Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Miłość, przyjaźń, związki, samotność (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc-98.html)
-   -   Jesteśmy tutaj, bo jesteśmy samotni? (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-jestesmy-tutaj-bo-jestesmy-samotni-818-print.html/)

Jadka.Z 10-12-2007 09:05

Witaj Zosieńko. Ja uważam że nie zawsze można wyjść do przyjaciół bo np. zdrowie coś szwankuje, albo przyjaciele zajęci własnym życiem. Najlepszym miejscem wtedy jest klubik, tu przyjaciele są zawsze i samotności nie dajemy się.

Alsko 10-12-2007 09:10

Ano właśnie! Nie zawsze można wyjść, chociaż się chce. I nie każdy siedzi w czterech ścianach jak samolub - bo tak chce. Coś Ci się palnęło Wodniczko niemiło.

Kundzia 10-12-2007 09:19

A ja jestem tu wcale nie dlatego ,że jestem samotna,czas próby pokazał,że mam więcej przyjaciół,niż mgłam przypuszczać.Jestem tu,bo i tu okazało się,jak wielu mam przyjaciół,choć trochę mi smutno,że tu takie różne nieciekawe sprawy się dzieją.Ale to "uroki"życia.

Basia. 10-12-2007 10:36

Dobrze, ze już jesteś
 
Cytat:

Napisał kunegunda
A ja jestem tu wcale nie dlatego ,że jestem samotna,czas próby pokazał,że mam więcej przyjaciół,niż mgłam przypuszczać.Jestem tu,bo i tu okazało się,jak wielu mam przyjaciół,choć trochę mi smutno,że tu takie różne nieciekawe sprawy się dzieją.Ale to "uroki"życia.

a co do nieciekawych spraw takie jest życie. Ludzie są tacy jacy są, różni nasze forum "zdało egzamin" na 6-kę i to się liczy. :)

Nika 10-12-2007 10:45

Miło widzieć Kundzię na forum.W sobotę spotkamy się w realu.Współne przeżywanie smutków i radości z senioritkami daje mi wiele wzruszeń,dlatego jestem na forum i tak je sobie cenię.

Anielka 10-12-2007 11:07

1 Załącznik(ów)
Zawsze powtarzam,że jestem sama,ale nie samotna.Mam wilelu znajomych,przyjaciół w realu i tu na forum znalażlam wiele wspaniałych osób .Cieszę się ,ze Cię widzę Lucynko.Pozdrawiam wszystkich cieplutko.Załącznik 10634

Malgorzata 50 10-12-2007 13:28

Cytat:

Napisał Alsko
Ano właśnie! Nie zawsze można wyjść, chociaż się chce. I nie każdy siedzi w czterech ścianach jak samolub - bo tak chce. Coś Ci się palnęło Wodniczko niemiło.

Alsko nie niemilo tylko to jest jedna z dwóch stron medalu...blagam Was przestańmy byc takie przeczulone ,bo ciezarówa z miodem tuż,tuż I będzie następny exodus z zupełnie innych powodow.

baburka 10-12-2007 13:31

Szanowna Rada Starszych
 
Jej opinie i poglądy są dla mnie skarbnicą mądrości życiowej, a zawirowania na Forum, tematyka i stylistyka wypowiedzi wzbogaca moją wiedzę o psychologii Internetu, czym się interesuję.

Malgorzata 50 10-12-2007 13:36

To może otworz watek o psychologii internetu bo mnie to również owszem,owszem i mam swoje na ten temat bezcenne przemyslenia.Intrnetem jak zauwazylam rządzi instynkt stadny np.

Alsko 10-12-2007 13:55

Małgosiu,
 
zawirowań nie będzie, bo kopnę Cię w kostkę, wiesz?
Jaka przeczulona? Sugerujesz, że Wodniczka się na mnie obrazi i będzie jatka? No coś Ty!?

Napisałam. co poczułam. To mam stale włączać autocenzora, bo był tu walec w postaci trolla i na zimne mam dmuchać? Nie dam się zwariować!!!!!

galicja 10-12-2007 14:29

jestem tutaj za namową kogoś ... jak każdy szukam miłości choc już kiedys zasmakowałam . Ale mam wciaz nadzieję że jeszcze pokocham i będę kochana[mam na mysli seks też]

Malgorzata 50 10-12-2007 14:47

Cytat:

Napisał Alsko
zawirowań nie będzie, bo kopnę Cię w kostkę, wiesz?
Jaka przeczulona? Sugerujesz, że Wodniczka się na mnie obrazi i będzie jatka? No coś Ty!?

Napisałam. co poczułam. To mam stale włączać autocenzora, bo był tu walec w postaci trolla i na zimne mam dmuchać? Nie dam się zwariować!!!!!

Alsko nie kop mnie proszę !!!!! Oj dobra dobra ....nie mam zamiaru się klócić .Eeeee widać coś mi muchy swistają dzis w nosie .Pogonię!!!

bogda 10-12-2007 14:49

Galicjo...z perwnością jeszcze spotkasz tą drugą połówkę, świat w końcu nie jest taki wielki...:)

Kundziu...jak się cieszę, że już jesteś choć na chwilkę. A tak co do tematu, to jesteśmy tutaj po to aby powiększać grono znajomych i przyjaciół, których nigdy nie jest za wiele...:)

Alsko 10-12-2007 14:51

Jeszcze się zastanawiam, współlokatorko Fisi. Wolno myślę, ale coś wymyślę :-))

Witaj, Galicjo, w Klubie!!!

Malgorzata 50 10-12-2007 14:52

Galicjo witaj w klubie .Alsko wiem ze jak wymyslisz to nie tylko w kostkę będe skopana-czekam cała w strachu!!!!

Malgorzata 50 10-12-2007 15:39

Galicjo ale tu są glównie panie .....co prawda tolerancyjne akle szalenie hetero...wiec może jakiś portal randkowy raczej,jesli chodzi o twoje pragnienia ,a poza tym zapraszamy cię do rozmowy o czym chcesz....

Lila 10-12-2007 15:46

Mów za siebie Małgośka.Ja nie mogę przewidzieć,czy mi do głowy nie wpadnie za jakieś 5 lat -zmiana orientacji.
Bo niby skąd mam wiedzieć na pewno,że jestem hetero ? Jak nigdy nie próbowałam ?

Przecież Maria Dąbrowska u schyłku życia ,zakochałą się w kobiecie..:)

Malgorzata 50 10-12-2007 16:41

Hmmmmmmm, niezbadane są wyroki......sugestie byly ,są dokumenty na piśmie

Basia. 10-12-2007 16:46

Czyli wszystko jeszcze przed nami
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Hmmmmmmm, niezbadane są wyroki......sugestie byly ,są dokumenty na piśmie

pożyjemy, zobaczymy. Kto wie?

Malgorzata 50 10-12-2007 16:48

A kto powiedział ,ze ZA nami -życie szykuje jakieś niespodzianki ,byc może...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:03.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.