Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Praca, wolontariat (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-praca-wolontariat-132.html)
-   -   praca, także dodatkowa (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/praca-wolontariat/t-praca-takze-dodatkowa-1720-print.html/)

roland 03-01-2008 23:15

praca, także dodatkowa
 
Chciałbyś zarobić 5.000 i więcej na miesiąc?
Żadnych pieniędzy na rozpoczęcie. Żadnych opłat z góry.
Będziemy przeprowadzać szkolenia on-line.
To jest prosta praca i zajmuje jedynie kilka godzin dziennie.
Ustalasz własny rozkład czasu pracy. Jeżeli masz komputer oraz
dostęp do Internetu, to jesteś gotowy do pracy.
Kontakt: e_roland@o2.pl

hannabarbara 03-01-2008 23:22

Tak zachęcająco brzmi, że na pewno nie ma tu cienia prawdy!

chickita 03-01-2008 23:25

Pic na wode. 5000? Miesięcznie? Do jakiego kraju trzeba przemycić i co?

kufa86 04-01-2008 00:04

Cytat:

Napisał chickita
Pic na wode. 5000? Miesięcznie? Do jakiego kraju trzeba przemycić i co?

Amfe do Irlandi.

Lila 04-01-2008 00:23

Albo Czeczeńca do Berlina..

hannabarbara 04-01-2008 00:32

Na pewno we własnym żołądku! Narkotyk, nie Czeczńca.

tulpe 04-01-2008 13:15

To jest odpowiedz na ;; jestem bez pracy ,pomörzcie!!!!
Ja zawsze möwie kiedyktos bardzo szuka to znajdzie. Trzeba tylko miec wiare i sile isc naprzöd, Niezalamywac sie to wszystko idzie lzej. Moja synowa choc wyksztalcona . pracowala na 3, a nieraz 4 "etaty"tz. pracowala w zakladzie chodzila sprzatac i opiekowala sie starsza pania. w domu bywala bardzo malo ,mimo ze miala chorego meza i dwoje chlopcöw,
Wiem ,a nawet jestem pewna ze bedziesz mnie w duchu wyzywac, ale taka jest prawda ,"zakasac rekawy i do roboty , a nie plakac i czekac na pomoc innych.Zycze powodzenia

hannabarbara 04-01-2008 13:30

Tulpe! Cała rzecz w tym, że taka oferta o jakiej czytałaś to ewidentna podpucha, dla naiwnych. Wierz nam! Znamy realia naszego kraju i wiemy, że nikt nikomu nie zapłaci 5 tysięcy za to, ze posiedzi przy komputerze i postuka w klawiaturę. Więc się nie dziw, że propozycja została obśmiana.

Lila 04-01-2008 13:40

H.B. nie rozumiem Cię moja droga !!!

Dlaczego Czeczeniec nie może być w żołądku ?
Jak drobnej kości i ciałka mizernego ?

Ewita 04-01-2008 13:52

Mogę się poświęcić
 
i w celach badawczych zgłosić akces, chcecie? Podzielę się refleksjami, ok?

hannabarbara 04-01-2008 14:01

Ok! Ewito! Trza tylko w Onecie ogłosić, ze Czeczeniec - drobnica, skora do eksperymentów pilnie poszukiwana!

Ewita 04-01-2008 14:13

Napisałam.
 
Już mam odpowiedź. Dostałam list intencyjny. Ważny 30 dni i bezpłatny - do wypełnienia. Za każde następne materiały mam płacić po... zresztą przeczytajcie:
List intencyjny



Ja, niżej podpisany/a zwracam się o przystąpienie do PROGRAMU 21.
Rozumiem przez to, że mogę promować ten program w systemie on-line, poprzez e-mail i stosować wysyłki sieciowe oraz, że będzie mi udostępnione pełne wsparcie i pomoc.

Ten List intencyjny jest ważny przez okres 30 dni od daty wysłania pocztą elektroniczną.
W przeciągu 30 dni nie potrzebuję dokonywać żadnych* płatności z tytułu* PROGRAMU 21.

Jeżeli będę zadowolony/a z tego programu po pierwszych 30 dniach i będę chciał/a kontynuować, zgadzam się zapłacić 25 zł za każdy dodatkowy pakiet informacyjny, otrzymany po pierwszym miesiącu. Mogę w każdym momencie odstąpić, przesyłając
jedynie e-mail na adres:* e_roland@o2.pl* w temacie wpisując REZYGNACJA.

Ponadto, jeżeli będę posiadał/a w swojej gestii pewnych klientów, prześlę ich dane na
podany wyżej e-mail, aby moi klienci nie zostali utraceni z powodu odstąpienia przeze
mnie od programu.

Rozumiem, że jeżeli odstąpię od programu, nie będą z tego tytułu ciążyły na mnie
żadne zobowiązania oraz dalsze płatności.

*
Imię i nazwisko:

Rok urodzenia:

Miejscowość:
*
Adres e-mail:

Numer GG (opcjonalne):


Z poważaniem, .

hannabarbara 04-01-2008 14:22

No i widać jak na dłoni. Roland Wspaniały wychodzi z założenia, że "głupich nie sieją, sami się rodzą".

Pani Slowikowa 04-01-2008 14:27

to wyglada na to ze
 
Oni sprzedaja na raty jakis program przez ktory ty bedziesz mogla cos sprzedawac ludziom albo reklamowac.. Kazda informacja kosztuje 25 zl...
Tylko nie pisze co to jest za informacja i ile jej.. i jeszcze czy za pierwszym razem jest jej dostatecznie duzo aby juz zaczac dzialac..ani na czym to dzialanie ma polegac..
Zwroccie uwage na ostatnie zdanie.. Jezeli odstapisz od programu powinienes poinformowac ich o statusie wszystkich klientow.. Czyli nie dosc ze czlowiek musi sie namordowac zeby cos sprzedac to jeszcze za darmo musi im oddac wszystkich klientow.. :rolleyes:

Lila 04-01-2008 15:24

Czyli stanowczo lepiej przemycać Czeczeńca nadziewanego amfą ,we własnym żołądku..

Zysk podwójny,a i komfort podróży dla uciekiniera - lux..:)

chickita 04-01-2008 18:37

Cytat:

Napisał Lila
Czyli stanowczo lepiej przemycać Czeczeńca nadziewanego amfą ,we własnym żołądku..

Zysk podwójny,a i komfort podróży dla uciekiniera - lux..:)

No to co Lila? Szukaj Czeczeńca a ja skoczę po amfe. Zysk po połowie.:D To jest bardziej wiarygodna oferta niz ta, którą tu wlepili. Normalnie drugi bioptron czy coś w tym stylu.:D

smerfeta 26-01-2008 16:56

Dziewczyny-dziękuję Wam za ww informacje odnośnie ogłoszenia p.rolanda.Oczywiście w sumę zarobku nie uwierzyłam ale miałam ochotę spróbować.Po waszej dyskusji odstąpię od zamiaru.Liczę się z głosem Ewity,która słyszałam,że pracuje w sieci a więc ma rozeznanie.Wielkie dzięki."Głupich nie sieją..."

basia285 26-02-2008 16:15

Powiadomienie
 
A ja Wam powiem bo już się poświęciłam.
Na wstępie niby nie biorą kasy ale po miesiącu głupich niedorzecznych maili zaczynają niby od 35 zł.
Natomiast uczą dalszego cwaniactwa i wyłudzania kasy.
Powinni karać za coś takiego.
Nie poświęcaj się kobieto.Szkoda sobie humor psuć bo jak to się czyta to wydaje mi się, iż czekają aż trafią na debila albo jeszcze gorzej.
Pa . Pozdrowionka basia285: :)

chickita 27-02-2008 00:19

Rozumiem, ze sie czeczeniec drobnica nie trafił z amfą tez krucho i szlag trafił okazje na 5 patyków. Życie. Nie mozna miec wszystkiego.

jeszcze nie grzyb 09-05-2013 20:01

Czy nikt z was nie ma ochoty zaryzykować wyjazdu w ciemno za granice ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:36.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.