Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Wszystkie zwierzęta duże i małe (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-wszystkie-zwierzeta-duze-i-male-184.html)
-   -   Dla tych co kochają psy cz.IV (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/wszystkie-zwierzeta-duze-i-male/t-dla-tych-co-kochaja-psy-cz.iv-6263-print.html/)

sarunia 19-03-2010 08:24

Witam zakochanych w psach i innych żyjątkach
 
Moja suczka - kundelka ma 15 lat. Jest sympatyczną i życzliwą wszystkim psiunią.
Zawsze była towarzyszką moich długich spacerów, ale teraz opadła trochę z sił i męczą ją już długie wyprawy.
Jest raczej w dobrej formie i oby jak najdłużej.

Pozdrawiam wszystkie zwierzaczki i ich właścicieli też:)


bronczyk 20-03-2010 21:52

Saruniu mam też piętnastolatka. Też już widzę zmagania z wiekiem. Teraz moje staruszki dostają specjalne preparaty dla seniorów i o dziwo czują się lepiej. Jeszcze pięciogodzinny spacer nie zwala ich z nóg.Choć po nim robimy dzień dwa przerwy, a kiedyś .....

Genia 20-03-2010 22:11

1 Załącznik(ów)
Pozdrowienia dla wszystkich odemnie i Maksa Załącznik 34673

eledand 20-03-2010 23:04

Witam i pozdrawiam.
 
Tak wygląda mój stary tzw."Cyc"

Tak mój staruszek 14-sto letni wygląda.
.

bronczyk 21-03-2010 20:57

A to moje staruszki. Ten w brązie piętnaście lat, ten siwy czternaście.

krystynas53 21-03-2010 22:46

PIĘKNE!!!
Jakież one są dostojne.

urwis 21-03-2010 23:49

Witam Wszystkich - od niedawna do Was zaglądam (jak do tej pory napisałem dopiero w wątku pomocy dla Cygana) - a dopiero dziś znalazłem ten dział.
Przeczytałem "od dechy do dechy" całe 11 stron - to fajnie, że tylu jest Ludzi kochających stworzenia. Jakoś mi tak lepiej jak widzę, że to nie akurat ja sam mam swojego odpała.
Chciałbym się odnieść do dwóch poruszonych tu minn. kwestii:

1.

Cytat:

Napisał artfilka
Pies w lesie może być groźny
... W każdym kanapowcu drzemie jednak drapieżnik, a najlepsza tresura może zawieść w konfrontacji z nagle ujawnionym instynktem łowieckim...


Nie bagatelizując problemu jaki stanowią w lasach wałęsające się psy (sam od pewnego czasu mieszkam na wsi i problem znam "z autopsji") - uważam, że zbyt nagłaśniany i rozdmuchiwany jest temat strasznych zniszczeń w zwierzostanie (popierany drastycznymi zdjęciami) - przez myśliwych i sympatyków.
Nie dość, że tą "techniką" czyszczą sobie rączki w kwestii usuwania z łowisk "konkurencji" - to przy okazji odwracają naszą uwagę od tego co sami stworzeniom czynią.

Znacie tą rasę? Pies "morderca"!!!



Dla "równowagi":
Myśliwy zabił mi psa
Stop Odstrzałom

2.
Cytat:

Napisał Malwina
Ale psy nie są dla ludzi samotnych
to temat do dyskusji bardzo poważny i ciekawy....

Cytat:

Napisał cha_ga
...Nieraz sie martwie o moje psiaki, co z nimi sie stanie gdyby mnie się cos stało? Ale z drugiej strony : a co by z nimi dotad było, gdyby mnie nie miały? Czy wogóle miałyby dom?...


Parę lat już niestety mam - kiedyś o tym nie myślałem - a teraz? Co się z nimi stanie jak mnie dla nich zabraknie?

"...psy nie są dla ludzi samotnych..."
Jak ktoś na mnie czeka - to już taki znów samotny nie jestem :)



A tak przy okazji - skoro już zawracam Wam głowę swoimi przemyśleniami...
Są fajni Ludzie prowadzący fundację SOS Boksery.
W tej chwili na forum KrakVetu (artykuły dla zwierząt) trwa głosowanie, w wyniku którego zwycięzca otrzyma całkiem spore wsparcie na pomoc dla zwierząt.
Wiele jest zgłoszonych do konkursu schronisk i innych "formacji".
Ja osobiście prosiłbym Was o zarejestrowanie się i oddanie głosu właśnie na SOS Bokserom - z własnej styczności z tymi Ludźmi wiem, że nie zmarnują ani odrobiny z otrzymanej pomocy.
A przy okazji może i sami coś dla siebie znajdziecie na KrakVecie :)

KrakVet - głosowanie

basia1247 22-03-2010 06:09

Piękne te psy. Godnie znoszą starość. Nic tylko naśladować.

ewasz6 22-03-2010 10:19

Moje psiaki
 

Funia, odeszła po wylewie 7 grudnia 2009... Miała tylko 12 lat. Kicia to Zofia.


Luna, 8 miesięczna, z nami od 14 grudnia 2009...
Nie dało się wytrzymać bez psiaka w domu:)

bronczyk 22-03-2010 20:25

Ewasz6 miała sporo lat jak na psa. Pewnie, że dla właściciela to krótki czas, ale dzięki tobie była szczęśliwa i wtedy ten wiek liczy się podwójnie. To było dwanaście lat psiego raju.
Trzymajcie kciuki staruszki idą w środę na prześwietlenie i badanie krwi. Robimy komplet badań.

gratka 22-03-2010 21:03

Bronczyk - Twoje staruszki mają iście królewski wygląd, jakby były w płaszczach z gronostajami. Pełnisz rolę pokojówki szczotkującej te kołnierze?
Ewasz6 - śliczna jest Luna i bardzo mi się podoba jej imię.
urwisie - witaj wśród miłośników piesków! SOS Boksery prowadzi w głosowaniu...

bronczyk 22-03-2010 21:07

Ba, jakbym była pokojówką to awansowałabym w psim stadzie. Ja jestem ta co ma życie uprzyjemniać. Zwykła podkuchenna.

Paula 29-03-2010 19:44

Spokojnych i zdrowych nadchodzących Świąt Wielkanocnych dla zwierzaczków również


Malwina 29-03-2010 20:19

Jezu, jak tu sie cudnie zrobiło w tym zwierzęcym seniorowie....

cha_ga 31-03-2010 09:19

Czy nasze czworonozne pupilki tez maja święta?Moze to smieszne, ale ja staram sie aby moje miały! Zaczynamy dzis od kapieli /co sie zdarza raz na kwartał/, o psim stole tez pomyslelismy, jak bedzie pogoda to jeszcze spacer/ niedlugi bo nasza staruszka /14 lat/ nie lubi juz długich spacerów ale krótsze bardzo.

Genia 31-03-2010 09:43

1 Załącznik(ów)
Dzień dobry! Oczywiście nasze zwierzątka też mają święta. Nasz Maks już wykąpany a dziś bardzo radosny bo jego pan wraca do domu ze szpitala. Załącznik 34924

marzenna79 01-04-2010 17:12

2. rocznica śmierci Sukcesa[*]



Credits:
Ramka, bukszpan, fiołek - tubki z netu
Foto: mój piesek Sukces[*]




Malwina 01-04-2010 18:12

Marzennko....wiem jak Ci przykro....tyle moich psów odchodziło i nigdy do końca nie godziłam sie , ze ich nie ma...ale z każdym z nich byłam do końca..winna im to byłam....

marzenna79 01-04-2010 19:17

Ewuniu, dziękuję bardzo.
Sukces był pełnoprawnym członkiem mojej rodziny...



Paula 01-04-2010 19:57

Dla tych co kochają psy. Najlepszych Świąt Wielkanocnych
Posyłam zdjęcie zwierzątek w moim domu.



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:33.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.