Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Miłość, przyjaźń, związki, samotność (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc-98.html)
-   -   Czy wierzycie w przyjażń między kobietą a mężczyzną? (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-czy-wierzycie-w-przyjazn-miedzy-kobieta-a-mezczyzna-2583-print.html/)

smakokoszka 12-06-2008 22:40

Lubię trwałe przyjaźnie i takie mam, zaufanie budowane przez lata.W każdej potrzebna jest nić sypatii ale bez przekraczania granic.Ciągle przez lata obiecujemy sobie ze bedzie ;pewien maj; wiemy dobrze że nie bedzie--ale cenimy sobie sympatyczną, blizką przyjaźN.

BUNIA 12-06-2008 23:50

"Kobieta moze byc przyjacielem mezczyzny lecz zeby to uczucie trwalo niezbedne jest wesprzec je odrobina fizycznej antypatii"

tatoja 13-06-2008 12:55

Bunia ja sie z Tobą zgadzam, masz rację.pozdrawiam

delfina 16-06-2008 11:12

Witajcie! kochani jestem pierwszy raz w tym programie i zauważyłam, że macie bardzo mile wypowiedzi t.j. wyważone i stonowane, które, jak dotychczas są miłe i przyjemne, czekam - na dalsze . Dowidzenia i miłego zobaczenia na antenie.

polder 16-06-2008 13:28

Jak ja lubię przyjaźnić się z kobietami!!!
 
Bez wykluczania czegokolwiek!

Tesara 17-06-2008 16:25

Przyjaźń tak jest możliwa pod jednym maleńkim warunkiem:

"Kobieta powinna powstrzymać swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie, aby umożliwić mężczyźnie wykształcenie pozagenitalnych form komunikacji osobowej"

Nie wiem czyje to, ale moim zdaniem trafne ;)

delfina 17-06-2008 16:35

Witaj Tesaro! przeczytałam Twoje opinie , które należy przyjąć do stosowania ,jeżeli chcemy uniknąć życiowego zagmatwania. Po prostu dystans we wszystkim stawia z góry uporządkowania.:)

tadeusz50 17-06-2008 16:41

Cytat:

Napisał Tesara
Przyjaźń tak jest możliwa pod jednym maleńkim warunkiem:

"Kobieta powinna powstrzymać swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie, aby umożliwić mężczyźnie wykształcenie pozagenitalnych form komunikacji osobowej"

Nie wiem czyje to, ale moim zdaniem trafne ;)

Odebrałem to w ten sposób, że kobieta powinna byc ubrana w jutowy worek, rożczochrana i najlepiej jeszcze brudna. :mad:

Kundzia 17-06-2008 17:25

Cytat:

Napisał tadeusz50
Odebrałem to w ten sposób, że kobieta powinna byc ubrana w jutowy worek, rożczochrana i najlepiej jeszcze brudna. :mad:


Tadeuszu,to wcale niektórym męższczyznom nie przeszkadza,jak ma dostrzec kobietę to i pod jutowym workiem ją zobaczy.

Parę tygodni temu ,zostawiłam włączony dyktafon,by posłuchac co moi koledzy mówią na temat przyjażni damsko - męskiej.Z podsłuchanych informacji wynika ,że żaden w takową nie wierzy,może tylko do pewnego stopnia,a wiekszość działań ukierunkowuję,by w końcu tą przyjażń skończyć w łóżku.I jak to sie jeden wyraził wcale nie z rospusty ale z ciekawości,by się przekonać jak to smakuję.Sporo rzeczy nie da sie powtórzyć,uśmiałam sie setnie ale dowiedzialam się rzeczy których wolałabym nie wiedzieć.Zmieniło to moje spojrzenie na wielu .

Mnie zawsze wydawało sie,że ta przyjażń jest możliwa,ale patrząc ze swojego punktu widzenia,teraz widzę,że może być różnie.

Tesara 17-06-2008 17:36

Cytat:

Napisał tadeusz50
Odebrałem to w ten sposób, że kobieta powinna byc ubrana w jutowy worek, rożczochrana i najlepiej jeszcze brudna. :mad:


Cóz, dla mnie być kobietą, a być kokietą, to dwie różne sprawy ;) A Kobieta może być ubrana, uczesana i schludna :)

tadeusz50 17-06-2008 17:49

Tasera
Weż pod uwagę, że większośc mężczyzn jest wzrokowcami. Pomijając wszystko ja wierzę w przyjażń pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Basia. 17-06-2008 18:37

Tesara
 
Cytat:

Napisał Tesara
Cóz, dla mnie być kobietą, a być kokietą, to dwie różne sprawy ;) A Kobieta może być ubrana, uczesana i schludna :)

kokietka to nie kobieta?;) :)

Tesara 17-06-2008 19:16

Cytat:

Napisał Basia
kokietka to nie kobieta?;) :)


Hmmm....masz racje, każda z nas potrafi kokietować.
Natomiast tylko część z nas potrafi powstrzymać " trzepot rzęs" na widok każdego faceta ;) Znak równości , czyli kobieta=kokieta, to raczej zbyt duże uproszczenie.

Tesara 17-06-2008 19:24

Cytat:

Napisał tadeusz50
Tasera
Weż pod uwagę, że większośc mężczyzn jest wzrokowcami. Pomijając wszystko ja wierzę w przyjażń pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Rodzimy się z wiedzą, że faceci to wzrokowcy. I chociaż oficjalna wersja brzmi, ze ubieramy się, czeszemy i pucujemy dla siebie, to tak naprawdę robimy to dla was i dla naszych koleżanek :) a niech ich zazdrośc zżera.

renet 18-06-2008 10:00

Cytat:

Napisał Tesara
. I chociaż oficjalna wersja brzmi, ze ubieramy się, czeszemy i pucujemy dla siebie, to tak naprawdę robimy to dla was i dla naszych koleżanek :) a niech ich zazdrośc zżera.

z tym się nie zgodzę bo ja robię to dla siebie i swojego samopoczucia.Mimo że sa dni że nie pokazuję się ludziom bo nie wychodzę z domu ale makijaż i uczesanie mam zawsze.

Basia. 18-06-2008 10:09

Robiłam i robię to wyłącznie dla siebie
 
kocham ciuchy i buty przez całe swoje życie :) zawsze miałam i mam ich bardzo dużo, ładnych i modnych. Nie interesowało mnie nigdy jak odbierają mnie koleżanki czy mężczyźni, robię to wyłącznie dla siebie bo siebie bardzo lubię. :)

Malgorzata 50 18-06-2008 10:14

A może nie ma szans na przyjaźń miedzy mężczyzną ,a brzydką i zaniedbaną kobietą (hi hi hi ) Odwrotnie bywa ,że jest, bo baby są niepoprawnie gupie!!!!

Lila 18-06-2008 10:23

Cytat:

Napisał Basia
kocham ciuchy i buty przez całe swoje życie :) zawsze miałam i mam ich bardzo dużo, ładnych i modnych. Nie interesowało mnie nigdy jak odbierają mnie koleżanki czy mężczyźni, robię to wyłącznie dla siebie bo siebie bardzo lubię. :)


Nie lubię siebie na ogół.Lecz buty ...:D i owszem..Poza tym...makijaż ,owszem..Ale saute też należy jakoś wyglądać ..

Basia. 18-06-2008 10:26

Lidko
 
Cytat:

Napisał Lila
Nie lubię siebie na ogół.Lecz buty ...:D i owszem..Poza tym...makijaż ,owszem..Ale saute też należy jakoś wyglądać ..

nie pisałam o saute bo dla mnie to oczywista oczywistość. :)

Malgorzata 50 18-06-2008 10:29

Saute drogie koleżanki uprawiam w stresie i nie jestem zachwycona swoim przypadkowym odbiciem ...niestety ..do przyjaźni tyz ostatnio srednio jestem skora damsko -męskich...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.