Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-ogolny-107.html)
-   -   Starsze kobiety i modsi mczyni - zwizek kompatybilny? - komentarze (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/ogolny/t-starsze-kobiety-i-modsi-mczyni-zwizek-kompatybilny-komentarze-6705-print.html/)

jesienna53 27-02-2010 20:43

Starsze kobiety i młodsi mężczyźni – związek kompatybilny? - komentarze
 
Komentarz do artykułu: Starsze kobiety i młodsi mężczyźni – związek kompatybilny?
--------------------
i wszystko sie zgadza, sama jestem w takim zwiazku od 7 lat , moj partner jest mlodszy odemnie o 12 lat i jest nam z soba dobrze, lepiej niz w normalnym zwiazku, gdzie maz powinien byc starszy od kobiety nie mniej niz 5 lat...takie zwiazki mlodszych mezczyzn i straszych kobietek sa bardziej trwalsze...

bronczyk 27-02-2010 21:27

To się cieszę, że związek wasz jest udany. Ale chyba wiek to nie jedyna cecha trwałego bycia razem.

eledand 27-02-2010 22:36

Witam serdecznie.
 
Zyczę Tobie dużo szczęśliwych dni.I ciesz się że masz do kogo buzie otworzyć i z kims wyjść na spacer.:D

rebelio 28-02-2010 12:54

Jeśli ludziom jest dobrze to wiek nie ma znaczenia, koleżanka była właśnie w Indiach i opowiadała o 60 letniej pani, która miała tam przyjaciela, chyba ze 30? .. nie pamiętam, co roku do niego przyjeżdżała i podróżowali sobie po Indiach razem... podobno świetnie się bawili, i ona go wspierała finansowo, to nie jest układ, powiedzmy, biblijny i nobliwy, ale ludzie płci męskiej miewają przyjaciółki, nie widzę powodu, żeby odmawiać kobietom tej przyjemności.

helena62 02-03-2010 17:08

Witam,byłam w takim zwiazku wiele lat i bardzo mile wspominam tamte lata, nigdy w zyciu nie dostałam tylu kwiatów ale nie będe sie tu chwalic, jedno jest pewne że niczego nie żaluję. Gdy spotkaliśmy sie niedawno na ulicy usłyszalam to samo...

Paula 02-03-2010 19:22

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Trochę o sobie. Jestem w związku już 25 lat z mężczyzną 5 lat młodszym ale to akurat nie jest takie istotne albowiem różnica wieku jak pisze eledant nie może być głównym czynnikiem dla trwałości związku tylko jednym z wielu. Aby związek miał szansę przetrwania musi być kompatybilny - zgodność charakterów, poglądów, zainteresowań i oczywiście poczucie bezpieczeństwa. Dla mnie ważną cechą była dojrzałość psychiczna partnera. Każdy człowiek ma zalety i wady i ty decydujesz co jest dla ciebie ważne toteż bierzemy różne aspekty pod uwagę drugiej osoby. Jednym słowem osoba musi odpowiadać naszym standardom. Jednemu będzie pasowała a drugiemu nie. Najważniejsze jest dogranie się ale na to potrzeba wspólnych kompromisów jak w każdym normalnym związku i aby się udało wszystko zależy jak mamy poukładane w głowie.
Odpowiadam na zasadnicze pytanie czy związek ze starszą kobietą jest kompatybilny? na moim przykładzie tak i nic nie zapowiada aby miało się to rozsypać wręcz zawiązało na dobre i złe silnym węzłem.

rebelio 02-03-2010 21:25

hmm.. a co to jest 5 lat? moj byly byl 9 mlodszy, a i tak czasem sprawial wrazenie staruszka

Mar-Basia 02-03-2010 22:00

Paula, wlasnie o to chodzi.:D :D :D Zycze Ci duuuuzo wspanialych lat z Twoim partnerem.

Arti 02-03-2010 22:03

Moim zdaniem mężczyzna młodszy w związku to osoba która za mało miała mamusi.
Układać się w takim związku jak w każdym innym może różnie
w późniejszym wieku to różnica 5 lat zatrze się.
Oboje starzy i nie ma problemu.:D

Wysportowany 04-03-2010 19:24

Drogie Panie, nawiązując do tematu chciałbym zaoferowac dojrzałej kobiecie 30-50 l, siebie:) Jestem wysokim, zadbanym, zabawnym, wysportowanym brunetem z "kaloryferkiem" i innymi zaletami, z okolic Warszawy który chciałby poznac kilka sztuczek w łóżku:) Jestem otwarty na każdy temat, więc proszę śmiało pytac:) Czekam

Lila 04-03-2010 19:28

No wiesz 'wysportowany' ( w co nie watpię)!.
To jest jawna dyskryminacja na forum Seniora.
Nie można mieć 75 lat i ciekawości tych ''sztuczek w łóżku''?

ps.Kaloryferek na brzuszku i kalafiorek na główce...mrrrau.:)

rebelio 04-03-2010 21:17

rebelio chciałoby tu na forum doświadczyć tej 'zabawności' właściciela kaloryfera, deklaracje zostawiamy na boku .. przydałoby się też zdjęcie ;)

zrycla 04-03-2010 21:25

]ty moj wysportowany przyjacielu widze ze figle ci w glowie
to dobrze bo poczucei chumoru zawsze trzeba miec powodzenia ale ho ho pomału bo serduszko nie wytrzyma

rebelio 05-03-2010 09:16

a gdzie ty widzisz u niego poczucie humoru w tym ogłoszeniu? bardzo słaby PR

Wysportowany 05-03-2010 13:09

hehehe tak jak napisała rebelio, poczucia humoru w tym ogłoszeniu znaleźc raczej nie można. Pisałem tylko o poczuciu humoru na żywo, ale to zalezy kto co lubi. Słyszałem od niektórych że mam to sie pochwaliłem, tutaj:)
Lila, nie miałem i nie mam zamiaru nikogo dyskryminowac, jeżeli tak wyszło to nieświadomie:) Mój wiek jest kuszący - mam 20 lat:) Serduszko mam w normie. Zdjęcie wstawiłem ale nie przedstawiające zbyt wiele, dla udowodnienia że mam "kaloryferek" - reszta poza forum:)

Scarlett 05-03-2010 13:11

Hej, naprawdę rajcują Cię starsze Panie? Ho ho ho ho ho, ciekawe:rolleyes:

Wysportowany 05-03-2010 13:17

Rajcują mnie starsze Panie, jeżeli są dla mnie miłe i są atrakcyjne:)

zrycla 07-03-2010 16:17

nie wiem co to znaczy miłe Jak bys nie wiedziałze wszystkie kobietki sa miłe Ty maczo WYSPORTOWANY powodzonka

amelia 07-03-2010 16:38

:D
Cytat:

Napisał Wysportowany
Rajcują mnie starsze Panie, jeżeli są dla mnie miłe i są atrakcyjne:)



uscislij prosze w jakim aspekcie atrakcyjne:D :D

Kasa i Sex

Lila 07-03-2010 18:25

Cytat:

Napisał Wysportowany
hehehe tak jak napisała rebelio, poczucia humoru w tym ogłoszeniu znaleźc raczej nie można. Pisałem tylko o poczuciu humoru na żywo, ale to zalezy kto co lubi. Słyszałem od niektórych że mam to sie pochwaliłem, tutaj.

Lila, nie miałem i nie mam zamiaru nikogo dyskryminowac, jeżeli tak wyszło to nieświadomie:) Mój wiek jest kuszący - mam 20 lat:) Serduszko mam w normie. Zdjęcie wstawiłem ale nie przedstawiające zbyt wiele, dla udowodnienia że mam "kaloryferek" - reszta poza forum:)


Kotku, sorki, mam -10 dioptri..
To zdjęcie jest z przodu czy z tyłu?:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:34.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.