Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Miłość, przyjaźń, związki, samotność (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc-98.html)
-   -   . . Samotność . . . cz. 3 . . . (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-.-.-samotnosc-.-.-.-cz.-3-.-.-.-6953-print.html/)

cha_ga 08-01-2011 10:23

" I na ciepło losu ryczałt.." piękne, i ja dziekuję.

kasyda4 08-01-2011 11:08

Kochani dziękuję za miłe słowa, życzę miłej soboty.

kasyda4 09-01-2011 13:59

Dzień dobry w niedzielę, dzisiaj nawet słoneczko wyjrzało, więc od razu weselej, jeszcze trochę, ciut, ciut i będzie wiosna, u mnie +7 stopni.

Jolina 09-01-2011 15:06

Kasydo , u mnie też plus siedem, nawet słoneczko trochę świeciło. Zaraz świat wydał się weselszy.
Pozdrawiam Ciebie i wszystkich tu piszących i tylko czytających też.:)


aannaa235 09-01-2011 15:34


barteczek 09-01-2011 15:37

Śliczne!! Pachnie u Was wiosną! Radość patrzeć na te obrazki.

sarna2 09-01-2011 17:03

Wiosna pachnie, będzie łatwiej samotnym.

Jagoda52 09-01-2011 20:45

Piękne wiersze i to prawda im człowiek starszy tym więcej osób obok niego ubywa i smutno na duszy.

piernatka 09-01-2011 21:49

Dawno nie zaglądałam na Seniora.Zagrzebałam się w troskach.
żalu i smutku. Dzisiaj postanowiłam odwiedzić przyjaciół
z forum. Z zainteresowaniem prześledziłam wątek SAMOTNOŚĆ.
Uczucia zawarte w wypowiedziach i wierszach chociaż trochę
wyciszyły moje troski:) Serdecznie was pozdrawiam

koziorożec 09-01-2011 21:58

Cytat:

Napisał piernatka
Dawno nie zaglądałam na Seniora.Zagrzebałam się w troskach.
żalu i smutku. Dzisiaj postanowiłam odwiedzić przyjaciół
z forum. Z zainteresowaniem prześledziłam wątek SAMOTNOŚĆ.
Uczucia zawarte w wypowiedziach i wierszach chociaż trochę
wyciszyły moje troski:) Serdecznie was pozdrawiam


Wypatrzyłam Cię!
Nie zagrzebuj sie tak sama w tych troskach, zaglądaj tu częściej - nie jesteś odosobniona z kłopotami, tu wszyscy jesteśmy poharatani przez los.

Wszystkim, którzy czują się samotni życzę uśmiechu i wokół siebie życzliwych ludzi.

marzannaewa 09-01-2011 22:47

Potrzebna druga osoba
 
Tak trudno jest człowiekowi samemu na świecie zwłaszcza jak jest niby z kimś a jest tak naprawdę sam.

Witam Wszystkich oglądałam zdjęcia czytałam wpisy wielu z Was rozumiem chodź sama jestem rozdarta i szukam miejsca na świecie dla siebie ...

Jolina 09-01-2011 23:25

Marzanno, nie Ty jedna. Wierz mi. Ale to jest trudniejsze niż wygranie w totka. Pozdrawiam.:)

Fiona 10-01-2011 09:35

witam wszystkich tu zaglądających i tych co mają smutek w sercu.Jak w życiu jest czas smutek a po nim przychodzi słońce I tego słońca wam przesyłam aby go nigdy nie brakło w waszych sercach.pozdrawiam.

http://www.youtube.com/watch?v=wT_ObQMSs3U

kasyda4 10-01-2011 12:15

Dzień dobry
Okruszku
dziękuję za przesłane słoneczko, bo za oknem dzisiaj buro i smutno.
Pozdrawiam wszystkich.

Jolina 10-01-2011 12:35

Kochane S-ame. U mnie świeci słoneczko i tak na prawdę , (pisałam), nie jestem sama, więc na tym wątku nie powinnam zajmować głosu. Ale ja, tak na prawdę nie mam z kim w realu pogadać. Córcia, jak nie jedna z Was wie, ciągle prawie nie obecna, wnuczka 14-latka, tu już nie muszę nic objaśniać :D i mąż milczek..., sąsiadki pracujące, mają czas i to z trudem tylko wieczorami dla rodziny.I ja samotnica na tym małym osiedlu za miastem. :D
Dobrze, że choć tu wirtualnie mogę się od czasu do czasu wygadać. Ciekawam, jak z tolerancją czytających koleżanek?
Pozdrawia Was...zadowolona niezadowolona do końca, samotna - nie tak dosłownie.:D

Podrzucam Wam moje Miłe trochę mojego słoneczka.


piernatka 10-01-2011 12:35

Cytat:

Napisał koziorożec
Wypatrzyłam Cię!
Nie zagrzebuj sie tak sama w tych troskach, zaglądaj tu częściej - nie jesteś odosobniona z kłopotami, tu wszyscy jesteśmy poharatani przez los.

Wszystkim, którzy czują się samotni życzę uśmiechu i wokół siebie życzliwych ludzi.


Kilka słów, a tyle szczęścia i radości. Dziękuję ci Koziorożcu :)
Pozdrawiam cię serdecznie i wszystkich na forum.:D

tar-ninka 10-01-2011 15:52

[quote=Jolina]
Kochane S-ame. U mnie świeci słoneczko i tak na prawdę , (pisałam), nie jestem sama, więc na tym wątku nie powinnam zajmować głosu. Ale ja, tak na prawdę nie mam z kim w realu pogadać. Córcia, jak nie jedna z Was wie, ciągle prawie nie obecna, wnuczka 14-latka, tu już nie muszę nic objaśniać :D i mąż milczek..., sąsiadki pracujące, mają czas i o z trudem tylko wieczorami dla rodziny.I ja samotnica na tym małym osiedlu za miastem. :D
Dobrze, że choć tu wirtualnie mogę się od czasu do czasu wygadać. Ciekawam, jak z tolerancją czytających koleżanek?
Pozdrawia Was...zadowolona niezadowolona do końca, samotna - nie tak dosłownie.:D
"------------------------------------------------------

Jolinko wątek nie ma tytułu ... "Dla samotnych " tylko poprostu " Samotność"
Kazdy z nas czasami czuje samotny nie zaleznie od tego czy ma rodzine , bliskich w kolo siebie czy naprawde jest sam ...
Wątek jest po to aby kazdy mogł tu przyjsc gdy
"dopadnie "go samotność , tesknota , gdy mu poprostu w tej chwili żle ..
Zeby mogł sie poprostu wygadac .. a tolerancją czy nie , poprostu sobie nie zawracaj głowy , nie warto ..

. . . . . . . . . . . . .

Annamaria11 10-01-2011 19:15

Tar_ninko
 
Piękny wiersz i wszystko w nim takie prawdziwe. Dziękuję za wiersze - mowę duszy. Serdecznie pozdrawiam i uciekam na wątek poetycki, gdzie odrabiam zaległości.:)

tar-ninka 12-01-2011 18:30

Aniu wszystkie wiersze naszej śp. Ewitki sa piekne , prawdziwe.
Ja dzisiaj wszystkim zagladajacym tutaj , nie tylko samotnym dedykuję wiersz mojej ulubionej poetki Maryli

Pozdrowienia...

„Pozdrawiam Ciebie” – raptem dwa słowa
lecz w nich jest niebo błękitu pełne,
złociste słońce, co mocno grzeje
i gwiazdy, które zdjęłabym chętnie

z rozgwieżdżonego letniego nieba,
by je zaplątać w tęczowe zwoje,
i to tak całkiem niespodziewanie,
- na poświąteczne różne nastroje.

Niechaj muzyką światło słów będzie,
przenika ciepłem, wrażeniem miłym,
myśli obdarza wielkim spokojem
i oczywiście dodaje siły,

by dnia przestrzenie, chłodne i śnieżne,
złożyć w przyjazny alfabet znaków.
Zimowe pieśni, pomimo wszystko,
z całym ich pięknem, proszę Cię, smakuj.

autor: Maryla /bej/

Annamaria11 13-01-2011 08:35

Wiersz.
 
Bardzo ładny, taki na dzień dzisiejszy. Chciałabym umieć tak myśli wypowiadać wierszem. Pozdrawiam Wszystkich. Miłego dnia.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:09.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.