Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Społeczeństwo - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-spoleczenstwo-watki-archiwalne-182.html)
-   -   męski punkt widzenia (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo-watki-archiwalne/t-meski-punkt-widzenia-797-print.html/)

Nika 14-05-2007 10:10

męski punkt widzenia
 
1 Załącznik(ów)
Załącznik 2001z nudóe i ciekawości postanowiłam poszperać po forach dla panów,aby skonfrontowac ich zainteresowania z naszymi ,babskimi /rodzynki!nie gniewać się..proszę../.A oto kilka tematów,na jakie dyskutują :
-Gdy żony nas zdradzają...
-Czy warto być singielkiem..
-Dlaczego kobieta odchodzi...
-Życie bez seksu...
-Kobieca prowokacja gwałtu...
-Co robić,by kobieta nam ufała...
-Jakie lubicie piersi...
-Sztuki walk,kulturystyka..
-Mój ojciec...
No i co ,drogie panie?Czy to prawda,że jestesmy z różnych planet?

Nika 14-05-2007 12:40

Pierwsza myśl,która mnie nawiedziła-myślą i mówią przede wszystkim o nas!!!O zainteresowaniach kulinarnych-nic nie było,a przecież lubią dobrze zjeść...

iwo1111 14-05-2007 14:30

Oto dziesięć przykazań „prawdziwego mężczyzny”:
Bądź silny! Rozwijaj siłę zarówno ciała, jak i umysłu. Kształtuj mięśnie i pokonuj trudności.
Bądź ambitny. Twoje plany, marzenia, zainteresowania powinny przekraczać przeciętny poziom; bądź zauważalny, rozpoznawalny i wyjątkowy.
Bądź dominujący. Masz przewagę fizyczną, więc powinieneś występować po stronie tych, którzy dyktują reguły i warunki.
Nie poddawaj się. Musisz dać z siebie jak najwięcej, niezależnie od kosztów i konsekwencji, bowiem słabość jest zarezerwowana dla płci odmiennej.
Bądź stanowczy i nieugięty. To jest miara siły twoich zamiarów, poglądów, przekonań.
Miej inicjatywę. Musisz przeć do przodu. Nie wolno ci się zatrzymać. W najtrudniejszej sytuacji zawsze powinieneś znaleźć wyjście, a najlepiej poprowadzić za sobą innych.
Bądź wielki. Miarą wielkości jest ignorowanie błahych, codziennych spraw, a zajmowanie się tylko tymi naprawdę ważnymi.
Bądź racjonalny. Stąpaj twardo po ziemi. Uwzględniaj tylko rzeczy namacalne i konkretne. Nie trać czasu na wyobrażenia i odczucia.
Bądź wyrazisty. W męskiej tożsamości nie ma miejsca na dwuznaczności albo niejasny obraz tego, co cię odróżnia od słabej płci.
Bądź mężczyzną. Stawiaj czoła przeciwnościom, pokonuj je, nie pokazuj słabości, uczucia zostaw dla kobiet i nie zapomnij o pozostałych dziewięciu przykazaniach.

czort 14-05-2007 20:28

Te dziesięć przykazań, to chyba zostały wygrzebane w XIX wiecz
nych annałach w literaturze niepoprawnych romantyków. Jak na
dzisiejsze czasy to żadna z Pań nie chciała by takiego faceta.
Emancypacja jest już tak dalece posunięta, że taki facet to dziwoląg, dinozaur. He ! He ! Dla czego normalny facet nie mo
że być normalnym facetem, a kobieta kobietą ?
Jak bym miał spełniać te 10 warunków to bym się najchętniej
zastrzeli !
Ciekawe co inni na te dziwactwa ! Pozdrowienia ! Czort !

Pani Slowikowa 14-05-2007 21:04

facet idealny
 
A gdzie jego romantyzm???? Taki wazny!!

http://www.youtube.com/watch?v=pUM7J...elated&search=

Ja chce POETE!!

Ala-ma-50 14-05-2007 21:18

Facet i romantyzm?..to jak północ i południe...jak wschód i zachód...jak plus i minus....w każdym razie daleko..... jedno od drugiego..

hannabarbara 14-05-2007 21:19

Za skarby świata nie chciałabym poety. Ale za skarby całego kosmosu nie odpowiadałby mi równiez facet spełniający przykazania wyszukane przez Iwę. Jakiś bezwzględny czołg, który nie zważając na nic, prze do przodu. Dla mnie idealny facet, to taki: "do tańca i do różańca". Prawdziwy partner. Z otwartym sercem i umysłem.

tar-ninka 14-05-2007 21:37

10 przykazań
 
Brr za nic nie chciałabym takiego ideała.Chociaż czy to ideał ?prędzej koszmar .

Pani Slowikowa 14-05-2007 21:49

a ten z gitara
 
ktory wam wyslalam nie jest romantykiem??? :D

Basia. 14-05-2007 22:49

Z przyjemnością wysłuchałam tej pieśni i dodałam stronkę do ulubionych. Facet chyba /nie chyba ale na pewno/ trunkowy, pieśń za to piękna. Pamiętam ją z dzieciństwa.

Wilhelmina 14-05-2007 23:07

Pieśń o matce piękna.Ja miałam ja na krażku w wykonaniu prawdopodobnie Ładysza. Facet mi sie nie podoba, ale mnie się żaden nie podoba. Jak jest piękny, to też żle, bo jest za piękny. A 10 przykazań Iwo? Nie podobają mi się. Facet w tym stylu, byłby całkowicie " odczłowieczony ". Lubię silnych, zdecydowanych, nawet przywódczych, ale czułych, troskliwych, delikatnych dla kobiety.

Lila 14-05-2007 23:47

Asiu,dzięki
 
1 Załącznik(ów)
...ach ta Ukraina.Piękno i przekleństwo jednocześnie.Ale Ty zawsze trafisz bezbłędnie...Załącznik 2020

broton 15-05-2007 00:41

... no widzę , iż na temat meskiego punktu widzenia najwiecej mają do powiedzenia dziewczyny ...

... a na co patrzymy ( z meskiego punkta..)...

... Ukraina - piękny kraj - byłem dobrych parę lat temu w Dniepropitrowsku ...

.. ale te ich placki z kapustą ... przepraszam ...

.. dobre wino mają - ostatnio kupiłem czerwone , słodkie , mocne (wzmacniane ) mogłoby konkurować z porto ...

Nika 15-05-2007 08:57

Mówią dziewczyny,bo facetów jak na lekarstwo, a ci nieliczni gdzieś ukryci...a bardzo chciałybyśmy poznać ich zdanie...

destiny 15-05-2007 09:52

ja tam...
 
1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Ala-ma-50
Facet i romantyzm?..to jak północ i południe...jak wschód i zachód...jak plus i minus....w każdym razie daleko..... jedno od drugiego..


Alu, ja sądzę, że w ich sercach drzemią pokłady romantyzmu.
Jest tylko jeden problem - Jak to z nich wydobyć ?

Załącznik 2045

Przecież oni chcą być tacy silni macho !!!
Alu, uwierz mi, że i im czasami spadnie łezka ze wzruszenia...

czort 15-05-2007 18:01

Uwaga ! Uwaga ! Pani Słowikowa to wiedźma ! Rzuciła na nas
czar ! Gdzie by tam polski diabeł nie był romantykiem ? Wy też
romantykami jesteście, bo to tak zwana słowiańska dusza, jest
w nas.
Otóż w sprawie romantyki ! Ongiś, jakiś czas temu byłem w mieście. Bo przyzwoity czort mieszka na wsi i jest wiochmene
nem. Tam na jednej z głównych ulic śpiewał i grał Ukraiński Ze
spół Muzyczny, sprzedając nagrania muzyki ludowej ukraiń
skiej. Właśnie chyba ta piosenka " O Matce Ziemi " powaliła
mnie z nóg. / Nie mówcie tego nikomu ! Jo beczoł jak bóbr ! /
Nagranie dużo bogatsze ! Chciałem kupić tę taśmę, bo odtwa
rzacza do dysków jeszcze nie miałem. I okazało się że na ta
śmie tej melodii nie ma. Wyobraźcie sobie jak się w pieniłem !
Pojechałęm do miasta jeszcze raz i zastałem ich . Po raklama
cji na ich oczach wrzuciłem kasetę do kosza. To był bardzo mo
cny dla nich cios. Niech mają oszusty ! W powrotnej drodze od
dali mi pieniądze. Żal mi ich było ! Ale ja tego nagrania nie ma
m do dziś. Dobrze im tak ! To tyle romantykowania ! Pozdro
wiania i ukłony Czort !

Lila 15-05-2007 18:05

Czorcie,Słowikowa to wiedźma,ale bardzo piękna wiedźma.A wiem co mówię !!!

hannabarbara 15-05-2007 18:05

Jednak byli romantyczni i honorowi do tego!

bogda 15-05-2007 18:17

A ja myślałam Czorcie żeś Ty taki człek łagodny, a tu proszę...normalnie wulkan... oj trza na Ciebie uważać...:)

Nika 16-05-2007 08:51

ale przynajmniej się udziela w naszym klubiku!!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.