Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   warmińsko-mazurskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-warminsko-mazurskie-167.html)
-   -   Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności" (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/warminsko-mazurskie/t-wojewodztwo-warminsko-mazurskie-powitanie-i-quotlista-obecnosciquot-1633-print.html/)

admin 13-12-2007 13:53

Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności"
 
Serdecznie witamy wszystkich Klubowiczów z województwa warmińsko-mazurskiego. Podfora regionalne mają służyć dzieleniu się informacjami, zaproszeniami, propozycjami i problemami związanymi z Waszym regionem.

Zapraszamy zarówno starszych jak i nowych użytkowników do "ujawnienia się" w tym podforum i napisania kilku słów o sobie. Może w ten sposób jeszcze lepiej się poznamy?

Osoby z województwa warmińsko-mazurskiego, które chciałyby zaopiekować się podforum jako moderatorzy proszone są o kontakt pod adresem cafe@senior.pl

Nowe podfora "miejskie" tworzy się w sposób opisany tutaj: http://www.klub.senior.pl/informacje...adac-1618.html

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Klub Senior Cafe i portalu Senior.pl

hannabarbara 13-12-2007 14:38

Województwo - Warmińsko-Mazurskie, melduje się. Jest nas bardzo mało. Stałe bywalczynie to Iwo1111 i ja. Może się jeszcze ktoś ujawni. Sama jestem ciekawa.

Stanley 13-12-2007 19:19

A czy można być członkiem korespondentem tego regionu? Bardzo lubię Mazury jestem tam co roku. Mam swoje miejsca do których ciągle wracam.Nie mieszkam na Mazurach ale proszę o przywilej bywania?

iwo1111 14-12-2007 16:21

Warmianka z urodzenia, mieszkam obecnie w Olsztynie między dwoma jeziorami i prawie w lesie:)

Krystyna01 15-12-2007 10:19

Zgłaszam się
 
Cytat:

Napisał hannabarbara
Województwo - Warmińsko-Mazurskie, melduje się. Jest nas bardzo mało. Stałe bywalczynie to Iwo1111 i ja. Może się jeszcze ktoś ujawni. Sama jestem ciekawa.

Też się zgłaszam. Obecna w klubiku od miesiąca. Mieszkanka Olsztyna.

wuere'le 29-12-2007 21:48

Poszukuję kogoś z Mikołajek. Nie chodzi oczywiście o wolny pokój ale szukam kolegi z lat szkolnych. Na "Naszej klasie" się nie pojawia i nie wiem jak znaleźć. Może tą drogą się uda.

hannabarbara 18-01-2008 22:06

Trzy osoby to lepiej niż dwie, ale w porównaniu z Pomorzanami to wypadamy bardzo blado. Może uda mi się przyciągnąć inne osoby. Jak nie słowami zachęty do ujawniania się, to może słodkościami.

ZoSka 19-01-2008 09:58

Mrągowo
 

Melduję się i pozdrawiam wszystkich znad jeziora Czos!

iwo1111 19-01-2008 10:14

Witaj Zosiu:) świetnie, że nasza gromadka zaczyna się powiększać.
Do czekoladek Hani dorzucę i może więcej osób się skusi:D

ZoSka 29-01-2008 09:32


Wczoraj na spacerze sfotografowałam akcję ratowania psa, pod którym załamał się lód. Pies był przemoknięty, dygotał z zimna i bał się ratujących go ludzi. Po przyjściu do domu postanowiłam nauczyć się czegoś nowego i zdjęcia wysłałam do gazety olsztyńskiej, z przekonaniem, że tego nie opublikują bo sprawa jest błaha. Nie starałam się i nie umieściłam treści, która była wymagana. Ograniczyłam się do jednego zdania: brawo mrągowskim strażakom!
A wieczorem otrzymuję mail'a, że moja wiadomość została opublikowana w rubryce Internauci piszą. Dla mnie zaskoczenie i satysfakcja zarazem!

Anielka 29-01-2008 09:35

Witaj ZoSka i gratuluję.Widzisz jak to jest,całe życie sie czegos uczymy.pozdrawiam serdecznie i słonecznie ze słonecznego Gdańska

hannabarbara 29-01-2008 09:41

Brawo Zosiu! Dobrze, ze napisałaś. Zaraz wychodzę z psem. Kupię "olsztyńską". Gratuluję!

ZoSka 29-01-2008 10:46

Haniu! Olsztyńska, ale w wydaniu internetowym!
 

http://gazetaolsztynska.wm.pl/
Dodaję jeszcze jedno zdjęcie, moment, w którym tłum gapiów bił brawa. Ta akcja była delikatna i trwała około 1 godz.

duszka07 29-01-2008 17:04

Zoska - też gratuluję reporterskich fotek.

ammi1952 29-01-2008 17:16

Fajne zdjęcia gratuluję

hannabarbara 29-01-2008 18:45

Co gazeta olsztyńska napisała o wydarzeniu.
 
[url]www.GazetaOlsztynska.pl[/url] » Mragowo » Strażacy uratowali psa z lodowej pułapki
2008-01-29Strażacy uratowali psa z lodowej pułapki
Nietypowa akcja ratownicza przytrafiła się mrągowskim strażakom. W poniedziałek po południu w centrum miasta z lodu jeziorka magistrackiego ściągali psa. Czworonóg po pogoni za kaczką przestraszył się cienkiej tafli i nie chciał z niej zejść.

Żeby ściągnąć psa jego właścicielka musiała się położyć na specjalnych saniach i dopiero jej udało się psa przywabić na nie.

es55ca 09-02-2008 16:40

Witam w wątku regionalnym.
 
Na wezwanie Hannybarbary witam wszystkich. Mieszkam w pobliżu Zalewu Wiślanego. Może niezbyt precyzyjnie określiłam miejsce zamieszkania, ale od Zalewu dzieli mnie 6 km.

hannabarbara 11-02-2008 17:05

Cieszę się, ze nas ciągle przybywa. Inne watki regionalne pękają w szwach, a nas ciągle mało. Myślę Esko, że żyjesz w okolicach Fromborka, Tolkmicka lub Braniewa. Piękne okolice. A grzyby są?

Cela 23-02-2008 15:15

Witam , właśnie znalazłam tą stronę .Miło że nasz region może sie spotykać , na razie muszę się zapoznać z tym forum.

hannabarbara 24-02-2008 09:27

1 Załącznik(ów)
Witaj Celo! Zapoznawaj się! Nie jest to trudne! Mam nadzieję, ze będziesz się dobrze bawiła! Jak czegoś nie wiesz, pytaj śmiało, zawsze będzie ktoś, kto Ci pomoże!
Załącznik 12774

Cela 08-03-2008 19:19

pozdrawiam jest o jedną więcej

zochna 11-03-2008 17:14

już tutaj byłam
 
...ale w potokach innych tematów, zupełnie się zatraciłam ;)

już nadrabiam zaległości i opowiadam.
Zafascynowana przepastnymi, warmińsko-mazurskimi lasami opuściłam Gdańsk i na stałe zadomowiłam się nieopodal Olsztyna, skąd pozdrawiam wszystkich... :)

Karo1949 28-03-2008 11:12

Lista obecności
 
Melduję się na tej liście, pochodzę z Elbląga. Nie wiedziałam, że powstała dla naszego zielonego województwa, witam i pozdrawiam wszystkie uczestniczki z Warmińsko- Mazurskiego, Zofia:D

Cela 28-03-2008 17:39

Jak to trzeba szukac po innych tamatach i podesłać właściwe województwo:D :D

Dziekuje Zofia że sie odezwałaś:rolleyes: :rolleyes:

zochna 28-03-2008 19:53

i..., jest nasz coraz więcej, pozdrawiam serdecznie :-)

Cela 28-03-2008 21:40

To ważne że nas przybywa i będzie coraz więcej .Moze jeszcze kogoś znajdę i zaproszę:D :D

Srebrzysta 30-03-2008 18:28

Serdecznie witam
 
Zgłaszam swoją obecność, jestem z Elbląga.
Mam nadzieję że spotkam Tu osoby które znają dobrze niektóre programy komputerowe i będę mogła pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie.:)

Cela 30-03-2008 18:42

witaj to jest nas coraz więcej z Elbląga

Srebrzysta 01-04-2008 01:01

słuchajmy piosenek
 
Cytat:

Napisał Cela
witaj to jest nas coraz więcej z Elbląga

Pozdrawiam i zapraszam do słuchania piosenek z grającej szafy
http://www.voila.pl/284/eigox/?1

Czeremcha 02-04-2008 00:42

Witam wiosennie
 
Witam wszystkich i pozdrawiam wiosennie z Mazur

Pani Slowikowa 02-04-2008 00:50

Witaj
 
Czeremcho!!! Piekny i pachnacy nick sobie wybralas. A z jakiej miejscowosci jestes na Mazurach? Ja pamietam Szczytno i Mikolajki z mojego dziecinstwa.. Po wojnie osiedlilo sie tam czesc mojej rodziny..

Czeremcha 02-04-2008 01:06

Miło mi, Pani Słowikowo :) Czeremcha rośnie przed moim domem, a słowik też śpiewa. Maj już tuż, tuż więc będzie pachnąco z trelami słowika. Mieszkam w Kętrzynie. A Mikołajki i Szczytno znam, to nie jest daleko ode mnie.

Pani Slowikowa 02-04-2008 01:17

Czeremcho
 
moim marzeniem jest jeszcze raz powrocic w tamte strony, boje sie tylko ze to bedzie rozczarowanie.. W Szczytnie moj dziadek mial apteke w starym poniemieckim domu.. na rogu ulicy. Tam spedzalam moje wakacjie z dziadkami.. Dotychczas mam w nosie zapach Jasminu ktory otaczal ganek.. Ech wspomnienia..

Czeremcha 02-04-2008 12:56

Marzenia są po to, by się spełniały
 
Zapachy dzieciństwa są w nas zawsze, przywracają obrazy w naszej pamięci. Jednak z czasem wszystko się zmienia, tak jak miasta na Mazurach pięknieją, są bardziej zadbane, odnowione. Po jakimś czasie byłam w Mikołajkach i fakt, zmieniły się nie do poznania - wypiękniały, ale moje wspomnienia pozostały nie zmienione a doszły następne z odnowionego miasta. Myślę, że warto powracać do miejsc związanych z pięknymi wspomnieniami i nie bać się rozczarowania osadzonego w obecnej rzeczywistości :)
Ja od wielu lat latem jeździłam do Włpusza i mam piękne wspomnienia lipą pachnące...
Pani Słowikowo, w jakim rejonie mieszkasz?

zochna 02-04-2008 14:06

Pani Slowikowa
 
...jak się bardzo rozczarujesz pobytem w Szczytnie, to zapraszam na podnoszącą na duchu `herbatkę`, ponieważ mieszkam `po drodze` :)

Cela 02-04-2008 16:25

ja mieszkałam w woj.olsztyńskim , suwalskim, poznańskim, katowickim,a teraz w warmińsko-mazurskim ale to jeszcze nie moje miejsce docelowe.

a nas coraz więcej na forum i to minie bardzo cieszy

Mariolka 11-04-2008 08:32

Witam i zarazem pozdrawiam z pieknej krajny 1000 jezior Wiosna wszystko budzi sie do zycia.serce sie raduje a ja nie moge sie doczekac wypadów na łono natury aby posiedziec nad akwenem i połowic sobie rybki Lubie ten sport Wszystkich Kętrzyniaków i okolice Pozdrawiam Mariolka

hannabarbara 11-04-2008 09:24

Bardzo dobrze, że w końcu i nasze województwo zaczyna się powiększać. Serdecznie witam wszyskie Warmiaczki i Mazurki!
Joasiu-Słowiczko! Jak chcesz to możemy Cię (ze względu na dziadka) przyjąć do naszej grupy.Za chwilę poszukam i Ci wkleję jakieś zdjecie ze Szczytna.

hannabarbara 11-04-2008 09:28

Szczytno!
 
Pani Słowikowej dla odświeżenia wspomnień!

Cela 11-04-2008 15:40

witaj Mariolka przez Kętrzyn jadę 1 w miesiącu gdyż mam trasę PKP Elbląg - Giżycko


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:15.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.