Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-121.html)
-   -   Forum dla niewybranych cz. XXXII (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci/t-forum-dla-niewybranych-cz.-xxxii-3113-print.html/)

tar-ninka 08-09-2008 22:24

Forum dla niewybranych cz. XXXII
 
Słowami naszej P. Kapitan otwieram kolejny port.

Kiedy człowiek ma czego szukać - życie nabiera nowego sensu, cieszy i bawi... Mnożą się problemy, więc je pokonujemy i jesteśmy coraz silniejsi. A najważniejsze, jeśli ma się z kim szukać tego czegoś...
Kochani! W naszej najpiękniejszej podróży do Wysp Szczęśliwych osiągnęliśmy kolejny port. Zapraszam więc wszystkich do XXXII już części "Forum dla niewybranych"!


tadeusz50 08-09-2008 22:29

Miło mi bardzo, że jestem sternikiem na tej wspaniałej łajbie. A jeszcze bardziej cieszę się z nowego portu. Witam serdecznie załogę w nowym porcie

tar-ninka 08-09-2008 22:37

A hoj załogo !
http://solmina.wrzuta.pl/audio/2mXHR...spy_szczesliwe
Do nowego portu wpływamy z nasza szantą .

hannabarbara 08-09-2008 22:44

Nowy wątek, nowy port! My na łajbie niezmiennie! Przyjaźń, życzliwość, wzajemny szacunek, to nasze Wyspy Szczęśliwe.
A hoj Załogo!

frida 08-09-2008 23:02

Ahoj i Ahoj!!!

tadeusz50 09-09-2008 06:06

Ahoj załogo.
Zaspana załogo uważajcie bo jesteśmy w porcie i rozpoczynamy nowy rejs. Trzeba przemyć niedospane oczy i spojrzeć na to co się dzieje wokoło. Porządek na łajbie jest taki jak powinien być. Miłego i pogodnego dnia.

aannaa235 09-09-2008 07:07

Ahoj załogo!!
Sternik jak zwykle na chodzie, obchód zrobił. Cichutko tu jakoś,,,miłego dnia wszystkim życzę

tadeusz50 09-09-2008 07:16

Hej, łajbiane dzieci!
Dobrze, że płyniecie!
Bo z wami od ranka-
Wasza kapitanka!
Siedzę tu pod masztem,
podglądam marzenia i widzę,
że wszystko na dobre się zmienia

Taką poezję dostałem pocztą sms od naszej P.Kapitan z prośbą o wklejenie na łajbie co z wielką przyjemnością czynię.:D :D
ps. nie wiem czy układ wiersza jest zgodny z intencją autorki, kopiuję z sms-a.

frida 09-09-2008 08:19

WItaj załogo !!! miłego dnia wszystkim...Filipka zabieram na zakupy...POzdrowienia dla P.Kapitan

Alsko 09-09-2008 08:34

Aho, załogo!
 
Ale się cieszę, że mamy słowa Kapitanki!
Ewik, szybkiego powrotu sił!!!! Wracaj odnowiona na kapitański fotel :D

hannabarbara 09-09-2008 08:38

Cytat:

Napisał aannaa235
Ahoj załogo!!
Sternik jak zwykle na chodzie, obchód zrobił. Cichutko tu jakoś,,,miłego dnia wszystkim życzę

Bój się Boga Aniu z aa. O godzinie siódmej rano, to tylko koje są okupowane. "Cichutko tu" - piszesz. To bardzo dobrze! Znaczy - nikt nie chrapie.
Kapitanka tworzy! Super, to cieszy.
A do Fridy pytanie: Czy włożyłaś Filipkowi kaganiec, bo jak kogos na zakupach w nogę ugryzie, to po sądach zaczną nas ciągać.

frida 09-09-2008 08:48

Cytat:

Napisał hannabarbara
Bój się Boga Aniu z aa. O godzinie siódmej rano, to tylko koje są okupowane. "Cichutko tu" - piszesz. To bardzo dobrze! Znaczy - nikt nie chrapie.
Kapitanka tworzy! Super, to cieszy.
A do Fridy pytanie: Czy włożyłaś Filipkowi kaganiec, bo jak kogos na zakupach w nogę ugryzie, to po sądach zaczną nas ciągać.


hii hiii kochana Barhaniu,masz rację kaganiec założony... prosił cie pozdrowić :D..

lawenda 09-09-2008 08:50

AHOJ ZAŁOGO
Melduje się koronkowa majteczka /jeszcze nie zostałam oficjalnie zdegradowana/
W związku ze zmianą moich planów chcę się z WAMI pożegnać.
Przyznać muszę, że czułam się między WAMI bardzo dobrze i myślałam, że to jest właśnie moje miejsce i trwać będzie do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej /powiedenie J.Owisiaka/
Nie wszystko jednak idzie tak jak byśmy chcieli, choć wystarczyło jedno słowo, aby się zmieniło. To słowo nie padło, a więc jest jak jest.
ROZSTAJĘ się z WAMI NIECHĘTNIE i z ŻALEM.
Pływajcie po spokojnych morzach, omijając życiowe rafy, zawijajcie do portów przyjaznych pod dowództwem WSPANIAŁEJ KOBIETY - KAPITANA WSZECH CZASÓW

tadeusz50 09-09-2008 09:34

Cytat:

Napisał lawenda
AHOJ ZAŁOGO
Melduje się koronkowa majteczka /jeszcze nie zostałam oficjalnie zdegradowana/
W związku ze zmianą moich planów chcę się z WAMI pożegnać.
Przyznać muszę, że czułam się między WAMI bardzo dobrze i myślałam, że to jest właśnie moje miejsce i trwać będzie do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej /powiedenie J.Owisiaka/
Nie wszystko jednak idzie tak jak byśmy chcieli, choć wystarczyło jedno słowo, aby się zmieniło. To słowo nie padło, a więc jest jak jest.
ROZSTAJĘ się z WAMI NIECHĘTNIE i z ŻALEM.
Pływajcie po spokojnych morzach, omijając życiowe rafy, zawijajcie do portów przyjaznych pod dowództwem WSPANIAŁEJ KOBIETY - KAPITANA WSZECH CZASÓW



Ponieważ zostałem wywołany odpowiadam.
Moim skromnym zdaniem całe nieporozumienie nastąpiło na wzajemnym mylnie odczytaniem intencji autora postu. W moim poście nie miałem na myśli słowa "śmieć" odnieść do kogokolwiek z załogi co zresztą póżniej starałem się wyjaśnić, być może nieudolnie i za mało przekonująco. Zmroził mnie post kogoś innego w którym było napisane abym się nie tłumaczył bo to zbyteczne. Otóż oficjalnie

PRZEPRASZAM

wszystkich tych którzy poczuli się dotknięci użyciem słowa "śmieć" naprawdę nie to miałem na myśli.

hannabarbara 09-09-2008 09:35

Koronkowa Majtko! Przyjmij ciepłe zyczenia, od Majtki Barchanowej! Niech Ci się wiedzie!

baszka 09-09-2008 11:43

///
 
Witaj załogo Tadeusz bądz spokojny czytałam wszystkie watki i jestem pewna że wyraz który użyłes odnosił się do odpadków po uczcie. A ten kto mysli lub zrozumiał inaczej jest kimś kto lubi szukać dziury w całym i tyle a obrażanie się na coś czego nie ma jest brzydkie i bardzo dziecinne . A swoją drogą skoro temat został zamkniety to zamknięty i po co analizować go po raz enty , a łajba niech płynie dalej i niesie ze sobą ogrom AA BO O TO PRZECIEŻ CHODZI -TU NIE MA MIEJSCA NA STRES TU JEST MIEJSCE NA UŚMIECH :)

Alsko 09-09-2008 12:35

Lawendo,
 
szkoda, że odchodzisz. Szkoda, że czujesz żal.
Ale przede wszystkim szkoda, że tak ten żal pielęgnujesz!!! Wydaje mi się, że czynisz tym sama sobie krzywdę.
Nie czułam się komfortowo po kilku złośliwych i napastliwych postach pod moim adresem. Ale nie rozpoczęłam z tego powodu kampanii. Wliczyłam to w koszty uczestniczenia w wirtualnym życiu. Oraz uznałam to za mój problem.

Powtarzam: szkoda...

tadeusz50 09-09-2008 12:39

Oficer to ma dobrze
Tak jak napisałem mam dobrze bo sam sobie udzielam przepustki do godzin wieczornych.

tar-ninka 09-09-2008 16:07

A hoj załogo!
Koronkowa majtka powiedziala co ją zabolało..
sternik przeprosił..
Barhania dobre życzenia przeslala
Alsko AA popsikała ..
a P. Kapitan z pod masztu tak powiedziała:Hej, łajbiane dzieci!
Dobrze, że płyniecie!
Bo z wami od ranka-
Wasza kapitanka!
Siedzę tu pod masztem,
podglądam marzenia i widzę,
że wszystko na dobre się zmienia


Słyszycie? Na dobre się zmienia!
a więc proszę wszystkich o zameldowanie sie na wieczornym apelu..:D
A nowo mianowane majtki Lawenda i Frida niech sie nie migaja od popołudniowej wachty..

frida 09-09-2008 18:44

jestem odpowiedzialna za Filipka i melduje się...ale już INNA:D...a i posprzątam...:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:30.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.