menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #421  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 17:08
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 2 364
Domyślnie

Jabluszko robaczywe, dumny lewak i ateista to moralna powierzchnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #422  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 21:03
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

https://cdn.natemat.pl/74424f1e20787...,780,0,0,0.jpg


(Fb) @MalaEmiE współpracowała z wiceministrem Łukaszem Piebiakiem (PiS) w sprawie donosów obyczajowych niezależnych sędziów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #423  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 21:08
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

Marcin Krystian Wichert

7 godz. ˇ NaTemat.pl
ˇ


"Witajcie, to ja. Jestem i byłam – zawsze. Ktoś mnie zdradzał. Długo, bardzo długo. Teraz już wiem kto. Tym co mnie bronili – dziękuję. Jestem dla Was. Tym, co hejtowali: wypadać pajacem" – pisze 11 sierpnia na Twitterze @MalaEmiE, czyli Emilia. Nieco ponad tydzień razem z wiceministrem Piebiakiem stanie się bohaterką skandalu, który poruszy całą Polskę.


ps. O!!! curwa ale kyrk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #425  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 07:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 35 759
Domyślnie

A mówią że NADZIEJA SCHODZI DO OSTATNIA...
a -śmy mówili, że po aktywistach WIOSNĘ poznacie.
Miał CUD
miał huk
a jest zabawka
i ....przystawka


Cytat:
O rozstaniu z partią Roberta Biedronia napisał na Facebooku także prezes think-tanku Global.Lab, członek zaplecza eksperckiego ugrupowania Adam Traczyk.

"Dziś eksperyment, jakim była budowa nowej, niezależnej postępowej siły politycznej w Polsce, zdaje się kończyć na listach Sojuszu Lewicy Demokratycznej" – ocenił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #426  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 13:10
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 419
Domyślnie

Projekt Lewica trzech partii wynikł z konieczności wystąpienia jako jeden blok w wyborach parlamentarnych , po rozpadzie koalicji Obywatelskiej , w wyniku wyjścia PSL.
Lewica ma problem z nazwą komitetu wyborczego. Zastrzeżenia zgłosił Jacek Zdrojewski sąd je uznał , stąd nie ma czasu na bawienie się utarczki z sądem , czy wymyślanie nazwy nowej partii, należy iść dalej .Podjęto decyzję by wystąpić pod jedną partią i tym samym Lewica jest w dalszej grze.

Silna zjednoczona Lewica nie jest dobrze widziana na Wiejskiej stąd hejt ze wszystkich stron. Jako wspólne ugrupowanie ma duże szanse na otrzymaniu dwucyfrowego wyniku w wyborach parlamentarnych do Sejmu RP. Posłowie zasiadający w ławach partyjnych nie za bardzo chcą , przyjąć nowych posłów. Taka rzeczywistość.

Wczoraj byłem na spotkaniu z Maciejem Gdulą który jest jedynką na liście w Małopolsce ma 42 lata rocznik 1977 doktor nauk humanistycznych w dziedzinie socjologi.Kilka ciekawych publikacji , kto chce może sobie przeczytać.
Dyskutowaliśmy o wyborach i o kształcie Polski jej ustroju , jak widzą to partie lewicowe.

Tęż padło pytanie czy tej koalicji nie udało się utrzymać na dłuższy okres.? Wiele zwolenników Wiosny było za utrzymaniem koalicji Lewicy , za fuzją trzech partii.
Ja osobiście jestem za konsolidacją lewicy , bardziej ta nowa lewica powinna być socjaldemokracją i uwzględniać realia istniejące na świecie a związane z globalizacją. Po wyborach będzie czas na dyskusje i opracowanie programu ,który by łączył trzy spojrzenia na Lewicę SLD,Wiosny i Razem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #427  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 18:37
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...b0&oe=5DCB4955
Odpowiedź z Cytowaniem
  #428  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 20:45
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...eb&oe=5DD19EBD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #429  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 22:06
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 419
Domyślnie

Wankaborze w sobotę konwencja w Warszawie Lewicy , zapraszam, może się wybierzesz.Upubliczniony zostanie program Lewicy na październikowe wybory.
A to nasza Polonia , https://www.facebook.com/PolakiBC/vi...1374359683169/

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 21-08-2019 o 22:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #430  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 22:50
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 2 364
Domyślnie

Waciu a w Polsce nie ma narkomanow? jesli jeszcze powiesz ,ze to lewakow zasluga ,to na was zaglosuje.Za wyeliminowanie narkotykow moge nawet zmienic poglady i chwalic tych co mojemu i pokoleniu i mlodszym i starszym zrujnowali mlodosc i poczatek doroslego zycia.

Ostatnio edytowane przez Miran : 21-08-2019 o 23:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #431  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 09:33
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

[COLOR=rgba(255,255,255,1.00)]Ponoć minister sprawiedliwości chciał podać się do dymisji,

ale prokurator generalny wybił mu to z głowy...[/color]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #432  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 11:27
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 419
Domyślnie

Nowy bohater środowisk skrajnej prawicy, którego oglądaliśmy z krzyżykiem idącego na kordon policjantów w swojej walce z nowoczesnością .Dowiadujemy się o jego poglądach i zapowiada nam że będzie kontynuował swoją walkę jako ksiądz rzymskokatolicki. Będą rosnąć nam kadry coraz głupszych księży.
https://www.facebook.com/osrodek.mon...4NjA3NTQ2MDU1/

Aferę z hejterami pomijam . bo jest krótko przed wyborami.
Trzeba umocnić elektorat ładną pokazówką "Tylko popatrzcie, jak szybko reagujemy na wykryte nieprawidłowości".

Trzeba rzucić mediom, forom internetowym ochłap, na który się radośnie rzucą, żeby przykryć serię samobójczą w więzieniach.

Przecież ta cała afera z lotami Kuchcińskiego to też była przykrywka dla odwrócenia uwagi od seksu z czternastolatką.

Takie działania dzięki głupocie polskich dziennikarzy i nie tylko , którzy nie są konsekwentni, tylko gonią za niusami, są niezwykle skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #434  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 15:17
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 2 364
Domyślnie

Wybory przemina a wstyd zostanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #435  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 15:39
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 2 364
Domyślnie

Nie szukajcie wyborcow wsrod normalnie myslacych,zaglosuja na was wasze rodziny, twardy i wierny elektorat, bo mial z przynaleznosci korzysci a moje dzieci za waszych rzadow mialy kartki na slodycze, nie daj Boze takiej powtorki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #436  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 17:13
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...55&oe=5DCC7DFF
Odpowiedź z Cytowaniem
  #437  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 17:18
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Wankaborze w sobotę konwencja w Warszawie Lewicy , zapraszam, może się wybierzesz.Upubliczniony zostanie program Lewicy na październikowe wybory.
A to nasza Polonia , https://www.facebook.com/PolakiBC/vi...1374359683169/


Wacławie dobrze wiesz, że poruszam się najdalej 200 - 500 m. od domu.
Ciekawa jestem jaki Lewica ma program.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #438  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 18:25
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 419
Domyślnie

Będzie konwencja w internecie , podam link , by mogli ci co są sympatykami , ci co sympatykami nie są , mogli spokojnie siedząc przed monitorem to wydarzenie oglądnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #439  
Nieprzeczytane 23-08-2019, 12:11
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 419
Domyślnie

Przeglądając FB zwróciłem uwagę na wpis na mojej tablicy.

Wojciech Godlewski-Ludzie, ludzie, wstawajcie, płonie Amazonia!"
Tak. 72 tysiące pożarów puszczy w samym 2019 roku. Z minuty na minuta zmniejszają się płuca świata (serio, ten las odpowiada za 20% tlenu produkowanego na Ziemi). Władze Brazylii do niedawna w ogóle nie reagowały. Ale niedawno prezydent Bolsonaro stwierdził, że za pożar zapewne odpowiadają NGOsy i ekolodzy.
Przy okazji zapłonęła Syberia.
Ludzie. My niszczymy tę planetę w chwili, kiedy powinniśmy ją zacząć najmocniej chronić. Powiem kolokwialnie: wkrótce obudzimy się z ręką w pewnym naczyniu...
A jakoś nie widzę wielkich modłów o ustanie pożaru, czy deklaracji rządów i ludzi bogatych, jak to było w przypadku Notre Dame. A uwierzcie, że odbudowa tego kawałka świata będzie o wiele trudniejsza niż odbudowa katedry. I jako osoba wierząca powiem tyle: bez katedry przeżyjemy. Bez lasów - będzie ciężko.


Zajęci jesteśmy swoim podwórkiem a nie widzimy świata który nas otacza .Na pewno należało by pomóc w przeprowadzeniu wspólnej akcji gaśniczej. Ale media muszą pomóc ,bo stworzyliśmy świat który jest ekranem monitora TV ,bez promocji zjawiska ,nikt go nie zauważy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #440  
Nieprzeczytane 23-08-2019, 13:27
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 5 923
Domyślnie

Wiceminister sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów, którzy sprzeciwiają się wdrażanym przez PiS zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Onet ustalił, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak aranżował i kontrolował akcję, która miała skompromitować szefa największego sędziowskiego Stowarzyszenia "Iustitia".
ps. Kto wybrał taki rząd? Ja nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz