Sympatycy Roberta Biedronia - Strona 6 - Klub Senior Cafe
menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 15-10-2018, 17:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 30 359
Domyślnie

[quote=waclaw46][
Cytat:
Teraz ty dasz się zabić za Nowacką ,
ależ ci ten Biedroń napaprał pod sufitem..

Cytat:
Ty mnie pytasz co tu robię ? piszę jak widzisz przedstawiam swój punkt widzenia .
to jak ci pani od forum pozwoliła, to pocałuj ją w dłoń, przeproś i nie psuj powietrza, ze nisza

Cytat:
Byłeś kiedyś na zebraniu wyborczym i coś wydukałeś z siebie ?? Przejdź się na zebranie wyborcze z politykiem PiS i przedstaw swój punkt widzenia przekonaj ich bo masz argumenty i wiedzę.
kurde! takim CZŁONKIEM wyborczym jak ty już nie mam szans być. I pełen żalu nie chcem ale muszem z tem żyć.
a chciałem do Biedronia, ale nie dał mi szansy.

Cytat:
Teraz są wybory samorządowe i o co innego chodzi niż w wyborach parlamentarnych .
NAPRAWDĘ????

To po co latasz jak kot z pampersem z tym Biedroniem?
Podlizać mu się chcesz i normę wyrabiasz? czy znowu na fuchę liczysz?
  #102  
Nieprzeczytane 15-10-2018, 19:05
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

Cytat:
Pluto37-kurde! takim CZŁONKIEM wyborczym jak ty już nie mam szans być.
Bo jesteś po prostu głupi Pluto , przeczytaj sobie czym się zajmują samorządy jakie mają problemy Samorząd -Wojewoda ,systemy finansowania itd. Wybory są do Samorządu , nie do Parlamentu . Obecnie w Sejmikach rządzi w większości PO-PSL .Prezydent miasta realizuje polecenia Rady Miasta.Ważne są koalicje w Radach Miasta .
Tobie brakuje wiedzy i to podstawowej możesz tylko błyszczeć wśród mało zorientowanych w temacie geriatrycznych baranach i owcach bełkoczących w kółko o tym samym.

Nie dorosłeś do Biedronia , intelektualnie cię przerasta i mu zazdrościsz sukcesu jak podobni do ciebie Polacy .Nic w życiu nie osiągnąłeś i masz z tym problem jako osoba , reprezentujesz elektorat spod budki z piwem . Takim obecnie , może być zainteresowana Platforma bo dołuje. Napylaj na PiS to robisz w miarę dobrze.
Szkoda mi tracić czasu na twoją edukację, zrobiłeś swoje ,poszczekałeś trochę dzisiaj,teraz możesz spadać .
  #103  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 08:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 30 359
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Bo jesteś po prostu głupi Pluto
,

Waciu! Przy twoim geniuszu sam Bramaputra Bandaranaike
wysiada.

Cytat:
Tobie brakuje wiedzy i to podstawowej możesz tylko błyszczeć wśród mało zorientowanych w temacie geriatrycznych baranach i owcach bełkoczących w kółko o tym samym.

waciu! gdybyś mogła..umyć ręce zęby wypłukać gardziel odpowiednim płynem, bo capisz inwektywą, co jak na domokrążcę wciskającego tandetę na forum dla ludzi 50+
jest ciekawą ale marna formą handlowania.


Cytat:
Nie dorosłeś do Biedronia , intelektualnie cię przerasta i mu zazdrościsz sukcesu jak podobni do ciebie Polacy .Nic w życiu nie osiągnąłeś i masz z tym problem jako osoba , reprezentujesz elektorat spod budki z piwem . Takim obecnie , może być zainteresowana Platforma bo dołuje. Napylaj na PiS to robisz w miarę dobrze.
Szkoda mi tracić czasu na twoją edukację, zrobiłeś swoje ,poszczekałeś trochę dzisiaj,teraz możesz spadać .
waciu! ty tak na trzeźwo? bez dopalaczy lecisz?
I nic nie mów o tych spod budki piwnej, bo to przy tobie intelektualiści na miarę Biedronia
Mógłbyś się przy nich edukować salonowo. I pamiętaj o higienie jamy ustnej też.


Biedny Biedroń.
Chciał być śliczny, miły i sympatyczny a kupił na komiwojażera TARCZYŃSKIEGO zmiksowanego z PAWŁOWICZ
  #104  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 09:52
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

„Wszyscy musimy być tak samo ważni,wszyscy musimy mieć dostęp do wspólnie wypracowanych zdobyczy i osiągnięć gospodarki, nauki i kultury.
W nowoczesnym, demokratycznym kraju nie ma miejsca na niszczące podziały.
Wszystkich rodaków określamy mianem MY."
Robert Biedroń

Pomyśl nad tym.
  #105  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 11:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 30 359
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
„Wszyscy musimy być tak samo ważni,wszyscy musimy mieć dostęp do wspólnie wypracowanych zdobyczy i osiągnięć gospodarki, nauki i kultury.
W nowoczesnym, demokratycznym kraju nie ma miejsca na niszczące podziały.
Wszystkich rodaków określamy mianem MY."
Robert Biedroń

Pomyśl nad tym.

widzisz!
Jak ci przypomnieć o higienie jamy ustnej to inwektywą nie chlustasz.

a Biedroń!
Jak go sponiewierano, że puścił brzydkie bąki, to się teraz przymila do nowoczesnego elektoratu.
To jak się to ma, do wyzywania "przyjaciółki' Nowackiej od NEOFITKI i do tego WYTRESOWANEJ???

To jest droga wytyczona przez KACZYŃSKIGO.

A ty ślizgasz się po tym co wydalili Tarczyński z Pawłowicz wyzywając elektorat 50+ od głupków, baranów i geriatryków.

To jakim cudem chcesz, żebyśmy MY razem z tobą i Biedroniem byli MY???
No!!! Nie da się!
  #106  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 11:47
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

🔹Kościół jest największym, po Skarbie Państwa, posiadaczem ziemskim w Polsce.

🔹Ma jej co najmniej 160 tys. ha - to tyle, co pięć największych polskich miast razem wziętych.

🔹Czy musimy zatem dopłacać mu z naszych kieszeni jeszcze 2,5 miliarda złotych rocznie?

🔹Koniec z finansowaniem Kościoła z publicznych pieniędzy!


🔴 Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl 🔴
  #107  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 12:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 30 359
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
🔹Kościół jest największym, po Skarbie Państwa, posiadaczem ziemskim w Polsce.

🔹Ma jej co najmniej 160 tys. ha - to tyle, co pięć największych polskich miast razem wziętych.

🔹Czy musimy zatem dopłacać mu z naszych kieszeni jeszcze 2,5 miliarda złotych rocznie?

🔹Koniec z finansowaniem Kościoła z publicznych pieniędzy!


🔴 Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl 🔴

My niczego nie musimy, ale BIEDROŃ zamiast mamrotać to co wszyscy wiedzą, to powinien pokazać
JAK TO ZROBI żeby nie dopłacać, nie finansować, jak chce odebrać te hektary?

Bo ględzić każdy może.... a BIEDROŃ ma być PREMIEREM.
  #108  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 13:12
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

Jeśli ktoś myśli, że instytucja KK za czasów PRL była tylko gnębiona, to jest w błędzie. Od drugiej połowy lat 40 istniały uzgodnienia pomiędzy politykami a klerem., OD Lat 70 instytucja KK sukcesywnie powiększa swój stan posiadania.

Biedroń ogłosił program "Świeckie Państwo" . Pierwsza propozycja to likwidacja Funduszu Kościelnego, ponieważ „Obecnie nie znajduje się uzasadnienia do dalszego funkcjonowania tej instytucji z czasów komunistycznych, w innym otoczeniu gospodarczym i po zakończeniu prac Komisji Majątkowej”. Drugi postulat to likwidacja finansowania religii w szkołach. W planie Biedronia czytamy bowiem, że „Wycofanie się z finansowania przez państwo przyniesie oszczędności rzędu 1,8 mld zł rocznie”. Trzeci punkt idzie jeszcze dalej, ponieważ zakłada opodatkowanie Kościoła: „Obecny model ryczałtu jest przestarzały i nie odpowiada warunkom polityki podatkowej państwa. Dostosowanie opodatkowania księży do normalnego wymiaru zwiększy wpływy do budżetu państwa przynajmniej o 150 mln zł” .

Polityk proponuje prostą wymianę, z uszczelniania kościoła ma przybyć w budżecie 2,5 mld zł, które miałyby trafić na fundusz alimentacyjny, który jak wskazuje Biedroń, pokrywa obecnie zaledwie jedną trzecią potrzeb.Myślę że ten temat od 1989 nie był rozwiązany w sposób systemowy i powinniśmy to kiedyś zrobić a nie zamiatać pod dywan.Jest to propozycja Biedronia ale o wydatkach budżetowych decydujemy my poprzez swoich przedstawicieli.

By to wdrożyć musi wygrać wybory znależć się w sejmie a o tym decydujemy my wyborcy. Obecnie na spotkaniach z przyszłymi jego wyborcami mówi o tym , bo jeżeli jego propozycje nie znajdą poparcia społecznego w elektoracie , to nic na siłę nie będzie robił.Może też ulec zmianom na plus lub minus , bo wyborcy decydują co ostatecznie znajdzie się w programie Siweckie Państwo który to chce zrealizować.
  #109  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 15:16
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

W czym jest problem że my wierzymy populistom z prawa i lewa bo nie znamy ekonomi jak to się wszystko kręci.Nie chodzi mi o to by wykazać że jesteśmy głupi tylko wskazać jak możemy stać się bogaci inwestując wiedzę w siebie i swoje dzieci.
Dzisiaj dwa filmiki
Bogactwo - jak je zdobyć? | Oszczędności i inwestycje ( 8:22 min )Musisz wiedzieć jak się je zdobywa a pozostała sprawa zależy od ciebie. Szkoła jest od tego by cię o tym poinformować.
https://www.youtube.com/watch?v=nBId5_KGfZs
i dla tych co już są na emeryturze i co oszczędzali efektywnie lub nie efektywnie ale chcą przekazać wnukom swoje doświadczenia.
Jak inwestować w złoto i srebro | Praktyczny poradnik ( 8:22 min ) https://www.youtube.com/watch?v=nBId5_KGfZs
  #110  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 16:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 30 359
Domyślnie

[quote=waclaw46][
Cytat:
W czym jest problem że my wierzymy populistom z prawa i lewa bo nie znamy ekonomi jak to się wszystko kręci.
waciu! a jak samopoczucie?
Bo chyba przy całym swoim rozedrganiu emocjonalnym
nie zauważyłeś że nam wciskasz jakiegoś populistę
co chce zbawić świat, tylko nie wie jak i się miota, a ty na jego widok doznajesz orgazmu

A to, że nie znacie ekonomii to wasza wina.
TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ.. czytanki były, książki były, tylko, żeście lenie były. I dlatego nie znacie.

Cytat:
Nie chodzi mi o to by wykazać że jesteśmy głupi .....
uj wacek wacek ty jak handele z tandetą a tu PRAWDY
nie da się zakrzyczeć. Jesteście....co może nie jest powodem
do radości, ale ludzie mówią że lepsza gorzka prawda niż najsłodsze kłamstwa.
  #111  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 17:51
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

Czytając różnego rodzaju bzdury i tracąc czas można zainteresować się czym innym niż co jakiś geriatryk PO-PiS plecie.
Rozdział 12. Inflacja | Wolna przedsiębiorczość - dr Mateusz Machaj ( 8:59 min. )
https://www.youtube.com/watch?v=G7Nyg0e3rKg

Bawimy się coraz lepiej durniami chccymi błysnąć bo wiemy więcej.
  #112  
Nieprzeczytane 16-10-2018, 19:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 30 359
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Czytając różnego rodzaju bzdury i tracąc czas można zainteresować się czym innym niż co jakiś geriatryk PO-PiS plecie

Bawimy się coraz lepiej durniami chccymi błysnąć bo wiemy więcej.

waciek!
Ty się uspokój i powiedz nam czy za te wrzuty z yutuba to Biedroń płaci, czy ty to snujesz w czynie społecznym?

Pamiętaj że mówiliśmy ci że jesteście tym co podejrzewałeś.

no i nie zapomnij higienie wieczornej!
Rano znów będziesz rześki i wizje miną.
A paciorek to jak już jak tam chcesz....
  #113  
Nieprzeczytane 17-10-2018, 09:06
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

Narodowy Bank Polski dofinansuje podyplomowe studia ekonomiczne. Odbędą się na uczelni ojca Rydzyka, a warunkiem przyjęcia jest dostarczenie przez kandydata pozytywnej opinii od księdza proboszcza. http://wyborcza.pl/7,155287,24048303...ajawkaGlownaMT

Świeckie Państwo znamy propozycje Biedronia które poprze też .Nowoczesna .Pozostałe partie milczą ,temat tabu.Katolicy niech utrzymują katolickie uczelnie .Autentyczny rozdział Państwo-Kościół a nie fikcja.
  #114  
Nieprzeczytane 17-10-2018, 10:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 30 359
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Narodowy Bank Polski dofinansuje podyplomowe studia ekonomiczne. Odbędą się na uczelni ojca Rydzyka, a warunkiem przyjęcia jest dostarczenie przez kandydata pozytywnej opinii od księdza proboszcza. http://wyborcza.pl/7,155287,24048303...ajawkaGlownaMT

Świeckie Państwo znamy propozycje Biedronia które poprze też .Nowoczesna .Pozostałe partie milczą ,temat tabu.Katolicy niech utrzymują katolickie uczelnie .Autentyczny rozdział Państwo-Kościół a nie fikcja.

a co na to ob. BIEDROŃ????
jakiś manifest wydał? jakiś pozew sądowy spreparował?
Sam, albo z wespół z kimś?
Z Czarzastym chociaż.... NIC?
Klepania w piwnicy to jeszcze nie rewolucja
  #115  
Nieprzeczytane 18-10-2018, 19:31
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 8 315
Domyślnie

Aż 73 proc. Polek zarabia mniej niż 2,5 tysiąca złotych na rękę. Wśród mężczyzn tylko 46 proc. Tymczasem to kobiety w Polsce statystycznie są lepiej wykształcone. To wstyd, że wciąż istnieją takie nierówności! Czy parlamentarzyści i rząd zajmą się w końcu prawdziwymi problemami?http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...Redirects=true Idz na zebranie wyborcze kiedy będą wybory do parlamentu ,spytaj swojego polityka którego popierasz , co proponuje.???


�� Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl ��

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 18-10-2018 o 19:39.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4