Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-121.html)
-   -   Podziękowania (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci/t-podziekowania-1989-print.html/)

inka-ni 24-02-2008 01:27

Podziękowania
 
Rocznicowo-Urodzinowe

Ponieważ,obchodzimy uroczyscie,rożne wydarzenia w KLUBIE, zatem proponuję ten wątek,by skladać podziękowania.

Zacznę od siebie,ponieważ otrzymalam wiele sympatycznych życzeń rocznicowych, od naszych wspanialych Seniorowych Przyjaciól,pragnę jeszcze raz wyrazić gorące podziękowania,nie wymieniając,indywidualnie, by nikogo nie pominąć.




inka-ni 26-02-2008 01:05

PodziĘkowania
 
Serdeczne podziękowania dla dla Autorów muzycznych wątków,za przypomnienia dawno nie slyszanych autorów i wykonawców nagrań.Ja często sluchająca:Nocny Marek.
Nie będę wymieniać imiennie,by nie pominąć kgoś,bo jest Was coraz więcej.
DZIĘKUJĘ

Nika 26-02-2008 06:53

Dla Ciebie podziękowania Ninko za miły wątek kominkowy, za Twoją życzliwość...

elizka 26-02-2008 09:56

Podziękowania dla dziewczyn z wątku "Domowe zoo"za to że zawsze można na was liczyć.

inka-ni 26-02-2008 18:32

PodziĘkowania
 
Teso-Tereso bardzo dziękuję za spelnienie mojego życzenia i wyszukania "Zyczenia dla Ciebie"o to mi chodzilo.
Również pragnę podziękować najbadziej aktywnym niezmordowanym autorom za watki muzyczne.
TESA,KANGUR,LORISON,KAROL,EN_VOGUE,ELIZKA i inni



e-bietka 26-02-2008 18:49

Rocznica Nineczki?
 
:) :) Nineczko, coś przegapiłam pewnie! Jakie uroczystości rocznicowe? Twoje? Gapa za mnie i tyle!:confused: Ale i tak zawsze dziękować Ci będę za życzliwość, ciepło i miłe przyjęcie do grona Klubowiczów!:)

BUNIA 26-02-2008 20:19

Bliscy Memu Sercu - Drodzy Przyjaciele z K.S.

Nie sposob podziekowac kazdemu z Was osobno - zatem pozwolcie ze uczynie tu na tym watku -"Podziekowania"wzruszyliscie mnie pamiecia , serdecznymi slowami ktore niosa iskierke otuchy , wsparcie i wiare ze mozna sie zaprzyjaznic na odleglosc.W ciagu tego roku poznalam i zaprzyjaznilam sie z wieloma z Was, - dziekuje Wam za to . z wieloma wymieniam mysli , doswiadczenia ,mowimy sobie dzien dobry i dobranoc . dla mnie jako osoby samotnej ale juz teraz nie samej to wazne.
W ciagu tych 365 dni pomogliscie mi zglebic tajniki netu , sluzyliscie porada ,zyczliwoscia , dobrym slowem - i dzieki WAM za to.Jestem wzruszona slowami pelnymi ciepla i zyczliwosci , , piosenkami dedykowanymi dla mnie - .. nie potrafie opisac tego co tak naprawde czuje jak jestescie mi bliscy , jak bardzo mi pomagacie pod wieloma wzgledami a przede wszystkim tym ze JESTESCIE codziennie ze mna .........
Ten wiersz dykuje tym - ktorzy pamietal o mojej 1 rocznicy pobytu w KLUBIE SENIORA
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie-

Taki morał płynie z pewnej znanej bajki
Lecz w życiu tak jak w bajek świecie
Są ludzie źli i tacy z dobrej bajki
Kiedy przychodzi smutek i zmartwienia
Prawdziwy przyjaciel zawsze jest przy Tobie
Lecz ten który udaje tylko przyjaciela
Odchodzi i myśli wyłącznie o sobie
Właśnie w smutku i cierpieniu
Poznasz swego przyjaciela
Który chociaż sam w zmartwieniu
Wspiera Cię i rad udziela


inka-ni 29-02-2008 17:28

Podziekowanie Dla Urszulki-kol.
 
PODZIĘKOWANIE DLA URSZULKI-KOL.
za pomoc w nauce.Dla CIEBIE.


inka-ni 29-02-2008 21:22

Dzis mam zapelniony wieczór do nocy sluchania,jakże dawnych przebojów,o cieplym melodyjnym glosie.
Teso,Kangurze,Staszku,Edwardzie,JoteS,Reitired.


elizka 29-02-2008 21:53

Dziękuję Kunegundzie za pomoc w sprawie mojej córeczki.

kangur06 01-03-2008 01:11

Kochani Klubowicze ! Bardzo dziękuję Wszystkim za atmosferę jaka tu panuje. Przez te kilka miesięcy od chwili kiedy dołączyłem do Waszego grona poznałem niewiele z istniejących wątków, jak wszystkim brakuje mi czasu. Fakt, że bardzo nieliczne są posty agresywne lub wręcz niegrzeczne, wyróżnia nasze forum od wielu innych gdzie bardzo często występują niepotrzebne kłótnie lub celowe psucie atmosfery, prowadzące do odchodzenia wielu cennych forumowiczów.
Bardzo dobrze się czuję wśród Was i wiele radości przynosi mi aktywny udział w kilkunastu wątkach. Dziękuję za wszystkie miłe słowa kierowane do mnie na różnych wątkach. Przesyłam kwiaty Wszystkim Paniom za Waszą aktywność i stworzenie miłej atmosfery w naszym Klubie - Dziękuje


largetto 01-03-2008 14:27

Kangurze - Edwardzie
 
ciepłe słowa płyną z Twego serca , miło przeczytać, że czujesz się dobrze w naszym towarzystwie , pragnę zaznaczyć, że to Ty ze swoim urokiem i bezinteresownością tworzysz również ten przyjazny nastrój na forum. Dzielisz się piękną muzyką, wspaniałymi prezentacjami.....

a ja osobiście:

Jestem wdzięczna
i za prezent, i za przesłanie go.
Ale najbardziej za to,
że pamiętasz o mnie
i za twoją bezinteresowność.
Cenię je nade wszystko.

Tesa 01-03-2008 18:37

Do Babki Gratki!

Janinko kochana, dziękuję za piękny wiersz i za podziękowania przesłane za utwory umieszczane w wątkach muzycznych. Jest to bardzo miłe, że odwiedzasz te wątki i słuchasz muzyki.

Pozdrawiam serdecznie.

Tesa.

Honorka1949 01-03-2008 19:25

Witam. Dziekuje Nineczko za utworzenie tego watku.
Ja rownież pragne serdecznie podziekowac wszystkim ktorzy wspierali i wspieraja mnie w chorobie mojego meza.Był to dla mnie trudny czas. Bardzo mi pomogliscie.Dziekuje ze jestescie.


jolita 03-03-2008 12:27

1 Załącznik(ów)
Wszystkim, którzy już ponad 6000 razy nie dość że tolerowali moje posty to jeszcze wyrazili dla nich swoją aprobatę serdecznie dziękuję.
Wasza cierpliwość powinna mnię zobowiązać do większego wyważania wypowiedzi, ale... nie obiecuję! Załącznik 12997

inka-ni 03-03-2008 15:43

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM MUZYCZNYCH WĄTKÓW MOJA BIBLIOTEKA MUZYCZNA SIĘ ZAPELNIA.


inka-ni 04-03-2008 16:40

Dla
 
Lorisona-
Kangura, Tereni , Ymki Karola, Retireda nie ma jak zastąpić,są niezastąpionymi wyszukiwaczami pięknch melodi,utworów,nie granych dzisiaj.

http://www.fothost.pl/upload/08/10/0f3053c0_rozarozowaduzaz2sercamikb6A.bmp[/IMG][/url]



inka-ni 08-03-2008 01:34

DLA JOLITY ZA POSTY: ZNANI I LUBIANI, ORAZ PRYPOMINANIE TYCH POSTACI DUŻE UZNANIE,ORAZ ZA PRZCZÓLKI,KTÓRE ZLATUJĄ SIĘ DO MIODU PODZIĘKOWANIE.TAK TRZYMAJ DALEJ!!!

Ewita 08-03-2008 06:40

Dziękuję!
 
Serdecznie i szczerze dziękuję wszystkim, którzy złożyli mi gratulacje i życzenia z okazji mojego pięciotysięcznego gadulstwa! W ten sposób to, co właściwie powinno podlegać naganie - uznane zostało za sukces. To jest cudowna właściwość naszego Klubu! :D

Nika 08-03-2008 07:56

dziękuję
 
1 Załącznik(ów)
pomysłodawcom Seniorka- bez tego miejsca moje życie byłoby uboższe o wiele radosnych przeżyć oraz interesujących znajomości.Załącznik 13089


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:08.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.