraj robiłam jeszcze ze śliwkami, z jabłkami też u mnie kochają.
Dobranoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130405  
Nieprzeczytane 15-09-2019, 21:41
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 20 358
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Czasem lepiej paragonu nie pokazywać.
Masz tu Aniu cymesik na dobranoc.
Brejza narzeka na podwyżkę ceny stoperanu,
a w jego sytuacji to lek ratujący może nie życie,
ale spodnie.

https://pbs.twimg.com/media/EEhIUckX...g&name=900x900

Zaczynam myśleć, że moje komentarze są zbyteczne wobec naturalnego emploi, szarmu i anturażu w jakimi fruwa sort gorszy.
Szczególnie w czasie akcji PARAGON.

Stoperan dla posła Brejzy!!
Może ma ktoś nadwyżki?

PS. może to ów poseł zatkał Czajkę?


)))))) do łez...
po czym tak pogoniło nie pisze?

dobranoc
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 15-09-2019 o 21:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130406  
Nieprzeczytane Wczoraj, 06:49
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 571
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Był taki jeden czyściciel śmieci zaczynał od gejów,semitów,słowian ..... i też byli tacy co im się podobał.
O tym mówisz?
Mowisz o sobie ?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130407  
Nieprzeczytane Wczoraj, 13:07
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 536
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...21&oe=5E0680E7
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130408  
Nieprzeczytane Wczoraj, 16:27
Wróżbitka's Avatar
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 879
Domyślnie

Kolejny kłamczuszek pisopodobny
"Korespondent TVP Cezary Gmyz twierdził, że ma wyższe wykształcenie. Gdy jednak dziennikarze zaczęli dopytywać go o tytuł pracy magisterskiej Gmyz unikał odpowiedzi. Również Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna nie znalazła jego pracy magisterskiej.
Dociskany przez media Gmyz bronił się, że zmarł jego promotor… a następnie jego następca. Nie wyjaśnił dlaczego później nie próbował obronić pracy magisterskiej, ale przekonywał, że „skończył absolutorium”.
https://wiesci24.pl/2019/09/15/kores..._SAw7YKzJTFrKA
PS
Odkąd pojawiła się prof. Przyłębska nic mnie juz nie zdziwi.
Dla porządku absolutorim się uzyskuje, a nie kończy
__________________
Na starość nabieramy słodyczy arszeniku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130409  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:43
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 825
Domyślnie

Kiedyś się strasznie naśmiewano z Kwaśniewskiego, że jak mogł wpisać sobie wyższe wykształcenie - podobna sytuacja, absolutorium i brak magisterki. I choć nie jest to bohater mojego romansu i swoje za uszami miał, to akurat brak dyplomu nie był jego największym grzechem, a i zalet kilka miał. I choć trudno to zrozumieć, ale znam kilka takich przypadków, że ktoś nie napisał pracy i się nie obronił, choć wszystkie egzaminy zdane. Przyczyny bywały rożne.
No ale ktoś tak pryncypialny jak Gmyz, ktoś kto się uporczywie czepia wszystkich i wszystkiego, a i czepiał się Kwaśniewskiego o wszystko, to sam powinien być cnotliwy i nobliwy jak młodzianek w nowicjacie, a nie jak stara emerytowana lafirynda, która już nie grzeszy, bo chętnych nie ma !
Ale to cała obecna pseudo prawica - wielkie słowa, małe czyny malutkich ludzików !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Precz z faszyzmem w polskim wydaniu !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130410  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:52
Miran Miran jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 2 345
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A przez 4 długie lata PiS nic z tym nie robi a ludzie umierają.
To się nadaje do komisji śledczej.



Za pelo ludzie byli niesmiertelni a ten wstrstny pis ......

Jak cytowany powyzej sie przekreci nie daj Boze w tej kadencji ,to zaloba narodowa murowana , jak po Stalinie

[/quote]
__________________
GDY WIEJE WIATR HISTORII,

LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST

TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130411  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 48 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Kiedyś się strasznie naśmiewano z Kwaśniewskiego, że jak mogł wpisać sobie wyższe wykształcenie - podobna sytuacja, absolutorium i brak magisterki. I choć nie jest to bohater mojego romansu i swoje za uszami miał, to akurat brak dyplomu nie był jego największym grzechem, a i zalet kilka miał. I choć trudno to zrozumieć, ale znam kilka takich przypadków, że ktoś nie napisał pracy i się nie obronił, choć wszystkie egzaminy zdane. Przyczyny bywały rożne.
No ale ktoś tak pryncypialny jak Gmyz, ktoś kto się uporczywie czepia wszystkich i wszystkiego, a i czepiał się Kwaśniewskiego o wszystko, to sam powinien być cnotliwy i nobliwy jak młodzianek w nowicjacie, a nie jak stara emerytowana lafirynda, która już nie grzeszy, bo chętnych nie ma !
Ale to cała obecna pseudo prawica - wielkie słowa, małe czyny malutkich ludzików !


No faktycznie, z jednej strony Prezydent RP,
z drugiej redaktorek.

Znaj proporcjum mocium panie, bo to trąci groteską.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130412  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 48 809
Domyślnie

KATASTROFA TRZASKOWSKIEGO
w tym Platformy,
największa na świecie.


https://fakty.interia.pl/polska/news...at,nId,3206488

Żadna nowina..
Cała PO to jedna wielka katastrofa.


A ich wyborcy?

Seniorze polski, głosuj na PO
jeśli
1. chcesz zabrać swoim wnukom 500 zł

2.jeśli masz córki, chcesz by tyrały do 67 roku życia

3.a ty seniorze, olej tę jałmużnę w postaci 13-tki i 14-tki.
Idea koryta dla twoich milusińskich jest najważniejsza.
Idź i zagłosuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130413  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 48 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Cytat:



Za pelo ludzie byli niesmiertelni a ten wstrstny pis ......





Tak się składa, że ci z tego wątku co odeszli TAM,
odeszli za PO.

Temu PiSowi niektórzy już by przypisali nawet huragan Dorian. Kabaret czy maligna przedwyborcza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130414  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 48 809
Domyślnie

To co Koalicja zafundowała sobie za sprawą hasztagu #SilniRazem pokazuje,
że pijarowcy PO niczego się nie nauczyli przez te 4 lata.
Klapa....klapa...klapa..
Nie umiom w internety. Amatorzy. Takim chamstwem nikt jeszcze niczego nie wygrał,
a tylko patrzeć jak TT ich zlikwiduje za obsceniczne tekściory.

PS. Kidawa - Błońska odżegnuje się ze wszystkich sił od tego hasztagu. Za późno.
https://twitter.com/EdytaKazikowska/...68293195722752

Nawet ona nie doceniła prostactwa swoich wyborców.

ROZPACZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130415  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:53
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 20 358
Domyślnie

Rada ds. Ogólnych prowadzi wysłuchanie Węgier w ramach art. 7. Węgierski rząd zapowiada bronić w Brukseli swojego stanowiska w tej sprawie.
Wcześniej w ramach procedury na spotkaniach Rady Unii Europejskiej ds. Ogólnych odbyły się trzy wysłuchania Polski.
Polskę reprezentuje wiceszef MSZ ds. europejskich Konrad Szymański. Polityk wskazał, że Polska popiera wprowadzenie mechanizmu kontroli praworządności, ale musi to dotyczyć wszystkich państw członkowskich.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130416  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:56
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 20 358
Domyślnie

Prawie 9 tysięcy osób podpisało się pod protestem przeciwko marszowi równości zaplanowanym w Kaliszu na 22 września

Objazdowa grupa ma pieniądze by jeździć po Polsce choć nikt ich nie zaprasza kto im funduje wycieczki ? i to pewnie z wiktem.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : Wczoraj o 20:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130417  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:10
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 20 358
Domyślnie

SZÓSTKA SCHETYNY -->https://tiny.pl/tjrcv
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130418  
Nieprzeczytane Wczoraj, 21:54
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 9 961
Domyślnie

miłego wieczoru życzę

https://youtu.be/j90HzdMn5S8
__________________
Jarosław Kaczyński
dodał także, że widzów "Szkła kontaktowego", którzy brutalnie krytykują jego formację trzeba "eliminować".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130419  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 04:42
Miran Miran jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 2 345
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Tak się składa, że ci z tego wątku co odeszli TAM,
odeszli za PO.

Temu PiSowi niektórzy już by przypisali nawet huragan Dorian. Kabaret czy maligna przedwyborcza?





Jak pojade na Bahamas a na wozku moge ,to ich uswiadomie,po wyborach co prawda ale beda choc wiedziec jaka PiS z Kaczorem maja moc.
__________________
GDY WIEJE WIATR HISTORII,

LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST

TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130420  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 07:25
Jewka52 Jewka52 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Polska
Posty: 1 547
Domyślnie Miłego dnia ....

"Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary.
Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.
Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty Panie wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół. Wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydła, bym w lot przechodził do rzeczy. (...)
Użycz mi chwalebnego uczucia, że czasem mogę się mylić.
Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.
Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy to jedno ze szczytów osiągnięć szatana..."

Święty Tomasz z Akwinu
__________________



Wspomnienia ...to dzięki nim zdajemy sobie sprawę..że ''piękne są tylko chwile''

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4