Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Zarządzanie finansami (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zarzadzanie-finansami-92.html)
-   -   Lokowanie pieniędzy. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zarzadzanie-finansami/t-lokowanie-pieniedzy.-19103-print.html/)

Malgoo 04-09-2017 18:09

Lokowanie pieniędzy.
 
Jestem na etapie zamykania swojej działalności, którą prowadzę od kilku lat w związku z tym będę miała większy przypływ gotówki, którą chciałabym zainwestować. Zachęcają mnie z DB do zainwestowania kapitału w Depo+ czyli produkt skonstruowany, (więcej informacji na stronie: https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi.html) ale ja jak to przedsiębiorca chcę sprawdzić informacje z kilku źródeł dlatego proszę o jakieś rady na ten temat.

kapusta27 07-09-2017 22:52

Wiesz, coś takiego jak państwowa gwarancja przy kapitale złożonym do banku nie jest nieograniczona, nie pamiętam teraz dokładnie, ale w każdym razie jest to około kilkaset tysięcy złotych - nie wiem jakimi sumami operujesz, ale zawsze lepiej rozbij kapitał na kilka różnych lokat czy produktów - co ważne - w różnych bankach, bo inaczej narażasz się na czysty hazard. Dużo się o tym mówi, tutaj więcej na przykład przedstawiono.

kowdan 22-09-2017 08:09

Kiedyś czytałem wypowiedź pewnego eksperta który twierdził w dużym skrócie, że wszelkie agresywniejsze formy oszczędzania należy stosować maksymalnie do 40 r.ż. Chodzi o to, że gdy okaże się, że coś poszło nie tak, to w te 20 parę lat do emerytury istnieje możliwość odrobienia strat.
Kolejna zasada to dywersyfikacja oszczędności. A więc nie tylko konta oszczczędnościowe i lokaty, ale również giełda papierów wartościowych czy zarabianie na procentach a wiec pożyczki społecznościowe https://chwilowo.pl/opinie/finansowo/

Stive 16-03-2018 17:30

Zainwestowałem dużo kapitału w grę online betsafe. A potem dostałem z tego dużo pieniędzy. pozostał w czerni!)

marek55 28-09-2018 13:42

Osobiście śledzę najlepsze lokaty i staram sie przelewać pieniadze tam gdzie mają najlepszy %%% - najczęściej korzystam z tego portalu finansowego - http://lisekfiannsowy.pl

rusto 23-11-2018 09:35

Teraz wprowadzili pracownicze plany kapitałowe - no dobra, ale czy po tym, jak zrobili skok na OFE, czyli znacjonalizowali przecież prywatne oszczędności, czy kiedyś gdy zabraknie kasy, nie zdecydują się na przejęcie środków z PPK?
Wydaje mi się, że lepszym pomysłem będzie samodzielne oszczędzanie. I najlepiej zacząć robić to bardzo wcześnie. Jeszcze na etapie studiów. Zwłaszcza, że banki dają rózne preferencje z tym związane.. proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://www.konto-studenckie.pl/prom...rcie-konta.php


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.