Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Dieta (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-dieta-86.html)
-   -   zdrowie seniora (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/dieta/t-zdrowie-seniora-108-print.html/)

largetto 20-03-2008 18:32

Cytat:

Napisał destiny
Może warto przeczytać... jak sobie radzić, aby Święta wspominać miło i z radością ?

http://www.poradnikzdrowie.pl/943_10150.htm



Dziękuję , dodałam do zakładek :D

ryszarda 20-03-2008 22:35

Zdrowych, pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,
nadziei i miłości oraz optymistycznego wiosennego nastroju,
wszystkim Forumowiczom życzy Ryszarda

zochna 25-04-2008 20:39

drNatura
 
...czy może KTOŚ wie coś na temat "Preparatu do czyszczenia" ale... z doświadczenia na własnym organiżmie???
www.colonix.pl

Tami 28-04-2008 23:45

Zaintrygowal mnie bardzo ten preparat.Przeczytalam caly skład i wyglada ze sa to skladniki wylacznie pochodzenia roslinnego i naturalnego.Ciekawi mnie tylko czy sa jakies dzialania uboczne(prócz oczywistych:)), lub jakies przeciwskazania np. choroba wrzodowa?Jutro zadzwonie do nich i wypytam o szczegóły.Popytam jeszcze wsrod znajomych , ktorzy interesuja sie takimi rzeczami o opinie.
Co do rzeczy i historii ktore tam wypisuja to wydaje mi sie ze sa prawdziwe. Takie same efekty maja ludzie przy kolonoskopii- różne świnstwa z nich wyłażą, o ktorych nie mieli pojecia. Nasze jelita sa w stanie zgromadzic"tony"złogów kałowych, co jest skutkiem diety ubogiej w blonnik i nadmiernie przetworzonej żywności.Złogi te sa przyczyną różnych chorób, a zwłaszcza raka jelita. Po takiej kolonoskopii, poprawia sie ogolny stan organizmu, a takze cofaja sie niektore nieuleczalne choroby.O tym pisal rowniez Michal Tombak, tylko jego propzycja oczyszczania jelit byla domowymi sposobami i bardziej żmudna.

Lila 29-04-2008 00:06

Hmm,jelita to temat dla mnie .W sam raz..

Tylko jak oczyścić te kilometry kiszek domowym sposobem ???
Czy ktoś mógłby podać dokładną instrukcję ,taką ..krok po kroku ?

kufa86 29-04-2008 00:19

Cytat:

Napisał Tami
O tym pisal rowniez Michal Tombak, tylko jego propzycja oczyszczania jelit byla domowymi sposobami i bardziej żmudna.

Dlaczego żmudna?
Tę umiejętność znają domowi masarze, wyrabiający kiełbasy i kiszki.

Lila 29-04-2008 00:35

Cytat:

Napisał kufa86
Dlaczego żmudna?
Tę umiejętność znają domowi masarze, wyrabiający kiełbasy i kiszki.


Kufa,jest jednak drobniutka różnica.:D I nie mam na myśli świńskiego organizmu,bo jest on niezwykle podobny do ludzkiego .
Ale masarze oczyszczają te kiszki po wyjęciu ich z pacjenta...
A tu pacjent -żyjący w dalszym ciągu - ma sobie sam wyczyścić te kichy...brrrrrrrr...

Przychodzi mi do głowy wąż ogrodowy ,z wodotryskiem..

Ewita 29-04-2008 06:29

Cytat:

Napisał Lila
Hmm,jelita to temat dla mnie .W sam raz..

Tylko jak oczyścić te kilometry kiszek domowym sposobem ???
Czy ktoś mógłby podać dokładną instrukcję ,taką ..krok po kroku ?

Niejaki Michał Tombak podaje dwa sposoby w swojej książce "Uleczyć nieuleczalne". Rzeczywiście - krok po kroku!:D Wiem, bo jeden z nich stosowałam u swojego męża, kiedy okazało się, że medycyna się poddała i żadnego leku dla niego nie ma... Nie uleczyłam nowotworu, ale z całą pewnością poprawiłam Andrzejowi komfort życia w ostatnich tygodniach. Do ostatniego dnia jadł wszystko i nie miał żadnych bóli.
Tombak jest mocno kontrowersyjny. Miałabym zapewne opory znacznie większe gdyby nie świadomość, że już nic więcej zrobić nie można... Ale jego teorie o zatruciu organizmu przez złogi, odkładające się w jelicie grubym - mają sens!

zochna 29-04-2008 08:53

preparat do czyszczenia...
 
...dzięki za, i proszę o więcej ;)
www.colonix.pl tak mnie to zaintrygowało, że jestem w przededniu zakupienia tego specyfiku i... wszystko wskazuje na to, że znowu 'porobię' za królika doświadczalnego. Zresztą nie pierwszy już raz. Poza faktem, że lubię kontrowersyjne wyzwania, przeraża mnie ten ocean wody, jako bezwzględny czynnik 'całości'. Całe moje ciało mówi mi jednak, że jest to warte wszystkich inwestycji :confused: :rolleyes: :)
Pozdrowienia dla wszystkich

Tami 29-04-2008 22:59

Popytałam troszkę i oto co sie dowiedziałam. Wygląda na to że te preparaty są bezpieczne, bo naturalne.Ja również zrobię sobie takie oczyszczanie(co prawda preparatami innej firmy, którą dobrze znam i sprawdziłam, ale o podobnych skladnikach).Jednakże w trakcie oczyszczania trzeba pamietać, zeby sie w miarę możliwości dosuplementowywać, bo niestety zostają wypłukiwane minerały i witaminy.Dobrze by było brać w tym czasie więcej wapnia(zwłaszcza osoby zagrożone osteoporozą , ale nie tylko), pić aloes, który działa kojąco na podrażniony nabłonek jelit, oraz przyjmować jak najwiecej witaminek(najlepiej pochodzenia naturalnego, nie syntetyki). Aha jeszcze jedna bardzo istotna sprawa:wlasnie teraz jest najlepszy moment, poniewaz takie oczyszczanie najlepiej jest robić na wiosne:)

Malgorzata 50 29-04-2008 23:15

No to tak ...najpierw trza wyjać to wszystko wyprostować i takim czyms do butelek...po, uzyc preparatu i zobaczyć co sie stanie.....

chickita 29-04-2008 23:20

Trzeba jeszcze potem przeży żeby zobaczyc.

Malgorzata 50 29-04-2008 23:23

staruszki wzmocnione mlodymi silami przezyją nawet środek oczyszczający z kału nie boj się mloda!!!!!

Lila 29-04-2008 23:52

Cytat:

Napisał Malgorzata 50
staruszki wzmocnione mlodymi silami przezyją nawet środek oczyszczający z kału nie boj się mloda!!!!!


To on z kału czyści ? Czy z tasiemca ?:rolleyes:

Malgorzata 50 29-04-2008 23:55

Ale tego tasiemca chyba trzeba wydłubac co nie???? Nie koniec kropka znow się okaze że sobie zarty z powaznych rzeczy robię Przepraszam wszystkie tasiemce!!!!!

chickita 29-04-2008 23:57

A ja kał niekoniecznie przepraszam. Wżna rzecz to czyszczenie ale czemu mi odbieracie monopol na samozagłade?

Basia. 29-04-2008 23:58

Przestańcie straszyć, jędze jedne
 
poczytałam i może warto sobie zafundowac takie sprzątanko? :D

Malgorzata 50 29-04-2008 23:59

Może ..jak przetrwasz to zawiadom jak bylo!!!!

martunia 30-04-2008 00:00

Chyba się boję.

Basia. 30-04-2008 00:02

Napisałam chyba
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Może ..jak przetrwasz to zawiadom jak bylo!!!!

poczekam na komentarze innych.:D Na razie się boję. :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:58.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.