Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Zarządzanie finansami (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-zarzadzanie-finansami-92.html)
-   -   Lokowanie pieniędzy. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/zarzadzanie-finansami/t-lokowanie-pieniedzy.-19103-print.html/)

Malgoo 04-09-2017 17:09

Lokowanie pieniędzy.
 
Jestem na etapie zamykania swojej działalności, którą prowadzę od kilku lat w związku z tym będę miała większy przypływ gotówki, którą chciałabym zainwestować. Zachęcają mnie z DB do zainwestowania kapitału w Depo+ czyli produkt skonstruowany, (więcej informacji na stronie: https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi.html) ale ja jak to przedsiębiorca chcę sprawdzić informacje z kilku źródeł dlatego proszę o jakieś rady na ten temat.

kapusta27 07-09-2017 21:52

Wiesz, coś takiego jak państwowa gwarancja przy kapitale złożonym do banku nie jest nieograniczona, nie pamiętam teraz dokładnie, ale w każdym razie jest to około kilkaset tysięcy złotych - nie wiem jakimi sumami operujesz, ale zawsze lepiej rozbij kapitał na kilka różnych lokat czy produktów - co ważne - w różnych bankach, bo inaczej narażasz się na czysty hazard. Dużo się o tym mówi, tutaj więcej na przykład przedstawiono.

kowdan 22-09-2017 07:09

Kiedyś czytałem wypowiedź pewnego eksperta który twierdził w dużym skrócie, że wszelkie agresywniejsze formy oszczędzania należy stosować maksymalnie do 40 r.ż. Chodzi o to, że gdy okaże się, że coś poszło nie tak, to w te 20 parę lat do emerytury istnieje możliwość odrobienia strat.
Kolejna zasada to dywersyfikacja oszczędności. A więc nie tylko konta oszczczędnościowe i lokaty, ale również giełda papierów wartościowych czy zarabianie na procentach a wiec pożyczki społecznościowe https://chwilowo.pl/opinie/finansowo/

Stive 16-03-2018 16:30

Zainwestowałem dużo kapitału w grę online betsafe. A potem dostałem z tego dużo pieniędzy. pozostał w czerni!)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:54.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.