Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-113.html)
-   -   24 godziny dookola swiata (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa/t-24-godziny-dookola-swiata-12666-print.html/)

szuanka 08-03-2013 21:31

No i cudnie się prezentują te żonkile na kuchennym blacie.:)

barteczek 08-03-2013 21:37

Aneczko, ja Ci dam i buziaczki :* :*

Mania48 08-03-2013 22:10

Anek no i jak pogoda na weekend bo u nas zwyczajna herezja bo zima wraca jeno sie pochlastac :(
jak wyjedziesz to pamietaj o kwiatkach :D
:*

AnekSadek 08-03-2013 22:42

Marylciu nie wiem czy to komunistyczne swieto skoro nawet u mnie co chwile w radiu mowili o miedzynarodowym dniu kobiet.
Uwazam ze dla mnie to swieto jest wazniejsze niz Walentynki bo w wieku 60-nascie trudno o "zakochanie" a nie da sie ukryc ze kobieta jestem ;) :tongue:
Imienniczko, witam pieknie :*
Ninus :* kolorowych snow.
Maniu rano chmury na moim niebie plataly sie klebiscie. Ale sloneczko walke wygrywa. Moze nie do konca ale przeciera sie. Zanim wypije swoje dwie kawy, zanim porobie co musze to pewnie bedzie ladnie.

Byl kolejny facet od betonow.. Od poczatku mi sie nie podobal bo sie wygadal, ze w mojej poprzedniej dzielnicy duzo robot robil... No i narodowosc moich sasiadow a im ichniejszy rodak strasznie robote spierdzielil!! Musze do nich wpasc zeby sie dowiedziec czy to czasami nie ten sam.... co prawda niby robil obecnym moim sasiada droge dojazdowa i na oko jest dobrze zrobione.. Musze z sasiadem pogadac. W koncu moja inwestycja bedzie kosztowala 5 -7 tysiecy czyli musi byc dobrze zrobione.

MARYLCIA 54 08-03-2013 22:52

ANEK nie bierz wszystkiego na poważnie :) napisałam komunistyczne hihihi, bo młodzi tak mówią, żeby kwiatów nie kupować hihihihi
Po wtóre - tak bardzo kojarzy mi się z ww okresem :) , że użyłam tego słowa.
To były czasy !!! my pamiętamy !!!
Młodzi wolą Walentynki.
Ależ moja droga kol. kto powiedział, że w wieku 60 lat nie można się zakochać ???
Teraz to dopiero masz szansę na dojrzałą miłość hihihi

szuanka 08-03-2013 23:00

Oj Marylciu, chciałam Ci coś na temat "dojrzałej miłości" napisać ale lepiej nie bo by mnie wygwiazdkowali
.
Idę już pod kołderkę, myślałam że potowarzyszę dłużej mojej imienniczce ale nie da rady, zimno i plecki bolą. Do jutra mili moi..... :*



AnekSadek 08-03-2013 23:06

Ja jak moja Imienniczka, jak bym zaczela o dojrzalej milosci to same gwiazdki by byly :D
No bo co? Facet w moim wieku mnie nie rajcuje, na mlodszego mnie nie stac :D
Na skype moje motto - "Po zycziowych przejsciach zeszlam na psy"! I tego sie trzymam!
No popatrzcie.. te dwie piekne mordeczki wklejone przez imienniczke toz to sam miod!

MARYLCIA 54 08-03-2013 23:12

OLABOGA !!!! Ale imienniczki mnie zaatakowały hihihi
Dlaczego nie chcecie KOCHAĆ ???
ANEK - jak zeszłaś na psy ... to masz ...proszę :)



DOBRANOC :*


Arti 08-03-2013 23:23

zasypało na biało mocno...szuflować trzeba będzie przejście do furtki :rolleyes:

:D a widzisz się Anko z młodszym?

AnekSadek 09-03-2013 00:08

Marylciu :* jak ta banda leci do mnie to sie ciesze :D tylko szczotki podeslij bo takie futerka trzeba dobrze szczotkowac :D
Aniu, nie widze sie z mlodszym bo niestety mam w domu lustra. :D

AnekSadek 09-03-2013 07:10

Dzien dobry

klania sie jesienny podgladacz cudzych ogrodkow :D :tongue:




Mniau, zebys nie piszczala ze jestem egoistka i nie podziele sie kwiatkami :tongue:



Prawda? Piekne jesienne niebo! Po cichu powiem... +30!





A to sobie kwitlo na niczyim terenie, ot tak pod plotem!




Mania48 09-03-2013 09:46

Anek :* :* :* :* no i o to chodzi :D zagladac do ogródków , podgladac kwiatki i wzbudzac we mnie zazdrosc ze mi takie cudenka nie kwitna na ogródku .
A dzis znowu białe paskudztwo za oknem , no i co robić , w planach centra ogrodnicze bo potrzebny nowy grill i plandeka na altankę wiec zaraz ruszamy .
Hehe a ja z doniczką agapantusa ganiam od balkonu do okna kuchennego , przecie by mi zmarzł na balkonie :( i to jest własnie dowód jak rózne pogody mamy :( nie dosc ze licho kwitnie to jeszcze zimą wymarza :( a u Ciebie całe łany ale i tak dobrze ze mi podesłałas fotkę to na pulpicie mi oko raduje :D
Ciekawe jak ten nowy facet?? czy z decydujesz sie na niego ???
Artfilka i jak gimnastyka przy odsniezaniu ??? duzo napadało bo u nas tylko pobielone .
Marylka jak i Ankowi tak i mnie chłopy bokiem wyłażą , przecie przez nich to my zywcem do nieba trafimy .
Ja mego to bym potraktowała wawrzynkiem wilcze łyko co mi rosnie na działce tylko że w wiezieniu nie ma kompa wiec się wstrzymuję :D bo jak bez pogaduszek z kumpelkami wytrzymac :D

MARYLCIA 54 09-03-2013 10:29

DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNY :)

Przeca hihihi ja z tymi chłopami to żartowałam.
Nie tylko Tobie moja imienniczko oni bokami wyłażą :)
Ale jak ich nie ma na codzień to tyż żle !!!

Życzę miłego weekendu.



MARYLCIA 54 09-03-2013 14:43

Nie znam autora - ale potwierdza on moje zdanie na temat DNIA KOBIET :) tzn.... młodzi swoje, starsi swoje :):):)

Padła nam komuna
Runął Union – Soviet
Ostał z tamtych czasów
Jedynie Dzień Kobiet.
Dzisiaj ósmy marca
Wielu jegomości
Uważa z pogardą
Za relikt przeszłości.
I niechęć do święta
Otwarcie wyraża
Chcąc prędko wykreślić
Ten dzień z kalendarza.
Lecz jednak nie łatwo
Mimo szczerych chęci
Będzie im, tę datę
Wymazać z pamięci.
Wiele pań wspomina
Z łezką czasy Gierka
Kiedy dostawały
Goździk i cukierka.
Do tego rajstopy
Od szefa brygady
Albo paczkę kawy
Zamiast czekolady.
Mogą dzisiaj śmieszyć
Kogoś te wspomnienia
Ale wtedy panie
Chociaż ktoś doceniał.
A dziś się próbuje
Z nieznanej mi złości
Pozbawić kobiety
Tej małej radości.
Namawiam uparcie
Wszystkie pokolenia
Bez względu na wszystko
Szanujmy wspomnienia ;)


szuanka 09-03-2013 18:42

Oj Marylko, święta racja bo ......
mężczyzno, mężczyzno, choć tyle masz wad
bez ciebie cóż wart, cóż wart byłby wiat....
Ani nie ma kto gwoździa wbić, ani nie ma komu drabiny potrzymać a już wcale nie wspomnę o tym że nie ma mi kto goździka wręczyć w Dniu Kobiet :(
A tak na poważnie, e tam, było minęło....
Za dwie godziny córka z zięciem z Pragi wracają więc znów będzie gadka do północy.




AnekSadek 09-03-2013 22:44

Nie wiem jak to jest. Mieszkam sama i dobrze mi z tym. Nauczylam sie gwozdzie wbijac :tongue: a jak czegos nie potrafe to musze placic lub sie obejsc bez. Ale to i tak niska cena za ten swiety spokoj!

Wczoraj pojechalismy do klubu. Jest tam kilka restauracji miedzy innymi taka gdzie podaja surowe mieso lub ryby, daja strasznie goracy kamien ktory trzyma temperature przez kilka godzin i kazdy sobie kroi mieso i kladzie na kamien w ten sposob gotujac. Juz kiedys w takiej bylam jak mialam kolezanke z Polski. Tym razem podobalo mi sie lepiej. Wybralam sobie owoce morza i w tym mialam duzy kawalek ryby. Pyszne to bylo!





A pozniej posiedzielismu "wsrod ludzi" :D






Arti 09-03-2013 22:58

Cytat:

Napisał Mania48

Artfilka i jak gimnastyka przy odsniezaniu ??? duzo napadało bo u nas tylko pobielone .


napadało 30cm śniegu
:) zbierałam się zbierałam do szuflowania i otrzepania samochodu lecz przyjechał syn i wszystko odśnieżył :D

Arti 09-03-2013 23:08

:rolleyes: oryginalnie ...na kamieniu :D
i męska duże :redface: ryby i owoce morza to oglądać lubię:D tylko

AnekSadek 10-03-2013 05:13

Moje jesienne niebo. drzewu pomoglismy uschnac bo to straszny smieciuch. Teraz mi sie podoba



A temperatura? Ano ladna :D Pranie schlo piorunem!



Zycze milego dnia :*

AnekSadek 10-03-2013 09:40

po zakrapianej kolacji jestem do kitu, nawet nie pojechalam z moimi panienkami do strzyzenia! Biedne zaniedbane pieski! A ja za kanapowa plastuge robie i ogladam Rozlewisko nadeslane mi przez Manie :* Lubie ten serial, ta pogodna sielankowa akcje...





Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:19.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.