Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-121.html)
-   -   Szepty codzienności, czyli jak minął dzień-podzielmy się radością i refleksją.. (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci/t-szepty-codziennosci-czyli-jak-minal-dzien-podzielmy-sie-radoscia-i-refleksja..-10488-print.html/)

hania.m 12-01-2012 04:36

Szepty codzienności, czyli jak minął dzień-podzielmy się radością i refleksją..
 

Nasza codzienność- jak minął dzień?
co nas ucieszyło... a co zasmuciło.... porozmawiajmy...
:) :) :) :) :)

namawiam do współuczestniczenia i współtworzenia wątku

hania.m 12-01-2012 04:47

witam wszystkich, którzy zechcą tu zaglądać
 

Codzienność niesie ze sobą różne wydarzenia i doświadczenia, ale daje też powód do refleksji i zmusza aby podzielić się nią
z drugim człowiekiem....
tym co myślimy, jak rozumiemy pewne problemy, a jak radości-
bo to jest właśnie ta nasza codzienność.

Krycha. 12-01-2012 05:01

Witaj Haniu.
Powodzenia w nowym wątku! Życzę ciekawych rozmów i przyjaznej wymiany zdań. Pozdrawiam.

hania.m 12-01-2012 05:16


Czasami warto się zatrzymać i zamyśleć....
wzruszyć się i uśmiechnąć -
do siebie...






http://www.youtube.com/watch?v=st7lwsY2TtQ

hania.m 12-01-2012 06:06

Cytat:

Napisał krycha44
Witaj Haniu.
Powodzenia w nowym wątku! Życzę ciekawych rozmów i przyjaznej wymiany zdań. Pozdrawiam.


Miło mi niezmiernie że tu zajrzałaś.
Liczę na przyjazne rozmowy, bo wszyscy takich potrzebujemy.
Widzę że nie śpisz już jak ja....:):)

marcel20106 12-01-2012 06:47

DZIEŃ DOBRY-witam i pozdrawiam.Miło
mi,że powstał właśnie taki wątek.
Haniu dziękuję i pogodnych
rozmów,i ciekawych dyskusji.
Miłego dnia życzę.

aannaa235 12-01-2012 07:37

Dzień dobry,,,,,i mnie tu przywiało zapowiada sie ciekawy wątek.
Wprawdzie nie mam czasu siedziec przy kompie całymi dniami,
ale rano zawsze jestem i na pewno zabiore głos.


hania.m 12-01-2012 07:38


Dzięki Basiu- Ty ranny skowronku- ciszę się że zajrzałaś...
miłego dzisiaj dzionka,pełnego miłych wrażeń
i zapraszam do pogawędek o naszym zwykłym życiu na co dzień,
zależnie od naszego nastroju
i różnych wydarzeń.


hania.m 12-01-2012 07:48

aannaa235
 
Akurat jestem to odpowiadam, że miło jestem zaskoczona że przyszłaś
i dziękuję
Chciałabym abyśmy rozmawiały o tym o czym chcemy tu napisać, o drobnych radościach, ale o problemach też...
myślę że uda nam się wspólnymi siłami rozmawiać ze sobą bez krytyki.
Każdy przychodzi jak ma czas i ochotę, ja też będę w miarę swoich możliwości czasowych.

Nika 12-01-2012 09:01

Haniu, życzę powodzenia w prowadzeniu wątku i ciekawych rozmów.Był już kiedyś watek-Jak minął dzień-cieszył się sporym powodzeniem.Czasem warto porozmawiać o zwykłych , codziennych sprawach.Pogoda nie sprzyja spacerom, nastraja nas nieco pesymistycznie, więc chętniej zasiadamy przed kompem ,by porozmawiać z ludźmi.Pozdrawiam.

Nika 12-01-2012 09:06

Codziennie,trzykrotnie wyprowadzam pieska na spacer, dotleniam się.Lubię przyglądać się memu osiedlu,przyrodzie.Dzisiaj po raz kolejny z przykrością stwierdziłam, że osiedle wygląda jak jeden wielki śmietnik.Wszędzie puszki po piwie, puste opakowania po papierosach,soczkach,batonikach etc.Denerwujące to ogromnie,ale z drugiej strony-nie uświadczysz kosza na śmieci.Zanika dbałość mieszkańców o estetykę osiedla.Smutne.

jakempa 12-01-2012 10:26



Haniu, dobry wątek,... zresztą ten , który założyłaś kiedyś początkowo też był fajny,... ale weszli ludzie, którzy go zaśmiecili głupimi dyskusjami, obrażaniem wzajemnym i pokazaniem własnej głupoty,
Życzę, aby ten wątek na wzór ''Pogaduszek'' wątku założonego
przez Nikę, był wątkiem przyjaznym i ciekawym, Niech nikt nie odpowiada na chamskie odzywki, wtedy może utrzyma się atmosfera fajnych rozmów i przyjaznych refleksji, a ci, którzy poczują się tutaj intruzami niech szukają innych miejsc na forum.

jakempa 12-01-2012 10:28

Dzisiaj spotykam sie z koleżanką, z która nie widziałam się ze 2 lata, czekam na nia z niecierpliwoscia,..oj mamy o czym gadać,...

gorzko 12-01-2012 11:38

Mój dzień jeszcze trwa i trzyma w napięciu.
Czy będzie coś do podziału? Niczego nie obiecuję :D

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Seniority! :)

hania.m 12-01-2012 11:54

Cytat:

Napisał nika
Haniu, życzę powodzenia w prowadzeniu wątku i ciekawych rozmów.Był już kiedyś watek-Jak minął dzień-cieszył się sporym powodzeniem.Czasem warto porozmawiać o zwykłych , codziennych sprawach.Pogoda nie sprzyja spacerom, nastraja nas nieco pesymistycznie, więc chętniej zasiadamy przed kompem ,by porozmawiać z ludźmi.Pozdrawiam.


Dziękuję- miło się czyta takie słowa.
Właśnie o to chodzi że każdy chce pogadać o tej normalnej naszej zwykłej codzienności.
Takich wątków nigdy nie za dużo
do pogadania
bo i nas tu coraz więcej....
a ludzie sami wybierają gdzie chcą pisać. :):)
czyli co cieszy a co smuci seniora

hania.m 12-01-2012 12:29

witaj Jadziu
 
Cytat:

Napisał jakempa


Haniu, dobry wątek,... zresztą ten , który założyłaś kiedyś początkowo też był fajny,... ale weszli ludzie, którzy go zaśmiecili głupimi dyskusjami, obrażaniem wzajemnym i pokazaniem własnej głupoty,
Życzę, aby ten wątek na wzór ''Pogaduszek'' wątku założonego
przez Nikę, był wątkiem przyjaznym i ciekawym, Niech nikt nie odpowiada na chamskie odzywki, wtedy może utrzyma się atmosfera fajnych rozmów i przyjaznych refleksji, a ci, którzy poczują się tutaj intruzami niech szukają innych miejsc na forum.


Tak bym chciała Jadziu aby ten wątek był wątkiem przede wszystkim przyjaznym, bez obrażania, krytykowania- ale nie jestem taka pewna czy nie znajdzie się " ktoś" kto celowo będzie chciał "zaśmiecać" go
i psuć atmosferę.
Tylko zawsze się zastanawiam, po jakie licho to ludzie dorośli robią.... co chcą uzyskać...stanowisko??:icon_eek: :tongue:
czy miano forumowego "głupka".

hania.m 12-01-2012 12:36

Cytat:

Napisał gorzko
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Seniority! :)


Seniority też pozdrawiają bardzo serdecznie-

no proszę jak miło i dowcipnie mija dzionek!

Jednak umiemy się dzielić radościami....hihi


ps. jak będzie coś do podziału....
to podziel się z nami...też ;) :):)

hania.m 12-01-2012 12:55

Jadziu- miłych konwersacji, z dawno nie widzianą koleżanką....
oj to sobie pogadacie za wszystkie czasy!

ansty 12-01-2012 13:06

Witam obecne Panie!!! Bardzo miło, że powstał znowu wątek do codziennego "pogadania" o wszystkim i o niczym, czyli jak mija nam czas i życie....

Muszę się pochwalić moją radością-otóż moje "zaprzyjaźnione" Biuro Podróży z Jastrzębia Zdroju organizuje dla swoich klientów czyli i mnie, DZIEŃ KOBIET w Białym Dunajcu.Pobyt 4 dniowy, atrakcji moc, łącznie z kąpielą z Basenach Termalnych w Szaflarach, za niską cenę!!! Namówiłam sąsiadkę, wpłaciłyśmy wczoraj zaliczkę i wio!!!! Po powrocie /w marcu/ opiszę wrażenia!!
Pozdrawiam Cię Nikuś - z naszego wyjazdu do Wysowej chyba nici???


To zdjęcie jest zrobione w Jastrzębiej Górze, gdzie co roku spędzamy w miłym towarzystwie /co widać/ Wielkanoc!!!

hania.m 12-01-2012 13:09

Zmykam, na razie do innych spraw
bez względu na to czy jestem na wątku czy nie
proszę się rozgościć i rozmawiać

ps.szaro-bury dzień i wieje halny!
buuuuuu

mimo niekorzystnej aury-

Miłego dnia!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:38.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.