Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Humor, zabawa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-humor-zabawa-113.html)
-   -   24 godziny dookola swiata (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/humor-zabawa/t-24-godziny-dookola-swiata-12666-print.html/)

AnekSadek 22-02-2013 11:15

24 godziny dookola swiata
 
Witam,
Wiele z Was mnie juz zna.

Chcialam zalozyc ten watek bo:
1/ Jak ja na seniorka zagladam to wiekszosc idzie spac.
2/ Jak ja zagladam na seniorka to poruszane tematy juz byly, minely...

A moze ktos ma ochote ze mna pogadac w dziwnych godzinach?
Zapraszam!
Ide spac i zobaczymy co nam jutro przyniesie.
ps
do gory nogami pada :D

Polla 22-02-2013 12:08

Cytat:

Napisał AnekSadek
Witam,

3/ I to powyzsze powoduje ze czuje sie nie potrzebna.:D


Co ty dzisiaj tak smęcisz chandrę masz czy jak ????????
I weż przestań tak myśleć. Lepiej napisz o czym ten wątek ma być.....

AnekSadek 22-02-2013 12:20

Cytat:

Napisał Polla
Co ty dzisiaj tak smęcisz chandrę masz czy jak ????????
I weż przestań tak myśleć. Lepiej napisz o czym ten wątek ma być.....


Chcialabym... no wlasne, co innego co bedzie a co bym chciala.
Tak czy tak, wielki dla mnie zaszczyt ze wlanie Ty sie odezwalas.

Jak myslisz ??? O czym ten watek? O sprawach dnia dzisiejszego? O tym co nas ciekawi? co smusi?
O zaspokojeniu zagranicznej ciekawosci? Bo ja szczerze odpowiem jak ktos mysli ze mam lepsze zycie.

Polla 22-02-2013 12:27

Trzeba zacząć pisać a samo się rozwinie, może ludzie zaczną zaglądać i będzie fajnie...

barteczek 22-02-2013 14:06

Anek, będzie fajnie tylko uwierz w to! Są na wątkach osoby które mogą w nocy buszować, więc mają pole do popisu! Nie raz, a kilkanaście razy widziałam nocne wpisy, oczywiście, nie zawsze było z kim pogadulić. Tutaj będzie można spędzać nieprzespane noce...
Zyczę powodzenia, i to z całego serca!!!!!:*

zula 22-02-2013 14:17

Hej Anek!:)
Fajnie to wymyśliłaś,wiele z nas nie może spać,więc zawsze znajdziesz jakiegoś towarzysza.:)
No i pewnie mnóstwo masz do powiedzenia o Australii.
Chętnie będę odwiedzać Twój wątek.Powodzenia.
Cytat:

Napisał AnekSadek
ps
do gory nogami pada :D


U Ciebie,czy u nas?:D

barteczek 22-02-2013 14:46

Aneczko http://www.youtube.com/watch?v=Qco8L...endscreen&NR=1:icon_eek: :icon_eek:

MARYLCIA 54 22-02-2013 16:38

Proszę bardzo SADEK zaczyna działać :)
BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż kochana co potrafią kobiety o tym pięknym czysto - polskim nazwisku :) ja jako Sado.... będę tutaj częstym gościem :)

Ty nie potrzebna ??? chyba żartujesz !!!
Userzy uwielbiają Twoje radosne spojrzenie na świat i humorek, który dominuje w Twoich postach.
Klikaj kochana, kilkaj.
Australia jest piękna. Przedstawiaj nam fotorelacje.
Komentuj wydarzenia i ciekawostki tegoż kraju.
Zobaczysz jak się wątek rozkręci.

POWODZENIA !!!!

AnekSadek 22-02-2013 20:13

Dzien dobry, albo nie za dobry bo za oknem ciemo.
Niestety w tym kraju dni sa bardzo krotkie.

Kurcze, az sie wystraszylam czytajac ta wiare we mnie!
Witajcie wszyscy :* razem i kazdy z osobna :*

Zula - u mnie padalo wczoraj wieczorem. Jak jest dzis nie wiem bo moje pieski leniuszki jeszcze siku nie poszly

barteczek 22-02-2013 20:25

Witaj Anek.
Zajrzałam do Ciebie z pozdrowieniami i buziaczkami!!:*

Jarosław II 22-02-2013 20:26

Można podglądać? Bo ja nocny śpioch jestem.:LOL:

AnekSadek 22-02-2013 20:30

Pewnie Jaroslawie ze mozna. Nikomu drzwi przed nosem nie zatrzasne ;)

Dalej pada.Jak dobrze ze wczoraj z pracy zadzwonilam do pana co mi kosi trawe! Dzis juz by maszyna nie "poszla" po mokrej, nasaczonej ziemi. I pieskom by sie nie podobalo ze je po cipkach trawa laskocze.

Jarosław II 22-02-2013 20:44

Cytat:

Napisał AnekSadek
Dalej pada.Jak dobrze ze wczoraj z pracy zadzwonilam do pana co mi kosi trawe! Dzis juz by maszyna nie "poszla" po mokrej, nasaczonej ziemi. I pieskom by sie nie podobalo ze je po cipkach trawa laskocze.

Przegoń je na boisko tam pod bramką zawsze trawa wyleniała jak się często strzela gole.:LOL:

AnekSadek 22-02-2013 20:47

Boisko za daleko a ja za leniwa :D I idac tam bym zmokla hihihii

Jarosław II 22-02-2013 20:52

Cytat:

Napisał AnekSadek
Boisko za daleko a ja za leniwa :D I idac tam bym zmokla hihihii

Ja mam kosiarkę na pilota można siedzieć na tarasie i kosić ale trochę za daleko.:rolleyes:

AnekSadek 22-02-2013 20:58

O takim cudzie nie slyszalam i chyba na moje "poletko" by sie nie oplacalo.
A pan przyjdzie ladnie brzegi zrobi, sprzatnie... jak dlugo ja mam prace to moge komus dac prace!

Arti 22-02-2013 21:07

cześć :D
aleś wymyśliła swoje miejsce na ziemi no,no
kangury chciałaś zobaczyć w naturze? :D

AnekSadek 22-02-2013 21:10

he he, kangury jak kangury ale te ich ogony ;)

A tak powaznie to wybierajac kraj sugerowalam sie opowiesciami wujka ktory tu mieszkal od lat piecdziesiatych.
I nie zaluje!

Arti 22-02-2013 21:31

Cytat:

Napisał AnekSadek
he he, kangury jak kangury ale te ich ogony ;)

A tak powaznie to wybierajac kraj sugerowalam sie opowiesciami wujka ktory tu mieszkal od lat piecdziesiatych.
I nie zaluje!


eee :) to w ciemno nie pojechałaś...ciotka moja była tam około 10 lat i wróciła. Co prawda była już chyba na emeryturze jak tam pojechała z kuzynem który odwiedził stary kraj w celu znalezienia żony...zmarło mu się i ciotka wróciła.
Nie naumiała się tam być :)

barteczek 22-02-2013 21:32

Nie jedna z nas nie mogła podjąć takiej decyzji jak Ty Aneczko. Jestem jedną z nich, która myślała o innych, nie o sobie. Gratuluję Aneczko z całego serca, i jestem z Tobą myślami.
Pozdrawiam.:*

AnekSadek 22-02-2013 21:39

Oj w ciemno, ciemno!
Wujek z ciotka mieszkali w innym miescie, majac swoje dzieci i swoje problemy nie obchodzilo ich zbytnio co dalej ze mna i moja rodzina. Przez pierwsze trzy lata nienawidzilam swojej nowej ojczyzny ale to dlatego ze nie znalam. Dodatkowo rozeszlam sie z mezem. Odchodzac zabral wszystko, nawet moje dokumenty! padalec jeden! Ale udowodnilam sobie ze dam rade!

barteczek 22-02-2013 21:42

Jesteś Wielka i pięknie się śmiejesz!

AnekSadek 22-02-2013 21:44

Cytat:

Napisał Psycholog
Nie jedna z nas nie mogła podjąć takiej decyzji jak Ty Aneczko. Jestem jedną z nich, która myślała o innych, nie o sobie. Gratuluję Aneczko z całego serca, i jestem z Tobą myślami.
Pozdrawiam.:*


Wlasnie myslac o innych podjelam taka decyzje.
Bo wyjechalam 1 lipca 1981 roku kiedy to w zycie weszly kartki NA WSZYSTKO! Do dzis siedzi mi w glowie jak to jakies dziecko udowodnilo ze majac czekolade na miesisc to nie starczy nawet po jednym "okienku" dziennie. Bo kostek chyba bylo 28 a wiekszosc miesiecy ma 30 i 31 dni!
Myslalam o poprawieniu bytu dla syna, poza tym wiedzialam, ze bedac tu szybciej bedzie mnie stac zeby pomoc innym....

Nika 22-02-2013 21:44

Aneczko! Chyba masz złe dni,jak każda z nas.Weszłam na ten wątek zaintrygowana jego tematyką. Zdumiewa mnie pytanie,sugerujące brak zainteresowania Twymi postami/ wynikającymi z różnicy czasu/ skoro pamiętam ogromną sympatię kobitek z wątku leśniczanek dla Ciebie i smutek,gdy sympatyczną leśniczówkę Ninki opuściłaś bez wyjaśnień i słówka pożegnania..wówczas bardzo lubiłam czytać Twoje posty i starałam się na nie odpowiadać.Troszkę wydaje mi się to niesprawiedliwe. Pozdrawiam.

AnekSadek 22-02-2013 21:45

Cytat:

Napisał Psycholog
Jesteś Wielka i pięknie się śmiejesz!


Oj, nie musisz mi przypominac, wiem ze jestem wielka, wlasnie zaczelam chodzic na zumbe, moze cos schudne ROTFL

AnekSadek 22-02-2013 21:50

Niko, jak kazdy nowy bywalec seniorka szukalam miejsca.
Zgadzam sie, niesprawiedliwosci na swiecie jest wiele.

barteczek 22-02-2013 21:50

Aneczko, przepraszam, źle mnie zrozumiałaś@@@jedna. Miałam na myśli Twój charakter! Co mi do Twoich portek! Mogą być na gumce, na szelkach, wsio rawno!:*

AnekSadek 22-02-2013 21:55

Cytat:

Napisał Psycholog
Aneczko, przepraszam, źle mnie zrozumiałaś@@@jedna. Miałam na myśli Twój charakter! Co mi do Twoich portek! Mogą być na gumce, na szelkach, wsio rawno!:*


Ninus, przeciez wiem co mialas na mysli :tongue: a wiesz, ze powaga sie mnei nie trzyma wiec musialam zazartowac :*

barteczek 22-02-2013 21:57

Aneczko, wiem, że wiesz! Ja też z tą @ żartowalam!:*

Nika 22-02-2013 22:01

Niesprawiedliwość losu, świata, Aneczko to zupełnie co innego/wiem z autopsji/ niż sprawiedliwość naszych osądów.Jako kobita wiekowa, mam świadomość, że to również sprawa naturalna, toteż nie chowam urazy i z przyjemnością będę tu bywac.A jak Twoje psiurki?

AnekSadek 22-02-2013 22:06

Niko, moje psiunki maja sie dobrze, chyba lepiej ode mnie :D Bo to ja o nie dbam. Ajsa coraz ladniej po ostatniej operacji chodzi co mnie strasznie cieszy. Ciesze sie, ze zmienilam weterynarza bo poprzednia nic nie robila tylko ladowala srodki przeciwbolowe i mowila o uspieniu. Teraz wiem, ze przedluzylam jej zycie. Sama radosc!

Arti 22-02-2013 22:22

Cytat:

Napisał AnekSadek
Oj w ciemno, ciemno!
Wujek z ciotka mieszkali w innym miescie, majac swoje dzieci i swoje problemy nie obchodzilo ich zbytnio co dalej ze mna i moja rodzina. Przez pierwsze trzy lata nienawidzilam swojej nowej ojczyzny ale to dlatego ze nie znalam. Dodatkowo rozeszlam sie z mezem. Odchodzac zabral wszystko, nawet moje dokumenty! padalec jeden! Ale udowodnilam sobie ze dam rade!


uchhh to przetargało Cię życie kapkę i hartowało na nową przyszłość
no ale dałaś radę :)

AnekSadek 22-02-2013 22:31

Aniu, zawsze i chyba wszedzie poczatki sa trudne. Jak jeszcze dolozyc "dobra wole" kogos "zyczliwego"....
Dalam rade bo wstyd byloby wracac z podwinietym ogonem.
Teraz z moim ex jestesmy w dosc dobrej znajomosci. Staram sie wybaczac, nie zawsze sie to udaje. Ale pewnie nikomu "zawsze" nie wychodzi :D

barteczek 22-02-2013 22:35

Aneczko, miłego dnia życzę i dużo słoneczka.:*
Twoim gościom - dobrej, spokojnej nocy -:*

AnekSadek 22-02-2013 22:48



Dzis sloneczko tylko w plynie!

Arti 22-02-2013 22:58

Cytat:

Napisał AnekSadek
Aniu, zawsze i chyba wszedzie poczatki sa trudne. Jak jeszcze dolozyc "dobra wole" kogos "zyczliwego"....
Dalam rade bo wstyd byloby wracac z podwinietym ogonem.
Teraz z moim ex jestesmy w dosc dobrej znajomosci. Staram sie wybaczac, nie zawsze sie to udaje. Ale pewnie nikomu "zawsze" nie wychodzi :D


Początki są trudne :) zanim dziecko zacznie chodzić też mu trudno :D
taaaa...czasu trzeba aby stanąć na nogi :) i samozaparcia co daje siłę do osiągnięcia celu.
a Twoja pierwsza praca, co z językiem?

AnekSadek 22-02-2013 23:18

Do prac mialam szczescie. Zawsze ktos chcial mnie uczyc jezyka, staral sie mnie zrozumiec. A ze gadula jestem to jakos sobie radze.
Pierwsza praca to byla w zlobku w hostelu do ktorego nas przywiezli. Bo z Austri wsadzili do samolotu ponad 100 emigrantow i zakwaterowali w hostelu. Czyli dach nad glowa dali, jedzenie w stolowce.
Kazdy szedl na trzymiesieczny kurs angielskiego. Czego mozna sie nauczyc w tak krotkim czasie? Malo!
No i aby matki z malymi dziecmi mogly wiedze chlonac to byl przy szkole zlobek. Dzieci roznej narodowosci... Mnie wolali jak bylo wiecej niz 5 dzieci bo tyle na jedna przypada. No i jak maluchy spaly to ta wychowawczyni brala dziecieca ksiazeczke i mnie uczyla.
Jak tam sie dostalam? Ano mialam szczescie. Pozniej zatrudnili na stale druga z kwalifikacjami a mi zaproponowali prace w kuchni. I znowu szczescie bo glownie do wydawania posilkow. Kucharze to faceci, bo wielkie kotlu byly w uzyciu.
Tam pracowaly takie jak ja, ktore kiedys do tego hostelu trafily w podobny sposob. Mile wspominam jedna Argentynke i Wegierke, baby z jajem! W przerwach chyba uczenie mnie jako zabawe traktowaly.
No i powoli kazdy stawal na nogi. Znalazlo sie prace, wynajelo mieszkanie.

Nika 22-02-2013 23:41

Jesli człowiek jest gotowy na zmagania z przeciwnościami losu, nie marudzi,nie narzeka,to da radę jak Ty i wielu innych w kraju lub poza jego granicami.Ważne jest powiedzieć sobie samej/samemu/- dam radę.Pozdrawiam.

Arti 22-02-2013 23:51

:D nooo to nauka he he szła szybko...z przyspieszeniem

a ile dzieci przypada w przedszkolu na jedną opiekunkę bo u nas na jedną powyżej dziesięć maluchów.

AnekSadek 22-02-2013 23:55

Za duzego wyboru nie mmialam. Musialam sobie poradzic. Wiedzialam ze moge liczyc tylko na siebie i ode mnie bedzie wiele zalezalo.
Nie wiem jak teraz wygladaja przepisy ilosci dzieci na wychowawce. Co prawda mam kolezanke z wlasnym przedszkolem ale jakos nie pytalam jako ze maluchow juz nie przewiduje a wnukow tez sie nie spodziwam.

Poszlam zrobic sobie kawe i zajrzalam co na podworku slychac. Zle slychac buuuuu Glupi deszcz!



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:51.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.