Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Hobby, pasje (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-hobby-pasje-101.html)
-   -   wieczorki taneczne dla samotnych (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/hobby-pasje/t-wieczorki-taneczne-dla-samotnych-130-print.html/)

Eliza 21-06-2006 18:39

wieczorki taneczne dla samotnych
 
Czy lubicie tańczyć?, taniec pomaga na wszystkie choroby, ludzie przestają myśleć o zmartwieniach,o braku pieniędzy do pierwszego, bawią się wszyscy ze wszystkimi. Warto spróbować i chociaż raz zapomnieć o latach. :P

Mirosław 22-06-2006 00:17

Taniec... hm - rzeczywiście piękny i nieco zapomniany (choc przez ostatnie programy przypomniany) sposób na spędzanie wolnego czasu. I taki romantyczny, a przy tym nie wymaga niewiadomo jakich nakładów finansowych. Tę jedyną zawsze można porwać do tańca...

maria 22-06-2006 10:27

Re: wieczorki taneczne dla samotnych
 
Pozdrawiam z katowic- Tez lubię tańczyć - to nie tylko relaks ale profilaktyka przed zniedołężnieniem. Nauka wypowiada się bardzo pozytywnie o aktywnym sposobie spedzania wolnego czasu włąśnie dla osob po 5o roku życia. Zapobiega nawet otępieniu starczemu i chorobie Alzcheimera. Czy Ktoś z Katowic może polecić jakieś miejsce gdzie odbywaja się wieczorki taneczne dla samotnych?

Eliza 22-06-2006 19:16

Pięknie bawią się seniorzy w Łodzi, jest tutaj bardzo dużo miejsc gdzie można się tanio i z klasą pobawić przy orkiestrze jak za dawnych lat.
Wszystkich zapraszam do Łodzi, mogę podać na Forum gdzie i kiedy odbywają się wieczorki (jeśli administrator nie wytnie).
Bawią się samotni i całe rodziny, nawet pary które przychodzą tu od lat i tu się poznali. Zapraszam wszystkich ,bawcie się bo życie szybko mija.

Elzbieta 15-08-2006 19:17

Wieczorki taneczne
 
Taniec daje radosc zycia, pozwala zapomnniec o problemach i klopotach szarego dnia potrafi je weryfikowac i ustalic hierarchie ich waznosci, powiedzialabym nawet, ze daje inne spojrzenie, lepsze na nas samych i bliznich. Uwazam, ze jest to jedna z piekniejszych form zycia.
Jestem ciekawa czy w Krakowie sa wieczorki taneczne dla seniorow i gdzie. Moze ktos mi to powie?

Himalaya 26-11-2006 20:51

Ojej jak ja lubię tańczyć ale nie pamiętam już kiedy byłam na zabawie . Lecz taniec przy orkiestrze z "tamtych lat" jak to napisała Eliza to nie dla mnie ja lubię szybką i rytmiczną muzykę . Jak usłyszę w radiu taki utwór to potrafię sama hi hi zatańczyć. Nie ukrywam , że szybciej się meczę niż kiedyś ale co tam . Muzyka towarzyszy mi przez cały dzień a samochodzie mam tylko ulubione CD
Pozdrawiam wszystkich tańczących

krise1 27-11-2006 10:09

Zazdroszczę wam, że potraficie tańczyć, ja nie potrafię i nigdy nie tańczyłam, dobraliśmy z mężem, on też nie potrafi tańczyć.

Biedronka 11-01-2007 03:17

Podbijam temat - bo KARNAWAŁ !

Podawajcie miejsca gdzie senior może pójść i potańczyć. Ja za rok na pewno tam pójdę!



Nika 11-01-2007 11:05

Podobnie jak Himalaya tanczę sama w domu przy rytmicznych kawałkach.Gdy maż i syn wychodzą do pracy, a ja zabieram się za sprzatanie i gotowanie , robię to w tanecznym rytmie.Pyszczam ulubione piosenki/najchetniej muzykę latynoską lub góralskie kawałki-Golców,bratanków czy Zakopowera.Ruch to zdrowie a i nastrój mam lepszy od razu!

Biedronka 11-01-2007 12:45

Nika, Himalaya - mam tak samo jak Wy, uwielbiam tańczyć.


jolita 11-01-2007 16:07

bo to karnawał...
 


a jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma...

araukaria 11-01-2007 19:01

Na.... POKŁADZIE
 
Podawajcie miejsca gdzie senior może pójść i potańczyć. Ja za rok na pewno tam pójdę!
Niniejszym czynię: BIEDRONKO....
Gdynia.... Skwer Kościuszki... POKŁAD.... podobno ekstra imprezy przez cały rok.

iwo1111 12-01-2007 13:46

U mnie w mieście jest taka "Kolorowa", ale ponoć jest tam bardzo nieciekawie, więc raczej nie polecam.

araukaria 12-01-2007 19:36

Iwo.... fajny... i spodnie mu opadają:D i okularki.. :D

Jadka.Z 14-01-2007 12:58

Ja zdecydowałam się zawitać do klubu seniora w mojej mieścinie. Są tańce. Babki tańczą ze sobą bo panów mało. Ja nie znając nikogo wyszłam na parkiet sama. Było miło, byłam wśród takich jak ja. Będę tam częściej chodziła. ploecam i Wam. Jadka.Z

vanessa 10-02-2007 11:14

No właśnie chciałoby się właśnie potańczyć ale wnika z tego że wszyscy nie bardzo mamy gdzie i z kimi gdzie.

Nika 10-02-2007 11:46

Może powinniśmy np. wiosną zrobić integracyjne spotkanie cafejkowiczów /weekendowe/ w miejscowości Ladnej, położonej tak, by każdemu było blisko.Wielu z nas mogłoby się spotkać osobiście, pogadać, potańczyć...

vanessa 10-02-2007 19:18

Dobry pomysł ale czy ludzie dopiszą ja jestem za jak najbardziej ciekawe ilu będzie chętnych.

Basia. 10-02-2007 22:44

robię to samo.
 
Cytat:

Napisał nika
Podobnie jak Himalaya tanczę sama w domu przy rytmicznych kawałkach.Gdy maż i syn wychodzą do pracy, a ja zabieram się za sprzatanie i gotowanie , robię to w tanecznym rytmie.Pyszczam ulubione piosenki/najchetniej muzykę latynoską lub góralskie kawałki-Golców,bratanków czy Zakopowera.Ruch to zdrowie a i nastrój mam lepszy od razu!

Ja również tańczę sama w domu.

Basinek 11-02-2007 10:46

To bardzo fajny pomysł, z tym spotkaniem! Jestem za! A tańczenie w domu przy sprzątaniu tez mi się podoba! Nie za bardzo mam czas, ale muszę wypróbować. Ja jeszcze cały czas wszystko robię w biegu, by zdążyć ze wszystkim i siąść do kompa. Mam jeszcze 1/2 etatu, więc i czasu na tańce z szmatką od kurzu nie za duzo. Ale może to być naprawdę miłe.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:11.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.