Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Dom, wnętrza, ogród (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-dom-wnetrza-ogrod-104.html)
-   -   Ciekawe wnetrza domow, mieszkan, zagospodarowanie tarasow i balkonow (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/dom-wnetrza-ogrod/t-ciekawe-wnetrza-domow-mieszkan-zagospodarowanie-tarasow-i-balkonow-3706-print.html/)

Nika 11-12-2008 19:55

Piękne miejsce,tyle kwiatów!

admin 11-12-2008 22:40

Uwaga
 
Miłe Panie (i Panowie). Wątki są kapitalne z jednym ale...
pod większością zdjęć nie ma źródeł, a co do których wiem, że pochodzą z miejsc chronionych prawami autorskimi, inne zaś to zdjęcia z prywatnych galerii użytkowników różnych innych serwisów społecznościowych. Jeśli jzamieszcacie tu nie własne zdjęc, to dobrze byłoby dawać linki do całej galerii lub innego źródła, a jeszcze lepiej - spytać autora zdjęć o pozwolenie. Uczulam na to w sposób szczególny, gdyż w ostatnim czasie pojawiło się nieco skarg o naruszanie praw autorskich - do zdjęć właśnie.

Mar-Basia 12-12-2008 12:46

Cytat:

Napisał admin
Miłe Panie (i Panowie). Wątki są kapitalne z jednym ale...
pod większością zdjęć nie ma źródeł, a co do których wiem, że pochodzą z miejsc chronionych prawami autorskimi, inne zaś to zdjęcia z prywatnych galerii użytkowników różnych innych serwisów społecznościowych. Jeśli jzamieszcacie tu nie własne zdjęc, to dobrze byłoby dawać linki do całej galerii lub innego źródła, a jeszcze lepiej - spytać autora zdjęć o pozwolenie. Uczulam na to w sposób szczególny, gdyż w ostatnim czasie pojawiło się nieco skarg o naruszanie praw autorskich - do zdjęć właśnie.


Byloby wskazane aby osoby skarzace sie, ze lamie sie ich ewentualne prawa autorskie - oficjalnie byly cytowane, np w priwatnych. Normalnie, jezeli autor nie chce aby jego zdjecia byly "kopiowane" - robi protekcje zdjecia uniemozliwiajac kopiowanie albo je poprostu podpisuje.

admin 12-12-2008 12:58

Cytat:

Napisał marbella123
Byloby wskazane aby osoby skarzace sie, ze lamie sie ich ewentualne prawa autorskie - oficjalnie byly cytowane, np w priwatnych. Normalnie, jezeli autor nie chce aby jego zdjecia byly "kopiowane" - robi protekcje zdjecia uniemozliwiajac kopiowanie albo je poprostu podpisuje.


Normalnie, ZANIM weźmie się jakiekolwiek zdjęcie z czyjegoś blogu/forum/strony czy czegokolwiek, pyta się autora czy wolno je użyć i/lub opatruje je nazwiskiem autora/linkiem do źródła czy czymś takim (podobnie jak w przypadku tekstów cytowanych). Zabezpieczenia przed kopiowaniem można obejść zwykłym print screenem, podpisy wykadrować, więc dla osób które chcą coś sobie zabrać to nie stanowi żadnego problemu. A ja jak już pisałam w poprzednim wątku w tej sytuacji antycypuję problemy (nauczona doświadczeniem z innych wątków), w wyniku których część tych fajnych wątków może zniknąć za kilka tygodni, bo naruszają czyjeś prawa. I chodzi wlaśnie o to, by tak się nie stało.

Mar-Basia 12-12-2008 13:15

Cytat:

Napisał admin
Normalnie, ZANIM weźmie się jakiekolwiek zdjęcie z czyjegoś blogu/forum/strony czy czegokolwiek, pyta się autora czy wolno je użyć i/lub opatruje je nazwiskiem autora/linkiem do źródła czy czymś takim (podobnie jak w przypadku tekstów cytowanych). Zabezpieczenia przed kopiowaniem można obejść zwykłym print screenem, podpisy wykadrować, więc dla osób które chcą coś sobie zabrać to nie stanowi żadnego problemu. A ja jak już pisałam w poprzednim wątku w tej sytuacji antycypuję problemy (nauczona doświadczeniem z innych wątków), w wyniku których część tych fajnych wątków może zniknąć za kilka tygodni, bo naruszają czyjeś prawa. I chodzi wlaśnie o to, by tak się nie stało.

Ok. Dopisalam, ktore zdjecia sa wlasnoscia autora wypowiedzi - 90% a ktore pochodza z innego zrodla.

Wodniczka 12-12-2008 19:56

Lawenda... ja tez mieszkam w bloku ze statusem emerytki, ale postanowiłam sobie życie trochę urozmaicić, zmienić własną OAZĘ, w której odpoczywam, relaksuje się , piję kawę z przyjaciółmi i spędzamy czas na babskich pogaduszkach.W pokoiku moim słoneczko świeci tylko do godz.10.00,więc odnowiłam sobie ściany, bo tapeta już mi się opatrzyła, dwa kolorki orchidea i pistacja ..co jest widać na fotkach. Zmieniłam sobie spanie, mebelki rozstawiłam i zaraz samopoczucie w pokoiku jest lepsze..a teraz z rodzina drinka sobie pijemy.. za nowości w pokoju.







Wodniczka 12-12-2008 20:10

a tak wygląda mój balkon ,na którym lubię wypoczywać..ale się nie opalać,, bo to już nie ten wiek,wolę chronić się przed słońcem:))




Wodniczka 12-12-2008 20:19

a tak wygląda mój balkon ,na którym lubię wypoczywać..ale się nie opalać,, bo to już nie ten wiek,wolę chronić się przed słońcem:))








Mar-Basia 12-12-2008 20:26

Cytat:

Napisał Wodniczka
a tak wygląda mój balkon ,na którym lubię wypoczywać..ale się nie opalać,, bo to już nie ten wiek,wolę chronić się przed słońcem:))




Wodniczko, przelicznie u Ciebie, wesolo i kolorowo. A balkon i kwiaty - fantastyczne. Dziekuje, ze podzielilas sie z nami. Wlasnie o to chodzi, ze nie potrzeba wielkich srodkow finansowych aby mozna bylo mieszkac przyjemnie.
A kawuska na takim okwieconym balkoniku - mniam, mniam.:) :D

Nika 12-12-2008 22:26

Piękny balkon!Wspaniale dbasz o kwiaty.

Jadzia P. 12-12-2008 22:54

Ładny balkon, przytulne mieszkanko i super babka......ta właścicielka. Pozdrawiam Cię serdecznie, Wodniczko.

largetto 13-12-2008 10:25

Wodniczko pięknie urządziłaś swoje gniazdko, balkon też uroczy że nie wspomnę o właścicielce :)

Mar-Basia 13-12-2008 10:35

4 Załącznik(ów)
A tu pare ukwieconych balconow:

Załącznik 21018 u Pani P. na ul.Pulawskiej
Załącznik 21019 pokazane przez Decoria.pl
Załącznik 21020
Załącznik 21021 u Pani Beaty K. osiedla Ruda na Czubach

Powyzsze "kwiatowe" balcony uczestniczyly w konkursie na najbardizej ukwiecony balcon. Wspaniale. Mieszkajac na tzw "osiedlu" czy w "blokach" mozna doskonale "ubrac" w kolory balconiki, nawet te najmniejsze i wlac wiecej zycia. Kwestia chcenia.

Wodniczka 13-12-2008 16:05

marbella123..każdy z nas chciałby mieszkać swobodnie , z miłą chęcią w swoim mieszkaniu czy pokoju, tak jak mieszkam razem z córką zięciem i 7 letnim wnuczkiem,coś i dla WŁASNEGO SAMOPOCZUCIA DLA SIEBIE ZROBIŁAM, A NA BALKONIE TO PEWNIE,ŻE LATEM PIJĘ SOBIE KAWĘ JAK NIE SAMA , TO Z PRZYJACIÓŁMI PRZY STOLICZKU. Mimo 15-tysięcznego miasteczka to jest pięknie,otoczone 4 jeziorami, i góruje w nim Zamek Krzyżacki.
Pozdrawiam i miłego weekendu przed zbliżającymi się świętami życzę .


Mar-Basia 13-12-2008 18:43

5 Załącznik(ów)
A tu jeszcze male mieszkanko "blokowe- fotografie z deccoria.pl

Załącznik 21048 Załącznik 21049
Załącznik 21050 Załącznik 21051
Załącznik 21052

Cale szczescie, ze nareszcie zaczeto myslec o budowie wiekszych mieszkan.
To jedna z wielu rzeczy, ktora sie zmienila na lepsze.

Jadzia P. 13-12-2008 18:57

Jak na mój gust, to zbyt zagracone....
Ja bym połowe tych rzeczy po prostu schowała ..... i już byłoby lużniej.....

Scarlett 13-12-2008 19:03

A to jako ciekawostka, na pewno nie do naszych skromnych metrażowo mieszkań.
Załącznik 21053 Załącznik 21054

Jadzia P. 13-12-2008 19:09

Wiesz Elu, dla mnie to troche moda marokańska....
Przynajmniej mnie to przypomina Maroko...;)

Wodniczka 13-12-2008 19:31

jp50... teraz jak rodzina przychodzi ,do mnie to podziwia,że trochę pomysłowości i 12 m2 pokój po rozstawieniu meblościanki wizualnie odczucie ,jest takie , że większy jest teraz pokój.W naszym miasteczku , zanikają domy z epoki "gierkowskiej" odrestaurowane są jako kamieniczki, jak zrobię zdjęcie to pokażę ta kamieniczkę.
Zmienia się nasze otoczenie, w coraz to piękniejsze.

Scarlett 13-12-2008 19:31

Znalazłam słoneczny pokój.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:24.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.