Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Profilaktyka i zdrowy styl życia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-profilaktyka-i-zdrowy-styl-zycia-178.html)
-   -   oczyszczanie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/profilaktyka-i-zdrowy-styl-zycia/t-oczyszczanie-2441-print.html/)

zochna 04-05-2008 15:48

oczyszczanie
 
Dopadnięta bólem, na tym etapie już nie do wytrzymania, trochę poszperałam i... zainwestowałam!!! w preparat ziołowy do oczyszczania jelit. Aktualnie oczekuję na jego dostawę i prawdopodobnie od wtorku lub środy zacznę trwający trzy miesiące proces gruntownego oczyszczania jak sądzę, CAŁEGO organizmu. :rolleyes:
Jak z nieba spadła mi 'towarzyszka' tego przedsięwzięcia, z czego niezmiernie się cieszę i... :D
Ja, jestem bardzo, bardzo ciekawa efektów? :confused:
A Wy??? ;)

Pani Slowikowa 04-05-2008 15:59

Zochno
 
Cytat:

Napisał zochna
Dopadnięta bólem, na tym etapie już nie do wytrzymania, trochę poszperałam i... zainwestowałam!!! w preparat ziołowy do oczyszczania jelit. Aktualnie oczekuję na jego dostawę i prawdopodobnie od wtorku lub środy zacznę trwający trzy miesiące proces gruntownego oczyszczania jak sądzę, CAŁEGO organizmu. :rolleyes:
Jak z nieba spadła mi 'towarzyszka' tego przedsięwzięcia, z czego niezmiernie się cieszę i... :D
Ja, jestem bardzo, bardzo ciekawa efektów? :confused:
A Wy??? ;)

Uwazaj bo to czyszczenei moze byc niebespieczne... Chyba lepiej poradz sie lekarza.. Nie rob go na wlasna reke..

enia60 04-05-2008 15:59

Zochno czy mogłabyś przybliżyć temat:chodzi mi jak nazywa się preparat,gdzie go można kupić,najważniejsze czy nie masz obaw co przeprowadzenia kuracji?

Basia. 04-05-2008 16:01

Jestem towarzyszką Zochny
 
w tym "przedsięwzięciu", :) jak tylko Zochna otrzyma przesyłkę /ja już swoją mam/ zaczynamy generalne sprzątanie.:)

Basia. 04-05-2008 16:03

Asiu raz się żyje
 
Cytat:

Napisał Pani Slowikowa
Uwazaj bo to czyszczenei moze byc niebespieczne... Chyba lepiej poradz sie lekarza.. Nie rob go na wlasna reke..

to jest preparat ziołowy, nie powinno być żadnych niespodzianek. :) Jakby co, to nie opuścicie koleżanek w biedzie?

zochna 04-05-2008 16:04

Basia
 
...wzruszyłaś mnie do łez, dzięki, że jesteś :D

Pani Slowikowa 04-05-2008 16:08

nie nie opuscimy
 
Cytat:

Napisał Basia
to jest preparat ziołowy, nie powinno być żadnych niespodzianek. :) Jakby co, to nie opuścicie koleżanek w biedzie?


Tylko zeby jeszcze cos z was zostalo....:confused:

Ziola moga byc trujace...:confused:

Oczyszczanie mozna tez zrobic domowym sposobem roznymi sokami i lewatywa.. ( to jakos wydaje mi sie mniej ryzykowne)

Trzeba uwazac aby sie nie oczyscic z flory bakteryjnej ktora jest naturalna obrona organizmu...

zochna 04-05-2008 16:10

enia60
 
...nie wiem czy tutaj można podawać adresy stron :confused:
pisałam o tym w "zdrowie seniora' str. 5 post nr 43 :)

zochna 04-05-2008 16:18

Pani Słowikowa
 
...na dzisiaj mam tyle /ok. 15kg za dużo/, że chętnie oddam ;)
...a w tym zestawie na pewno są i trujące, jak sądzę właśnie po to, aby wytruć wszystko czego nie zapraszałam do swoich 'flaczków' a być może, się tam samowolnie 'zadomowiło' :confused:
...stosowałam bardzie radykalne sposoby i nic a co dopiero 'domowe' - za subtelne!!! ;)
...w tym zestawie również o tym pomyślano a poza tym 'dosuplementujemy' się :D

Pani Slowikowa 04-05-2008 16:24

Cytat:

Napisał zochna
...na dzisiaj mam tyle /ok. 15kg za dużo/, że chętnie oddam ;)
...a w tym zestawie na pewno są i trujące, jak sądzę właśnie po to, aby wytruć wszystko czego nie zapraszałam do swoich 'flaczków' a być może, się tam samowolnie 'zadomowiło' :confused:
...stosowałam bardzie radykalne sposoby i nic a co dopiero 'domowe' - za subtelne!!! ;)
...w tym zestawie również o tym pomyślano a poza tym 'dosuplementujemy' się :D


Jeszcze jedno... po takim drastycznym oczyszczaniu to dopiero moze was "zatkac.."
Zreszta robta co chceta.. Tylko zdawajta relacje na bierzaco.. ze zdjeciami ewentualnie.... Twarzy...

inka-ni 04-05-2008 16:55

Uwazajcie by nie pozbyc się flory,potrzebnej do trawienia i by nie wyplukać potrzbnych mineralów.Polecam zrobic analizę morfologi i żelaza przed i po kuracji.Bo o anemię nie trudno.To tyle.

Basia. 04-05-2008 16:57

Dzięki Ninko
 
Cytat:

Napisał inka-ni
Uwazajcie by nie pozbyc się flory,potrzebnej do trawienia i by nie wyplukać potrzbnych mineralów.Polecam zrobic analizę morfologi i żelaza przed i po kuracji.Bo o anemię nie trudno.To tyle.

wiemy o tym i będziemy się pilnowały, to jest kuracja łagodna i nie trzeba stosować specjalnej diety.

enia60 04-05-2008 17:09

też mam wiele obaw,tyle tzw.bezpiecznych preparatów okazały się niewypałem,wręcz są szkodliwe

Bianka 04-05-2008 17:59

Dziewczyny,
 
z tego co wiem, to kolonoterapia powinna być dokonana w warunkach szpitalnych, (z dochodzeniem na zabiegi) i zabiegi dokonywane są stopniowo przez jakieś dwa tygodnie. W ich trakcie prowadzone też są badania. Poza tym nie polega ona tylko na gwałtownym oczyszczeniu przewodu pokarmowego pacjenta, dokonywane są też różne wlewki (ziołowe) itp., i w ogóle specjalna dieta. Wszystko pod nadzorem lekarskim. Bo podobno może okazać się też niebezpieczna, np. wówczas, gdy pacjent ma uchyłki jelitowe.
Wydaje mi się, że wszelkie mocno inwazyjne metody niosą w sobie niebezpieczeństwo. Więc najlepiej - z lekarzem, a nie na własną rękę, w dodatku nie wiadomo jakim preparatem...
Są też prywatne przychodnie, które zajmują się oczyszczaniem organizmu z toksyn, "robaczków", "grzybków" niekoniecznie od razu przez gwałtowne przemycie jelit.
No i jeszcze jedna sprawa - a co dalej? Przecież trzeba zmienić sposób żywienia, aby utrzymywać dobry stan zdrowia...

ammi1952 04-05-2008 18:07

Uf dziewczyny jesteście odważne trzymam za Was kciuki. Przyznaję ,ze sama jestem nastawiona dośc anty na takie różne cuda a to dlatego że kiedyś sama sromotnie się na tym przewiozłam.Powodzenia życzę

Basia. 04-05-2008 18:09

Jesteście kochane
 
nasz kuracja trwa 3 miesiące, przebiega łagodnie ..... oparta jest na specyfikach ziołowych, oprócz tego jest jeszcze błonnik no i trzeba wypijać 8 szklanek wody dziennie /mnie osobiście ta woda przeraża bo nie lubię wody, ilość jest do przyjęcia/. Oczywiście trzeba będzie w pzyszłosci zmienić styl odżywiania ale to akurat nie stanowi problemu. Będziemy informowały o przebiegu tej kuracji, ja na razie jestem cała w skowronkach czekam na Zochnę /pownna otrzymać przesyłkę najpóźniej we wtorek/. Nie dopuszczę w swoim przypadku do utraty wagi bo bym zniknęła a tego nie chcę.:)

Anilah 04-05-2008 22:53

Robiłam to ale w gabinecie lekarskim specjalizującym się w medycynie naturalnej.Moje kłopoty po kuracji prawie się skończyły.Zaczęłam po prostu żyć od nowa.Nie radzę robić tego na własną rękę może to być zbyt niebezpieczne.Jest to zbyt poważna sprawa w wieku seniorek.Natomiast w specjalistycznym gabinecie polecam.Oczywiście po takim zabiegu trzba trochę zmienić nawyki żywieniowe ale to nie problem.

Anilah 04-05-2008 23:02

Cytat:

Napisał enia60
też mam wiele obaw,tyle tzw.bezpiecznych preparatów okazały się niewypałem,wręcz są szkodliwe

A ile oszutów, nawet zdarzają się podrabiane lekarstwa w aptekach a co do ziół to naprawdę ryzyko, bo zioła też mogą być szkodliwe,więc ostrożnie.Czy warto tak ryzykować.A doskonale wiem jak wygląda oczyszczanie ,ponieważ sama przez to przechodziłam.

Malgorzata 50 05-05-2008 00:26

Będziemy wam kibicować ...czekamy na sprawozdania z oczyszczania....ale dziwczyny rozsądnie.....

Basia. 05-05-2008 00:28

Dzięki Małgoś
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Będziemy wam kibicować ...czekamy na sprawozdania z oczyszczania....ale dziwczyny rozsądnie.....

będziemy uważały bo chcemy wyjść żywe i oczyszczone. :) :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:28.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.