Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-88.html)
-   -   Wkładki ortopedyczne - zdrowe wsparcie nie tylko dla stóp - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-wkladki-ortopedyczne-zdrowe-wsparcie-nie-tylko-dla-stop-komentarze-21101-print.html/)

krusz 08-11-2018 13:07

Wkładki ortopedyczne - zdrowe wsparcie nie tylko dla stóp - komentarze
 
Komentarz do artykułu: Wkładki ortopedyczne - zdrowe wsparcie nie tylko dla stóp
--------------------
Dziwne! Powyższy artykuł lansuje wkładki robione na miarę a moim zdaniem jest to nabijanie klienta w butelkę bo wkładki te starczają zaledwie na kilka miesięcy a poza tym korygują stopy tylko w pewnym stopniu po to że by najdalej za rok zrobić te wkładki ponownie.Na polskim rynku dostępne są wkładki Step Forward których jestem użytkownikiem od ośmiu lat. Wkładki te korygują stopy od razu do ideału więc kupuje się raz i możny ich używać przez wiele lat.
Z ekonomicznego punktu widzenia to na pewno dużo lepszy zakup bo w ciągu tych ośmiu lat musiałbym kupić co najmniej 8 par wkładek robionych do moich stóp i wydałbym na nie znacznie więcej.

krusz 08-11-2018 13:09

Dziwne! Powyższy artykuł lansuje wkładki robione na miarę a moim zdaniem jest to nabijanie klienta w butelkę bo wkładki te starczają zaledwie na kilka miesięcy a poza tym korygują stopy tylko w pewnym stopniu po to że by najdalej za rok zrobić te wkładki ponownie.Na polskim rynku dostępne są wkładki Step Forward których jestem użytkownikiem od ośmiu lat. Wkładki te korygują stopy od razu do ideału więc kupuje się raz i można ich używać przez wiele lat.
Z ekonomicznego punktu widzenia to na pewno dużo lepszy zakup bo w ciągu tych ośmiu lat musiałbym kupić co najmniej 8 par wkładek robionych do moich stóp i wydałbym na nie znacznie więcej.

Kindersztuba 08-11-2018 15:25

Ja używam podpiętki amortyzujące i muszę przyznać chodzi mi się dużo lepiej.

teraska 09-11-2018 08:27

Sama również obecnie korzystam z takiej mocy. Ale nie z wkładek ale z opaski kompresyjnej na stopę:
https://www.os1st.pl/produkty/fs4-staw-skokowy-pelna

Opaska taka przynosi mi bardzo dużą ulge z uwagi na to,ze mam spore problemy z ostrogami piętowymi ( mam na dwóch stopach).I były dni kiedy mialam duże problemy z chodzeniem. Nawet rehabilitacja nie pomagała.Od czasu od kiedy kupiłam sobie opaski,zapalenie nie pojawia się ponownie. Wskazań dla takiej opaski jest wiele:
ogólne osłabienie stawu skokowego,
wspomaga leczenie zapalenia rozcięgna podeszwowego stopy - tzw. ostrogi piętowej (umożliwia zwiększenie przepływu krwi w uszkodzonych tkankach),
nawracające urazy przeciążeniowe,
zapalenie przyczepu ścięgna Achillesa,
łagodzi i redukuje bóle pięty oraz bóle okolic łuku podeszwowego,
wspomaga stabilizację stawu skokowego,
zapalenie rozcięgna podeszwowego (tzw. ostroga piętowa),
przeciążenie ścięgna Achillesa (achillodynia).

Arti 09-11-2018 10:00

Mnie ortopeda zalecił wkładkę do butów.
Wiele lat temu złamany miałam staw skokowy a teraz stopa ma tendencję do przechylania się na zewnętrzną stronę.
Zamówiłam wkładki w sklepie ortopedycznym.

muzyk53 09-11-2018 15:41

Ja też używam takich wkładek, zawsze fajne wsparcie dla stóp. Dużo spaceruję i wkładki bardzo dobrze się spisują :) W naszym wieku warto dbać o takie sprawy, lepiej zapobiegać niż leczyć. Od jakiegoś czasu chodzę sobie też na rehabilitację do Sport-Kliniki, mam różne masaże i ćwiczenia. Rehabilitanci też bardzo chwalą takie wkładki, to dobra rzecz.

babciairenka 06-12-2018 14:31

Nosiłam i jestem bardzo zadowolona

lay 19-12-2018 19:16

Wkładki robione indywidualnie są najlepsze, dopasowane do naszej stopy, do naszego rozkładu ciężaru ciała itd. uniwersalne nigdy im nie dorównają. A wiem co mówię, bo miałam zerwane ścięgno achillesa , przeciążenie stawu skokowego pomimo wkładek w butach - uniwersalnych. Na rehabilitacji po operacji w Poradni Chorób Stopy od razu powiedzieli , że jeśli chce biegać to potrzebuję wkładek dopasowanych do mojej stopy do butów. zrobili mi je indywidualnie na podstawie badania komputerowego. teraz mam stabilnie ułożone stopy i nie dochodzi do przeciążeń, w ogóle nie czuję jakbym miała wcześniej jakikolwiek zabieg


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:14.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.