Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-113.html)
-   -   Rozmowy lekkie, przyjemne i to, co nam na sercu leży. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa/t-rozmowy-lekkie-przyjemne-i-to-co-nam-na-sercu-lezy.-15102-print.html/)

Nika 18-02-2011 07:52

Odnoszę wrażenie, że tegoroczna zima oszczędza moje miasto.Śnieg sypał porządnie przed świętami, potem już tylko śladowo.Szkoda, bo lubię śnieżną biel za oknem.Mieszkam w bloku,więc nie straszne mi odśnieżanie..

Krycha. 18-02-2011 08:03

Odśnieżanie i mnie nie groźne, problem jest z tymi co powinni to robić. Ktoś pieniądze bierze, ale do pracy trzeba specjalnego zaproszenia. Zgłosiłam kiedyś w spółdzielni zawalone chodniki przed blokiem, to sprzątający przelecieli 3 klatki aby sprawdzić komu się nie podoba.
Co dziwne wszystkim się podobało, tylko mnie nie.

Krycha. 18-02-2011 08:20

Tak wygląda teraz, za moim oknem,,,,

,,,,,,,,,,,,,,

Jarosław II 18-02-2011 08:43

Wczoraj tam byłem szkoda, że przejazdem.:D


Nika 18-02-2011 08:51

Krysiu!
 
1 Załącznik(ów)
Jakież te bloki podobne do moich...zobacz samaZałącznik 42974

Krycha. 18-02-2011 09:47

Jarosławie, gdzie jest miejsce z Twojej fotografii? Śliczny widok.

Krycha. 18-02-2011 09:52

Niko, w całej Polsce odnowili i pomalowali bloki w takim samym schemacie.
Farby w tych samych kolorach, domy tylko wysokością się różnią i balkonami.

slava 18-02-2011 11:48

Dzień dobry Krychnie i jej gościom.

Krysia, co sie dzieje, tylko jedna strona wpisów, czyżby wszyscy sie pochorowali?

slava 18-02-2011 12:01

1 Załącznik(ów)
Załącznik 42983.Rysuneczek na dobry humor

Krycha. 18-02-2011 12:02

Witaj Wiesiu.
Nie sadzę aby ktoś chorował, nie mają ochoty pisać to i pusto tutaj.

Krycha. 18-02-2011 12:06

Może to nie jest źle z taką frekwencją, robienie ilości nie zawsze idzie w parze z jakością. Widać to na niektórych wątkach.

Scarlett 18-02-2011 12:08

E tam, nikt nie śpi, tylko
mnie nie przepuszczają, ale to nie znaczy, że o Was nie pamiętam.
3trzymajcie się zdrowo, jako i ja, a wszystko będzie dobrze.
Jeśli na tym forum pisze się tylko już o pogodzie, to u mnie odrobina śniegu i mrozu.
na obiad gotuje fasolówkę, bo lubię taką zupę od czasu do czasu.
Moja córa i wnuk maja się świetnie, także i ja takoż się mam

slava 18-02-2011 12:10

Cytat:

Napisał krycha44
Może to nie jest źle z taką frekwencją, robienie ilości nie zawsze idzie w parze z jakością. Widać to na niektórych wątkach.


O jakości wpisów to wiem, a tez jest prawdą ,ze nie raz nie ma się ochoty pisać.

Scarlett 18-02-2011 12:11

Cytat:

Napisał krycha44
Może to nie jest źle z taką frekwencją, robienie ilości nie zawsze idzie w parze z jakością. Widać to na niektórych wątkach.

Oj widać widać Krysiu i niech ten wątek będzie normalny,
taki do pogadania, a nie do piania peanów dla ludzi wnoszących
jeno obrazki i robiących księgowość.:D

Krycha. 18-02-2011 12:18

Dlatego Wiesiu nie narzekam na małą ilość odwiedzin. Jest bardzo miło mieć dużo gości, ale tylko chętnych do spokojnej rozmowy.

slava 18-02-2011 12:50

Ty spokojna duszyczko hi...hi..

Krycha. 18-02-2011 13:24

Ty się nie hihaj, Wiesiu. Jak poczytam te niespokojne wątki, to odechciewa mi się czytania i pisania. No bo czym kończą się te gorące dyskusje? Nikt nikomu niczego nie udowodni. Każdy zostaje przy swoim zdaniu i na koniec sami nie wiedzą o co poszło, bo większość postów wysłana w kosmos.
Może to działa jako terapia na wyżycie się? To ja już wolę wrzasnąć u siebie i nie robić widowiska.

slava 18-02-2011 14:17

Cytat:

Napisał krycha44
Ty się nie hihaj, Wiesiu. Jak poczytam te niespokojne wątki, to odechciewa mi się czytania i pisania. No bo czym kończą się te gorące dyskusje? Nikt nikomu niczego nie udowodni. Każdy zostaje przy swoim zdaniu i na koniec sami nie wiedzą o co poszło, bo większość postów wysłana w kosmos.
Może to działa jako terapia na wyżycie się? To ja już wolę wrzasnąć u siebie i nie robić widowiska.


Myślę, że masz rację, bo argumenty do drugiej strony nie trafiają, a jak trafiają to i tak milczy. To nie real.

Krycha. 18-02-2011 14:18

Cytat:

Napisał Scarlett
Oj widać widać Krysiu i niech ten wątek będzie normalny,
taki do pogadania, a nie do piania peanów dla ludzi wnoszących
jeno obrazki i robiących księgowość.:D


Elu, ja też lubię obrazki a księgową jestem z zawodu, mimo to chcę pisać na normalnym wątku. Teraz jeszcze raz Ci pogratuluję

powiększenia rodziny.

Na pewno przyjemnie jest popatrzeć na taką kopozycję.

kawusia 18-02-2011 14:56

Bardzo lubię podyskutować i to,że miała bym inne zdanie nie powinno nikogo bulwersować,po to są dyskusje.Myślę,że w tytule tego wątku zawierają się bardzo dobre słowa ;Rozmowy lekkie i przyjemne;
Wszystkim życzę zawsze miłych konwersacji,bez nie potrzebnych aluzji.
Gospodyni i wszystkim odwiedzającym życzę miłego popołudnia.


Złe dni różnią się tym od innych,
Że w złe dni szukamy winnych,
Swoich problemów, defektów,
I uciekają nam drobne chwile - te piękne,
Które w postaci motylich efektów,
Mogłyby zmienić dni następne...





Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:57.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.