Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-112.html)
-   -   Tusk nie chce być prezydentem - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-tusk-nie-chce-byc-prezydentem-komentarze-6509-print.html/)

Mirosław 28-01-2010 14:37

Tusk nie chce być prezydentem - komentarze
 
Komentarz do artykułu: Tusk nie chce być prezydentem
--------------------
Może to i lepiej...

Lila 28-01-2010 15:35

Cytat:

Napisał Mirosław
Komentarz do artykułu: Tusk nie chce być prezydentem
--------------------
Może to i lepiej...


Szczególnie dla niego.:D

tadeusz50 28-01-2010 17:47

Napisałem nie tak dawno coś w tym sensie cokolwiek zrobi (Tusk) to i tak będzie źle. Czyli jakkolwiek sie obróci i tak z tyłu d.... Wielce szlachetni panowie z parti gdzie jest podobno prawo i sprawiedliwość wymyślają co im ślina na język przyniesie, stchórzył, kłopoty mieszkaniowe, zmieni decyzję. Czas i pora nie ta, tak jakby każda inna była właściwa.

Lila 28-01-2010 18:05

Tadziu, na uczulenie to wapno najlepsze. Jipowi pomaga.

Lewica też dywaguje i cieszy się z tej wiadomości.

Arti 28-01-2010 18:14

iii:D mój kandydat ma drzwi otwarte na oścież :D

tadeusz50 28-01-2010 18:15

Cytat:

Napisał Lila
Tadziu, na uczulenie to wapno najlepsze. Jipowi pomaga.

Lewica też dywaguje i cieszy się z tej wiadomości.

Lilu z uczuleniem to doskonale wiem z innych powodów (tu nie będę się rozczulał) i wzajemnie też macie uczulenie. Ogladałem tv krótko bo 10.50-11.30 z powodów opiekuńczych i w tym czasie po wystąpieniu Premiera dwa głosy panów z PiS-u próbujących ośmieszyć decyzję Tuska. Zastanawiałem się czy to jest poważne. Później będą szczekać, że nie powiedzieli tego co powiedzieli, nie jechali za kolumna policji tylko się podpięli ech szkoda gadać. Głosy były na żywo i niemożliwe było zmanipulowanie. Tak bedzie przedstawiane tu i gdzie indziej.

Lila 28-01-2010 18:20

Cytat:

Napisał tadeusz50
Później będą szczekać, że nie powiedzieli tego co powiedzieli, nie jechali za kolumna policji tylko się podpięli ech szkoda gadać. .


Ech.Szkoda faktycznie.

Kazik 28-01-2010 18:49

Cytat:

Napisał tadeusz50
Premiera dwa głosy panów z PiS-u próbujących ośmieszyć decyzję Tuska. Zastanawiałem się czy to jest poważne. Później będą szczekać, że nie powiedzieli tego co powiedzieli

Jeden z "panów" to była Gęsicka. Powiedziała że Tusk się boi z dwóch powodów. Jeden to że może nie wygrać prezydentury, bo afera hazardowa może zaciążyć, a drugi że w tym czasie rozwalono by PO walcząc o schedę. Jak by nie wygrał to by został na lodzie.

Taki mniej więcej sens był. Tusk by nie wrócił na stanowiska już zajęte. Czyli na lodzie. Drugiego pana z PiS nie widziałem. Był natomiast Napieralski. Mniej więcej treść ta samo. No Szmajdzińskiego jeszcze zachwalił.

Potem w studiu dyskusja dwóch i redaktora. A ja siedziałem jak na szpilkach, nie wiedząc ile jeszcze takich gadek puszczą, jak komisja już skończyła przerwę i to mi ucieka.

tadeusz50 28-01-2010 18:56

Kaziu widocznie inne kanały oglądaliśmy. Ja tvn-24 i był telefonicznie Kurski i Wypych. Jak nic panowie a nie pani Gęsicka. Na hazardową nie ma czasu.

jip 28-01-2010 19:57

Cytat:

Napisał tadeusz50
Kaziu widocznie inne kanały oglądaliśmy. Ja tvn-24 i był telefonicznie Kurski i Wypych. Jak nic panowie a nie pani Gęsicka. Na hazardową nie ma czasu.

Tadeusz, co Ty nie wierzysz Kazikowi, Kurski to Gęsicka a Gęsicka to Wypych, albo odwrotnie , Kazik to wie i jak on wie to wie, cofnie się parę postów, no tak około 30 nazad, wyszuka link, poszpera i masz co nie co do czytania pozawijane i na końcu i tak wyjdzie, że jak śnieg pada to Tuska wina i obrazek jak Tusk czapkę indiańską nosi, albo jeszcze głupszy, wstawi...

tadeusz50 28-01-2010 20:07

Pożyjemy zobaczymy.
Pamiętam jak taki jeden "Pinokio" mówił "Nie będę Premierem jak brat zostanie Prezydentem" i co wyszło pewnie część pamięta. Linków nie ma sensu szukać i podpierać się nimi jak za przeproszeniem kulawy kulą (inwalidzką).

Kazik 28-01-2010 20:07

Cytat:

Napisał tadeusz50
Kaziu widocznie inne kanały oglądaliśmy. Ja tvn-24 i był telefonicznie Kurski i Wypych. Jak nic panowie a nie pani Gęsicka. Na hazardową nie ma czasu.

Na pewno inne. Jestem u siostry-nie posiada TVN24. Ja mieszkam blisko [10 minut] też nie mam tego. Anteny zbiorcze. Nie wiem jak to zrobili bo ja mam więcej niż siostra tzn. "Historia", "TV5" i "Kultura". Czego ze zwykłej dachowej nie powinno być. No ale mam to. Nie wiem co potrzeba na TVN24. Kablówka lub satelita. Mnie wystarcza co posiadam.

tadeusz50 28-01-2010 20:17

Kaziu, to czemu piszesz
Cytat:

Jeden z "panów" to była Gęsicka
.
Jak zwykle wątpisz w to co ktoś inny pisze i widzi. Powinieneś dla ścisłości ja widziałem w kanale xxx tego i owego a nie brać w cudzysłów czyjąś wypowiedź

Kazik 28-01-2010 20:18

Cytat:

Napisał jip
Tadeusz, co Ty nie wierzysz Kazikowi, Kurski to Gęsicka a Gęsicka to Wypych, albo odwrotnie , Kazik to wie i jak on wie to wie, cofnie się parę postów, no tak około 30 nazad, wyszuka link, poszpera i masz co nie co do czytania pozawijane i na końcu i tak wyjdzie, że jak śnieg pada to Tuska wina i obrazek jak Tusk czapkę indiańską nosi, albo jeszcze głupszy, wstawi...

Sprawy nie znasz jak zwykle a głos zabierasz. Poczytaj mój post powyżej. Ja oglądałem TV info, czekając na występy Mira.
Żółwiki które innym proponowałeś to akurat Twój poziom dowcipu. Już niejednej osobie proponowałeś wklejkę i się wyśmiali. No nie z żółwików oczywiście. Tusk zrezygnował, chyba że będzie kampania "startuj" i powie "niechcem ale muszem".

Podobno pozostałym szanse wzrosły, zażywaj więc podwójne wapno.:D

Kazik 28-01-2010 20:26

Cytat:

Napisał tadeusz50
Kaziu, to czemu piszesz
.
Jak zwykle wątpisz w to co ktoś inny pisze i widzi. Powinieneś dla ścisłości ja widziałem w kanale xxx tego i owego a nie brać w cudzysłów czyjąś wypowiedź

Oglądałem TV info, bo tam komisja hazardowa. Tam najwięcej informacji. Czyli nawet oglądając TV od 10,50 do 11,30 nie oglądałeś Mira? Występ Tuska był jak w hazardowej zrobili przerwę.
Też nie podałeś jaki kanał oglądałeś.

tadeusz50 28-01-2010 20:42

W # 6 zaznaczyłem czemu nie oglądałem.Są ważniejsze sprawy jak idiotyczna hazardowa. Kto komu dokopie kto ma rację. Wszystkie te komisje warte siebie, zebrać kasę i pokazać jakim się jest pyskatym. Cóż w pyskowaniu (gadulstwie) prym wiodą panie.

bronczyk 28-01-2010 22:14

Oj, Tadeuszu zaraz panie obrażać z powodu rezygnacji premiera z chęci bycia prezydentem. Nie każdy musi odczuwać zapał do mieszkania w pałacu. Ileż to okien do mycia, odkurzania żyrandoli kryształowych, zgroza jeśli chodzi o sprzątanie.

Stalin 28-01-2010 22:25

I to jest dobra decyzja w sensie rozsadku.. ja ma od cholery zastrzeżeń co do PO ale nie widzę innego rozwiązania, sie rzadko wypowiadam na tematy polityczne bo akurat mało kogo szanuję w polityce, ale ze strony Tuska to była dobra decyzja i jestem za....

tadeusz50 29-01-2010 05:13

Cytat:

Napisał bronczyk
Oj, Tadeuszu zaraz panie obrażać z powodu rezygnacji premiera z chęci bycia prezydentem. Nie każdy musi odczuwać zapał do mieszkania w pałacu. Ileż to okien do mycia, odkurzania żyrandoli kryształowych, zgroza jeśli chodzi o sprzątanie.

Ani mi w głowie obrażać miłe panie, ale widząc i słysząc panie Wrona i Kempa taki nasuwa się wniosek przynajmniej w stosunku do nich. Mycie okien? to tej czy tamtej partii czy osoby Premiera, Prezydenta nie robią tego osobiście. Mają ludzi od tego.

jip 29-01-2010 08:40

Cytat:

Napisał Kazik
Żółwiki które innym proponowałeś to akurat Twój poziom dowcipu. Już niejednej osobie proponowałeś wklejkę i się wyśmiali.
Podobno pozostałym szanse wzrosły, zażywaj więc podwójne wapno.:D

To fajnie, że się śmiali , bo to śmieszne, a szanse pozostałym wzrosły z wyjątkiem szans jednego z pozostałych czyli LK


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:27.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.