menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #15441  
Nieprzeczytane 13-05-2026, 18:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Stefan Niesiołowski

Prokuratura powinna zainteresować się uroczą małżonką Ziobry. W mediach są informacje, że p. Kotecka odgrywała istotną rolę w zorganizowanej grupy przestępczej. Udaje jedynie żonę chorego człowieka, to kłamstwo.
Uczestniczyła w pisowskich łotrostwach. Do pudła pani Patrycjo.

Nie da się ukryć, że p. Stefan ma rację..
Przynajmniej przesłuchać na tzw okoliczność.
Nie musi zeznawać przeciw Ziobrze. Wystarczy że opowie o własnych wyczynach...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15442  
Nieprzeczytane 13-05-2026, 18:55
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie da się ukryć, że p. Stefan ma rację..
Przynajmniej przesłuchać na tzw okoliczność.
Nie musi zeznawać przeciw Ziobrze. Wystarczy że opowie o własnych wyczynach...
Spodziewam się, że sporo wylezie na temat tej pani, a tymczasem:

Tom 🇵🇱❤️🇨🇦🇪🇺

Cytat:
Zbuntowani europosłowie PiS przestali wpłacać na PiS 💥 reszta uciekła za granicę z milionami, ukryte do tej pory finansowane z crypto rynku też się odcięło od PiS. Morawiecki zagarnął co możliwe ale też nie ma zamiaru wspomóc partię. Zostało żebranie.💪
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15443  
Nieprzeczytane 14-05-2026, 07:47
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Ryszard Cukierman

Cytat:
Nawrocki dzisiaj w Rumunii, uzasadnia ucieczkę Ziobry : "...nie mógł się spodziewać uczciwego procesu w Polsce"...gość przezywany "prezydentem" jest obrońcą gangstera z 26-cioma zarzutami, zagrożonego wyrokiem do 25 lat...to się w pale nie mieści‼️‼️🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15444  
Nieprzeczytane 15-05-2026, 11:53
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

dieta mix dieta mix. # jebać PiS 💪💪💪💪

Cytat:
Zwykła mafia pier***lona Ziobro spi**dolił z pieniędzmi i Kaczyński z jego bandą mafijną pomaga mu s********* do Stanów to się w głowie nie mieści i w to na pewno były zamieszane też polskie służby a Siemoniak siedzi i pi***oli farmazony Bartka Sienkiewicza brakuje to jest facet który zrobiłby porządek tak jak w TVP 👍👍
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15445  
Nieprzeczytane 15-05-2026, 15:16
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Jarek Olechowski

❗️❗️❗️❗️❗️

Cytat:
Od 48 godz. służby reżimu
@donaldtusk
prowadzą akcję zastraszania dziennikarzy
@RepublikaTV
oraz ich rodzin. Funkcjonariusze
@PolskaPolicja
pod pozorem „weryfikacji” fałszywych zgłoszeń wchodzą do mieszkań naszych dziennikarzy. W domu
@TomaszSakiewicz
doszło do skandalicznej sytuacji, policjanci zakuli w kajdanki asystentkę prezesa Sakiewicza.

Tusk chce zniszczyć jedyną całkowicie niezależna od władzy dużą telewizję w Polsce i największą niekontrolowaną przez rząd redakcję
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15446  
Nieprzeczytane 15-05-2026, 17:00
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Pablo na TT.

Cytat:
Asystentka i konkubina prezesa rosyjskiej szczujni TV Russpublika jest podejrzewana o brutalne znęcanie się nad dzieckiem.

Kobieta została skuta za utrudnianie interwencji i zatrzymana przez policję.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15447  
Nieprzeczytane 16-05-2026, 11:34
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Przemo75 na TT.
Cytat:
Jedno trzeba prawakom oddać. Są mistrzami świata w robieniu afery dosłownie z niczego. Przecież nawet gdyby im ptak nasrał na łepetynę, to by zrobili z tego wydanie specjalne , szukali spisku i winili Tuska. Możemy się śmiać, ale to jest niewiarygodne, że na niektórych to działa
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15448  
Nieprzeczytane 16-05-2026, 14:42
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Piotr Leski

Cytat:
"Zawsze będę stał murem za mundurem Straży Granicznej" - mówi prezydent Nawrocki na święcie SG.
I dlatego zawetował program SAFE, z którego Straż Graniczna miała otrzymać 3 mld zł.
Powiedzieć hipokryzja, to nic nie powiedzieć.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15449  
Nieprzeczytane 17-05-2026, 11:47
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Donald Tusk

Cytat:
Kaczyński próbuje zrzucić na Polskę winę za decyzje Waszyngtonu o zmniejszeniu amerykańskiego zaangażowania w Europie. Nawrocki w obecności liderów innych krajów na szczycie w Bukareszcie obrzuca błotem własne państwo. Coraz gorzej z nimi.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15450  
Nieprzeczytane 17-05-2026, 15:44
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Zbigniew Konwiński

Cytat:
Nawrocki w Rumunii opluł polskie państwo. Państwo, którego jest prezydentem. Ten człowiek nie rozumie czym jest godność, patriotyzm, a przede wszystkim poczcie przyzwoitości.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15451  
Nieprzeczytane 17-05-2026, 17:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Donald Tusk

Kaczyński próbuje zrzucić na Polskę winę za decyzje Waszyngtonu o zmniejszeniu amerykańskiego zaangażowania w Europie. Nawrocki w obecności liderów innych krajów na szczycie w Bukareszcie obrzuca błotem własne państwo. Coraz gorzej z nimi.

Nie ma co się z naszego punktu widzenia przejmować bredzeniem mordoklepa z pałaca i starego próchna z Nowogrockiej.
Oba tytany intelektu a;la muszą co rusz coś głupiego wydalić, żeby parchate debilstwo wiedziało, że .... jeszcze żyją....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15452  
Nieprzeczytane 17-05-2026, 17:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Piotr Leski

Zawsze będę stał murem za mundurem Straży Granicznej" - mówi prezydent Nawrocki na święcie SG.
I dlatego zawetował program SAFE, z którego Straż Graniczna miała otrzymać 3 mld zł.
Powiedzieć hipokryzja, to nic nie powiedzieć.


Dlatego SG Policja i jeszcze coś tam muszą czekać do nowej ustawy budżetowej.
Miejmy nadzieję, że te kwoty pojawią się kosztem dotacji na utrzymanie Batyra.
W końcu coś za coś....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15453  
Nieprzeczytane 17-05-2026, 17:34
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie ma co się z naszego punktu widzenia przejmować bredzeniem mordoklepa z pałaca i starego próchna z Nowogrockiej.
Oba tytany intelektu a;la muszą co rusz coś głupiego wydalić, żeby parchate debilstwo wiedziało, że .... jeszcze żyją....
I dalej szkodzą Polsce i schodzą na psy.


Michał Chmielewski

Cytat:
Czyli Nawrocki znowu poniósł klęskę w relacjach z USA a Trump kompletnie olał jego prośby?

No i po co się było tak chwalić tymi wspaniałymi relacjami? Po co było wciskać kity? Nie lepiej robić uczciwą politykę i współpracować z rządem?

Jedna rada dla Nawrockiego i całej jego kancelarii: nigdy nic nie załatwicie dla Polski (jeśli chcecie - w co wątpię), jeśli będziecie wciąż atakować własny kraj, własny rząd i reprezentować interesy innych państw. Trump to widzi ale i cały świat to widzi. Ten serwilizm i zero sprawczości. Dlatego wykorzystuje takich Nawrockich i Orbanów ale na końcu nic dla Was „po koleżeńsku” nie zrobi. Waszej postawy zwyczajnie nikt nie traktuje poważnie. To nie jest poważna polityka.

Polska jedynie traci na tym co robią populiści. No ale dzięki temu, być może
Polacy lepiej zauważą kontrast kompetencji z ministerstwem spraw zagranicznych i innymi ministerstwami, które wciąż muszą ratować sytuację.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15454  
Nieprzeczytane 18-05-2026, 16:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
I dalej szkodzą Polsce i schodzą na psy.


Michał Chmielewski

A do takich wybryków niedojdów z pałaca i ich naczelnego mordoklepa to wypadałoby się przyzwyczaić i uznać za folklor
jak np. góralskie tańce.
Wot!!!! Taka ciekawostka przyrodnicza..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15455  
Nieprzeczytane 18-05-2026, 21:17
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Kamila Gasiuk-Pihowicz
.
Cytat:
I jest problem. Policja udostępniłaby nagranie z "ataku na mieszkanie najbardziej konserwatywnego redaktora naczelnego najbardziej konserwatywnej telewizji", ale... Sakiewicz był niekompletnie ubrany od pasa w dół. 😄
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15456  
Nieprzeczytane 19-05-2026, 17:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Kamila Gasiuk-Pihowicz


Cytat:
I jest problem. Policja udostępniłaby nagranie z "ataku na mieszkanie najbardziej konserwatywnego redaktora naczelnego najbardziej konserwatywnej telewizji", ale... Sakiewicz był niekompletnie ubrany od pasa w dół. 😄
.

To powinni puszczać w każdej telewizorni.
A w mendium Ssakiewicza obowiązkowo dwa razy dziennie....minimum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15457  
Nieprzeczytane 20-05-2026, 10:21
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To powinni puszczać w każdej telewizorni.
A w mendium Ssakiewicza obowiązkowo dwa razy dziennie....minimum.
Co za wstyd:

Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴*☠️

Cytat:
Gdy Kosiniak-Kamysz spotyka się z amerykańskim ministrem i rozmawia o stacjonowaniu wojsk USA w Polsce – realna sprawa dla bezpieczeństwa kraju – co robi Nawrocki? Lansuje się z człowiekiem, który w sumie przesiedział w wiezieniu 37 lat za krzywdzenie ludzi. Paweł D. ps.„Duch” ze zdjęcia to śląski kibol z bogatą kartoteką
Priorytety tej ekipy są jasne: nie bezpieczeństwo Polski, nie sojusz z USA, tylko selfie z kolejnym recydywistą i budowanie wizerunku „ludowego lidera”.
Zamiast dbać o wojsko i granice – klepią się po plecach z facetami po wyrokach. To nie jest polityka, to jest cyrk z elementami patologii.
I jeszcze mają czelność mówić o „wartościach” i „moralności”.
Wstyd.
- Jacek Fogiel

https://pbs.twimg.com/media/HIvKPxiX...g&name=900x900
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15458  
Nieprzeczytane 20-05-2026, 10:37
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Donald Tusk

Tłumaczenie z języka węgierski
Cytat:
Miło cię widzieć, Péter. Po szesnastu latach otwieramy nowy rozdział w relacjach polsko-węgierskich 🇵🇱❤️🇭🇺
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15459  
Nieprzeczytane 20-05-2026, 11:48
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Jacek Fogiel

Cytat:
Stało się❗ Zamiast jechać do Nawrockiego – który jeszcze niedawno całował buty proputinowskiemu Orbanowi, premier Węgier Péter Magyar leci prosto do Donalda Tuska.
Pierwsza zagraniczna wizyta? Warszawa. Pierwszy rozmówca? Tusk.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15460  
Nieprzeczytane 20-05-2026, 18:34
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Przemo75 ba TT.

Cytat:
Rządzący stają na rzęsach, żeby uratować obecność amerykańskich żołnierzy w Polsce. Pałac prezydencki siedzi cicho. Jak już wszystko bedzie pozytywnie załatwione, to wyjdzie Przydacz i powie, że to dzięki rozmowie Nawrockiego z Trumpem. Zakład? Ten sam schemat co z Poczobutem.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Własny punkt gastronomiczny Kostka Seniorzy i praca 1 25-01-2016 10:48
widzenia z dzieckiem mamamalucha Prawo rodzinne 2 24-11-2014 11:53
Buddyzm - Inny punkt widzenia Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 6 07-03-2010 18:52
Inny punkt widzenia - Buddyzm Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 07-01-2009 23:16
męski punkt widzenia Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 84 07-04-2008 00:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.