menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #15461  
Nieprzeczytane 21-05-2026, 14:38
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Tomasz Lis

Cytat:
To nie jest tak, że Polska ma teraz złego prezydenta( to swoją drogą). Problem polega na tym, że Polska nie ma prezydenta w ogóle. Ma gościa, który intelektualnie, moralnie i mentalnie nie ogarnia funkcji, którą sprawuje. Dostał po prostu darmowy wieloletni turnus, w czasie którego może z korzyścią dla szefa opozycji i prezydenta sąsiadującego z Polską agresywnego mocarstwa przeszkadzać rządowi, działając na niekorzyść państwa i narodu.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15462  
Nieprzeczytane 23-05-2026, 15:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Pablo na TT.


Asystentka i konkubina prezesa rosyjskiej szczujni TV Russpublika jest podejrzewana o brutalne znęcanie się nad dzieckiem.

Kobieta została skuta za utrudnianie interwencji i zatrzymana przez policję.

I co w tym dziwnego???
W ramach wyczynów sadomaso kobita ze SSakiewczem ćwiczyli sexpiruety.

Ona goła
on na goło
I było wesoło..
Tylko w czasie ambarasu
zbyt dużo było hałasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15463  
Nieprzeczytane 23-05-2026, 20:42
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Patryk Michalski

Cytat:
Lider największej partii opozycyjnej Jarosław Kaczyński na serio dywaguje „czy jakiekolwiek państwo ma interes, żeby rozszerzał się homoseksualizm”. Chwilę później mówi, że to „anomalia i patologia obecnych czasów”. Wypowiedź jest skandaliczna, dołącza na długą listę dehumanizujących wypowiedzi prezesa PiS. Jednak poziom braku wiedzy i totalnego oderwania od rzeczywistości zakrawa o groteskę i totalną śmieszność. Bo w świecie z tej wypowiedzi chyba musi być jakiś centralny zakład rozszerzania homoseksualizmu i prezes chyba myśli, że go zamknie, zablokuje i zlikwiduje. I w PiS są politycy, którzy mogliby wytłumaczyć prezesowi, że to nie tak. Ale wolą bić brawo wbrew sobie. Osoby LGBT to nie patologia i anomalia, patologią są takie wypowiedzi, które stają się memem. Państwo polskie ma obowiązek prawnego uznania par osób jednopłciowych. Nie jest to dobra łaska polityków, ani gest. To prawny obowiązek.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15464  
Nieprzeczytane 23-05-2026, 23:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Patryk Michalski

Nie bardzo mam ochotę na jakieś dywagacje o tym co bredzi Kaczyński na dowolny temat.
Szczególnie w temacie homo, rodziny itp..
On ma na ćpane tak jak Antek Macierewicz o mgle smoleńskiej...
Szkoda czasu na obu sklerotyków.
Przecież wiadomo co wydalą oni i cała PiSuaria.
Źe Tusk jest Niemiec i jest zły i że rząd trzeba wymienić, bo robi co Niemiec każe...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15465  
Nieprzeczytane 24-05-2026, 08:52
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie bardzo mam ochotę na jakieś dywagacje o tym co bredzi Kaczyński na dowolny temat.
Szczególnie w temacie homo, rodziny itp..
On ma na ćpane tak jak Antek Macierewicz o mgle smoleńskiej...
Szkoda czasu na obu sklerotyków.
Przecież wiadomo co wydalą oni i cała PiSuaria.
Źe Tusk jest Niemiec i jest zły i że rząd trzeba wymienić, bo robi co Niemiec każe...
I jeszcze Tusk wyłamał drzwi w domu Batyra


Wojciech Kussowski

Cytat:
Ale wiecie, że gdyby to zgłoszenie zostało przez staż pożarną zignorowane, to opozycja totalna darłaby mordę tak samo histerycznie jak teraz o niewyobrażalnej kompromitacji Tuska, bo "przecież mogło się naprawdę palić i co wtedy?! Nie udzielili pomocy prezydentowi!" Wiecie, nie?
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15466  
Nieprzeczytane 25-05-2026, 19:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
I jeszcze Tusk wyłamał drzwi w domu Batyra

Wojciech Kussowski

Rację ma Kierwiński, który tłumaczy różnym tłukom PiSowsko-batyrowskim, że gdyby się jakiemuś tępemu łbowi przytrafił kłopot to słuzby nie powinny się zastanawiać..
A Arłukowicz wytłumaczył to trójce tępaków w tvn-ie.

Tylko nie ma pewności, że te zakute łby to pojmą...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15467  
Nieprzeczytane 28-05-2026, 19:40
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴*☠️

Cytat:
Co za żenująca kompromitacja.
Prezydent Nawrocki stoi w Szwajcarii obok prezydenta tego kraju i publicznie skarży się, że „nie był informowany” o polsko-brytyjskim traktacie obronnym. Tymczasem MSZ jasno mówi: obóz prezydencki wiedział o wszystkim od kilku miesięcy.
Zamiast reprezentować Polskę, znowu robi z siebie ofiarę i opluwa własny rząd na oczach zagranicy. To już nie jest przypadek – to jest jego standard. Gdziekolwiek Nawrocki się pojawi, Polska musi wyjść na kraj skłócony, niepoważny i wewnętrznie zdemolowany.
Zamiast budować pozycję państwa, wozi ze sobą partyjne urazy i kompleksy. Zamiast wzmacniać sojusze, osłabia wizerunek Polski. Klasyczne szkodnictwo w białych rękawiczkach.
Wstyd dla kraju.
Nawrocki to nie jest mój prezydent .
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15468  
Nieprzeczytane 30-05-2026, 17:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴*☠️

Taka drobna uwaga w kwestii wiedział, czy nie to są dwie możliwości.... Nie wiedział bo mu służba przydatków nie doniosła, że taki fakt miał miejsce, albo....wiedział i NIE ZROZUMIAŁ.
co jest możliwe przy poobijanej w ustawkach mózgownicy..
Dlatego używanie w stosunku do Nawrockiego słow kompromitacja jest zwykłym nieporozumieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15469  
Nieprzeczytane 13-06-2026, 16:05
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Pan B. na X

Cytat:
„Z gorącym apelem zwracam się do pana prezydenta żeby nie dał się tam zaciągnąć do klatki, wiemy, że lubi boks ale nie warto ryzykować" mówi premier
@donaldtusk
o najbardziej znanym w Polsce miłośniku amerykańskiego buca i kibolskich ustawek...
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15470  
Nieprzeczytane 13-06-2026, 16:40
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Pan B. na X

„Z gorącym apelem zwracam się do pana prezydenta żeby nie dał się tam zaciągnąć do klatki, wiemy, że lubi boks ale nie warto ryzykować" mówi premier
@donaldtusk
o najbardziej znanym w Polsce miłośniku amerykańskiego buca i kibolskich ustawek...

I znów Tuska delikatnie pokazał jak zrobić wała z palanta
A przy okazji jak konsekwentnie olewać pałacowe szczekające ratlerki ze sfory pajaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15471  
Nieprzeczytane 14-06-2026, 19:57
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I znów Tuska delikatnie pokazał jak zrobić wała z palanta
A przy okazji jak konsekwentnie olewać pałacowe szczekające ratlerki ze sfory pajaca.
Batyr w Ameryce:

chrzanik

Cytat:
Karol Nawrocki rozpoczął wizytę w USA od mszy w polskim kościele w Maryland. Dziennikarze czekali z pytaniami:

- co w sprawie wojsk amerykańskich?

- idę się modlić, nie krzyczycie drodzy państwo, teraz kościół, modlitwa panie redaktorze
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15472  
Nieprzeczytane 14-06-2026, 21:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Batyr w Ameryce:

chrzanik
Karol Nawrocki rozpoczął wizytę w USA od mszy w polskim kościele w Maryland. Dziennikarze czekali z pytaniami:

- co w sprawie wojsk amerykańskich?

- idę się modlić, nie krzyczycie drodzy państwo, teraz kościół, modlitwa panie redaktorze


A gdzie tzw polonia może jakiegoś pajaca from Poland obejrzeć z bliska..
Przecież nie na jakimś raucie w wynajętym lokalu tylko w piwnicznych kościelnych pomieszczeniach za .... biletami.

No i to.... stała wymówka....te spotkania z tzw polonią.

Jeśli ktoś liczy na to, że Trump nie będzie wyrzucał tzw polonii na zbity PiSk tylko dlatego że im jakiegoś papieru brakło po 30 latach to się grubo myli..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15473  
Nieprzeczytane 15-06-2026, 10:46
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A gdzie tzw polonia może jakiegoś pajaca from Poland obejrzeć z bliska..
Przecież nie na jakimś raucie w wynajętym lokalu tylko w piwnicznych kościelnych pomieszczeniach za .... biletami.

No i to.... stała wymówka....te spotkania z tzw polonią.

Jeśli ktoś liczy na to, że Trump nie będzie wyrzucał tzw polonii na zbity PiSk tylko dlatego że im jakiegoś papieru brakło po 30 latach to się grubo myli..
A było to tak:

Jacek Fogiel
Cytat:
Za każdym razem, gdy Nawrocki wyjeżdża za granicę, dostaje sraczki i wymiotuje na własny rząd. Żadna głową państwa tego nie robi.
Jeździ po świecie i donosi, że w kraju panuje „antyamerykańskość”. Żałosne.
Nawrocki – hańba polskiej prezydentury.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15474  
Nieprzeczytane 15-06-2026, 17:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
A było to tak:

Jacek Fogiel

Za każdym razem, gdy Nawrocki wyjeżdża za granicę, dostaje sraczki i wymiotuje na własny rząd. Żadna głową państwa tego nie robi.
Jeździ po świecie i donosi, że w kraju panuje „antyamerykańskość”. Żałosne.


A to było tak, że aport do nogi PUMPKINA był. Na 54 sekundy wślizg i........środkowy paluszek zamiast spotkania w ważnych sprawach dla Polski.

A to co bredzi gdziekolwiek, to działania maskujące, żeby lud boży wiedział że Batyr żyje i że ratlerki też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15475  
Nieprzeczytane 15-06-2026, 17:52
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

I takie efekty oglądania mordobojstwa przez Batyra.

Cytat:
Na nagraniach widać, jak polski przywódca podchodzi do amerykańskiego prezydenta tuż obok klatki, w której toczyły się walki

. Wymiana zdań trwała około minuty i dwudziestu sekund. Prezydent RP gestykulował, wskazując na klatkę.

Wcześniej polska głowa państwa zapowiadała, że głównym tematem politycznych konsultacji będzie bezpieczeństwo i stała obecność amerykańskich żołnierzy w naszym kraju.

Takie konsultacie musiały być owocne i Trump dowiedział się że Batyr w klatce byłby lepszy od tych wykrwawiających się mordoklepów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15476  
Nieprzeczytane 15-06-2026, 18:16
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I takie efekty oglądania mordobojstwa przez Batyra.



Takie konsultacie musiały być owocne i Trump dowiedział się że Batyr w klatce byłby lepszy od tych wykrwawiających się mordoklepów.
Podsumowanie tej jakże ważnej wizyty!


Jezus 🇪🇺🇵🇱🇪🇺

Cytat:
Nawrocki poleciał za nasze pieniądze do USA oczerniać Polskę...
I nawet się nie załapał na miejsce w bliskiej okolicy Trumpa...posadzili go jak najdalej być może z obawy przed tym co będzie zażywać 🤔
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15477  
Nieprzeczytane 15-06-2026, 21:10
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Monika_TeoriaZła •®•

Cytat:
Polecieć do pedofila, któremu większość odmówiła obecności, napluć na własny kraj, poszczerzyć zęby sam do siebie.

Nic więcej nie potrafi.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15478  
Nieprzeczytane Wczoraj, 13:51
Alżbieta Alżbieta jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 18 235
Domyślnie

Bicz Boży Jaro Camaro#SilniRazem


Konto komentatorskie
Cytat:
Fakty. Nawrocki czaił się na przechodzącego Trumpa i udało mu się w tłumie, na stojąco, w przelocie zamienić z nim kilka słów. Jeżeli ktokolwiek usiłuje to ubrać w szatę ważnej dla polskiej racji stanu rozmowę, to niech się porządnie jebnie w czoło. Z całej siły.
__________________
Gangster Nawrocki nie jest moim prezydentem i nie będzie!
https://x.com/i/status/1959985653896372561
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15479  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Podsumowanie tej jakże ważnej wizyty!

Jezus 🇪🇺🇵🇱🇪🇺

Znaleźli Batyra w 45 rzędzie... zdrow był w przeciwieństwie do Trumpa.
Bidak w czasie mordoklepstwa spał, co pokazali w tv niezależnej od Trumpa i wspólników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15480  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 61 218
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alżbieta
Podsumowanie tej jakże ważnej wizyty!

Najlepsze zrobił Sellin /kiedyś wiceGliński/ z PiSu, który stwierdził że w czasie 60 sekund Batyr walczył O POLSKĘ szepcąc Trumpowi do ucha.
Sellin to poznał po ruchach ciała obu obiektów.
Ruchali się widać szybko i treściwie..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Własny punkt gastronomiczny Kostka Seniorzy i praca 1 25-01-2016 10:48
widzenia z dzieckiem mamamalucha Prawo rodzinne 2 24-11-2014 11:53
Buddyzm - Inny punkt widzenia Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 6 07-03-2010 18:52
Inny punkt widzenia - Buddyzm Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 07-01-2009 23:16
męski punkt widzenia Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 84 07-04-2008 00:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.