Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   podkarpackie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-podkarpackie-157.html)
-   -   Województwo podkarpackie, powitanie i "lista obecnośći " część druga. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/podkarpackie/t-wojewodztwo-podkarpackie-powitanie-i-quotlista-obecnosci-quot-czesc-druga.-6424-print.html/)

babciaela 20-05-2010 07:45

Witam - jak tu fajnie się zrobiło... nasza GRATKA też jest...cieszę się.

U mnie remont dobiegł końca tylko stolarz przywiezie mebelki i babciaela będzie w siódmym niebie...cieszę się bo w "ciemnej"kuchence udało się wcisnąć zmywarkę,uważam że teraz mam komfort,i płyta indukcyjna-pełna satysfakcja każdej kobiety-prawda?Teraz czeka mnie wielkie sprzątanie (kurzu wszędzie)i usiądę szczęśliwa przy kubku mojej ulubionej waniliowej.

Wszystkim życzę dobrego dnia mimo takiej aury.

Iza_bella 20-05-2010 17:00

Łańcut - to bardzo dobry pomysł...... zwłaszcza, że planuje do nas dołączyć Nika.
Sama też zawsze "wlokę" tam swoich gości. :D

Co do terminu? Aktualnie zajęty mam co drugi poniedziałek od godz. 16 oraz 2, 10 i 17 czerwca..... Pozostałe dni - również weekendy, mam do dyspozycji i ewentualnego zagospodarowania. Dostosuję się do ogółu. :)

Pozdrawiam serdecznie z nadzieją na rychłe spotkanie.....

kama5 21-05-2010 16:31

Najpierw ustalmy listę uczestników , którzy dodadzą swoją możliwą date, wtedy ' zaklepiemy " termin.Myślę , że w okolicach połowy miesiąca.
Irek - odezwij się , liczymy na Ciebie i przestań się ukrywać.:)

Nika 21-05-2010 17:51

W Łańcucie byłam dość dawno temu,chętnie powtórzę wycieczkę.Muszę sprawdzić,jakie mam połączenia.Chyba nocleg będzie potrzebny...będę śledzić wątek.Pozdrawiam.

Iza_bella 21-05-2010 22:02

Niko....
 
zaproponuj termin, który Tobie najbardziej odpowiada, uwzględniając oczywiście sugestię Kamy (połowa czerwca).
Jeśli zechcesz, oferuję Ci kilka noclegów u siebie. Pokażę Ci przy okazji jeszcze inne miasta podkarpacia. Szczegóły możemy omówić na priv.

Kamo..... Irek nie zagląda, bo może Go zalało? Jest z okolic Mielca, a tam przecież była wielka woda. IRKU!!!! Odezwij się, może trzeba Ci jakoś pomóc!!!

Pozdrawiam. I życzę wszystkim spokojnej nocy. Dobranoc.....

Malwina 23-05-2010 18:19

No Dziewczyny skonkretyzujcie termin, moze i ja z północy .. jeśli mozna... jakoś się zmiesciła skromnie???Łańcut.....cudo....

kama5 23-05-2010 22:19

Będzie nam miło, zmieścisz się na pewno.Niech ten kataklizm się uspokoi - bedziemy w kontakcie.
O irku nie pomyślałam w kontekście powodzi.Irku - daj znać co z Tobą , mozesz na nas liczyć w razie potrzeby.

babciaela 24-05-2010 07:21

Witam i pozdrawiam z zachmurzonego Sanoka.

Właśnie nie widać naszego IRKA....
P.S.Jestem po remoncie i sprzataniu...
nie umię się cieszyć w obliczu tych
tragedii innych ludzi.ONI stracili wszystko.

Iza_bella 24-05-2010 21:13

Witam wieczorową porą........

Ja może w sprawie spotkania.
Jak napisała Kama należałoby sporządzić listę chętnych i ustalić termin.
Ja proponuję któryś dzień pomiędzy 14 a 19 czerwca. Jest jeszcze trzy tygodnie do ewentualnego spotkania, więc sytuacja w kraju jakoś się ustabilizuje, a my zdołamy się zorganizować.

A teraz lista:
1/ Kama - pewniak
2/ Iza_bella - pewniak
3/ Babka Gratka - myślę, że pewniak
4/ Nika - mam nadzieję, że pewniak, w każdym razie zapraszmy
5/ Malwina - oczywiście, że się zmieścisz.... serdecznie zapraszamy a nam będzie bardzo miło, jeśli skorzystasz z zaproszenia
6/ Irek00 - wielka niewiadoma??? kiedyś się deklarował - teraz milczy....

A może ktoś jeszcze??? Chyba trzeba będzie wysyłać indywidualne zaproszenia. Pomyślę o tym, jak znajdę czas wolny....:)

Pozdrawiam wszystkich..... i wypowiadajcie się.....

babciaela 25-05-2010 07:51

Pozdrawiam moje PODKARPACIE!

gratka 26-05-2010 23:14

Ja mam bardzo napięty kalendarz, praktycznie na spotkanie pozostają mi tylko takie daty: 8, 9 , 10 i 12 czerwiec. Potem 13-15 czerwiec wyjeżdżam do Warszawy, 17 mam zakończenie roku na UTW, a jeszcze później przylatują moi Jankesi. W tak zwanym międzyczasie robię remont chalupy....

kama5 27-05-2010 17:35

Ja nie mogę 15 i 16 i 17( zaplanowane wizyty lekarskie. )Reszta okey.I nie chodzi tu o moje , ale mego podopiecznego.
Iza jako główna dowodząca będzie miała końcowy głos , czasem trzeba niezdecydowanym coś narzucić odgórnie.jak to bywało za matki - komuny.:D Pozdrawiam

babciaela 28-05-2010 07:01

Pozdrawiam wszystkich,którzy mnie pamiętają...
Bardzo miłego i udanego dnia.

Iza_bella 28-05-2010 08:43

Witam..... Skoro jednogłośnie (czytaj: jednym głosem) zostałam wybrana na głównodowodzącą, to się ..... poszarogęszę..... a co!

Spotkanie towarzyskie podkarpacian odbędzie się 9 czerwca br. Zbiórka o godz. 11,oo obok kas, przy bramie głównej do zamku. W planie spotkania:
- powitanie i zapoznanie się....
- zwiedzanie zamku, oranżerii, powozowni i storczykarni (gdy dotrą goście spoza podkarpacia) lub do wyboru jednej lub dwóch tych ekspozycji (gdy będziemy sami).
- spacer po parku
- odpoczynek przy kawce, herbatce, ciastku lub obiedzie w Restauracji Zamkowej, wymiana wrażeń,
- pożegnanie, uściski, łzy.....

A teraz proszę o .... dyskusję, wpisywanie się na listę i ewentualne komentarze.
:) :) :)

Malwina 28-05-2010 13:43

W tym momencie wypadam z terminu...pracuję, we wtorki , środy, w środę wykład(am) w stowarzyszeniu, w czwartek imieniny córki...Iza-belko..taki łądny program przytoczyłas....aż żal..ale przepraszam....

Iza_bella 28-05-2010 21:12

Malwinko,
 
przykro mi, że termin Ci nie odpowiada.... szkoda, że nie wypowiedziałaś się wcześniej - możliwe, że dostosowalibyśmy się do Ciebie.
Ale.... Łańcut czeka i zawsze otwiera swoje podwoje.
Nic straconego - zapraszamy w innym terminie. A ja chętnie służę za przewodnika. :)
Zresztą - nie wiadomo, czy czerwcowe spotkanie dojdzie do skutku. Jakoś czarno to widzę.... Mało nas, zainteresowanie żadne, jak Nika jeszcze zrezygnuje, a nikt nowy nie dołączy, to nie ma sensu się spotykać. Z Kamą się już znamy...... a Babka Gratka bardzo zajęta - nie wiem, czy nas zaszczyci swoją obecnością. Zobaczymy, co z tego wyniknie..... A ładny - jak zauważyłaś - program jest zawsze aktualny..... przyda się i na później.
Pozdrawiam......:)

kama5 28-05-2010 23:01

Izuniu Słoneczko
 
Jak znam życie to obie zostaniemy na placu spotkania.I chyba spotkamy się u mnie we dwie .
Niemrawy ten watek od początku , ale miejmy nadzieję , ....
Gdyby wszyscy się wypowiedzieli solidnie i podali daty niemozności przybycia można by w drodze wyjątku przesunąć datę dogodną dla wszystkich , ale wątpię w szczere chęci uczestników .Ważne , że my możemy na siebie liczyć.:D

kama5 28-05-2010 23:20

jeszcze raz
 
Babka gratka ma wolny 9 , więc nie widzę innej przeszkody jak brak chęci.
Dziewczyny - życie takie krótkie i zawrotne w czasie - zmobilizujcie się.

Malwina 28-05-2010 23:35

Dziewczyny ja wiem , zę trudno zgrac wszystkich..my tu na północy tez organizujemy się pare razy, aby większości pasowało, ale nas jest ..nascie, więc jak dwóch , trzech nie będzie spotkanie odbędzie się...przy tak małej frekwencji jak u Was całe spotkanie"leci"..myślę, zę wcześniej czy później jakos większośc się skrzyknie i przypasuje termin....marzę o Łańcucie.....buziaki

Iza_bella 30-05-2010 10:27

Cytat:

Napisał kama5
Jak znam życie to obie zostaniemy na placu spotkania.I chyba spotkamy się u mnie we dwie ........


Ja jeszcze nie tracę nadziei.....
A jeśli chodzi o nasze prywatne spotkanie, to tylko czekam na Twoje wezwanie. Wsiadam w autobus lub pociąg .... i jestem. :cool:

Pozdrawiam wszystkich, życząc miłej niedzieli.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:07.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.