Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Hobby, pasje (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-hobby-pasje-101.html)
-   -   Amatorsko "Spod pędzla" II część (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/hobby-pasje/t-amatorsko-quotspod-pedzlaquot-ii-czesc-6942-print.html/)

bajbus 01-04-2010 18:24

Amatorsko "Spod pędzla" II część
 


Zapraszam do oglądania naszych prac.

bajbus 01-04-2010 18:36

Witam serdecznie w II części wątku "Amatorsko"Spod pędzla"

Gdyby była tylko jedna prawda, nie można by było namalować sto obrazów na ten sam temat.
Pablo Picasso


Zapraszam do oglądania naszych prac

EWA7591 01-04-2010 19:29


Życzę wszystkim uczestnikom forum żeby te jajeczka zjedli z miłą chęcią wraz z majonezem w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

bronczyk 01-04-2010 22:00

Bajbus tulipany rewelacyjne. Urzekająca kolorystyka. Brawo.

gratka 01-04-2010 22:35

Przyznam się przed Wielkanocą jak na spowiedzi, że też popełniłam kilka obrazów. Do jednego podaję link (dla odważnych), bo właściwie, to nie ma się czym chwalić.
http://zapodaj.net/7ff176230bd6.jpg.html

eledand 02-04-2010 00:34

Witam .witam
 
Witam i ja dzisiaj w węglu zrobiłam Piesa i kartkę do Niemiec dla mojej znajomejJej córki kiedyś malowały amatorsko.
W tej chwili studiuja muzyke i nie wiadomo czy sztuke lub religie,ale nie kościelna tylko urzędową będą wykładać.:D

djola4 02-04-2010 08:46

Witam Wszystkich serdecznie:D
Wiesz co Babko Gratko? Wstydziłabyś się ;)
Jak mogłaś ukrywać taki cudny pejzaż!!!?
A do tego jaka skromna, brawo, brawo obraz jest
piękny!!!!
Bajbusku przepiękne kolory maja te tulipany!

Miłego dnia wszystkim życzę...............

mimoza 02-04-2010 09:11

Witam w II cz. - Bajbusku tulipany, tak jak wszystko co malujesz, świetne, aż ma się ochotę postawić je na stoliku. Mam taki stolik gdzie wyglądałyby również pięknie.:D
BG - a cóż to za koketeria? Obraz wspaniale oddaje nastrój. Ten spokój i cisza nad jeziorem (bo to jezioro jest?) Bardzo mi się podoba. Na przyszłość nie każ nam biegać po innych stronach, prezentuj tutaj swoje obrazy - proszę :D - Cz

maluna 02-04-2010 11:42

Podzielam zdanie Czesi, tulipany wspaniałe...
Krajobraz Babki Gratki przepiękny, barwy i nastrój spokojnego wieczoru, bardzo mi się podoba:)

gratka 02-04-2010 15:23

Kobiety dodajecie mi skrzydeł, ale mam poczucie, że w tym co robię jest więcej uporu niż talentu.:)
Bajbus machnie kilka razy pędzlem i to jest śliczne, świeże, podobnie Maluna, Marbella i inne panie; a ja jestem wyrobnikiem.
Wyrobnikiem z pasją. Powinnam zostać fotografem, bo dziubdziam.
Wiem, że forum to nie salon wystawowy,czytam Was i widzę, że nadzwyczaj życzliwie traktujecie każdy obraz, ale ja jeszcze muszę pokonać wewnętrzny opór. Poza tym nie potrafię zrobić dobrej fotografii; szczególnie gdy obraz jest werniksowany mam nieistniejące na nim odblaski lampy. Proszę o trochę czasu i ewentualnie o radę jak fotografować. Jeszcze raz dzięki za dobre słowo.:)
Idę do garów i postaram się dojrzewać....

bajbus 02-04-2010 16:31

Janinko-Babko Gradko witam Cię serdecznie w naszym gronie.

Ogromnie się cieszę że zdecydowałaś się ujawnić i pokazałaś nam swoją pracę.
Jestem pod wrażeniem,jak pięknie dobrałaś kolory i temat.
Janinko nie bądź taka skromna i krytyczna wobec siebie ,masz się czym pochwalić Twoja praca jest bardzo profesjonalna.Brawo,brawo...brawo.
Ja też mam kłopoty ze zrobieniem dobrego zdjęcia ciągle powstaje mi odblask.

Zapraszam Cię i zachęcam do pokazywania swoich prac.

bajbus 02-04-2010 16:48

Witam serdecznie Mimozę i Bronczyka ,jesteście bardzo miłe ,dziękuje za miłe komentarze..

Witam koleżanki malarki Ewę 7591,Eledan ,Djolę4 i Malunę dobrze że jesteście ze mną i pokazujecie swoje prace..Dziękuję wam serdecznie.
.

Pozdrawiam i zapraszam.

sarunia 02-04-2010 16:53

Bajbus, tulipany cudne - niezmiennie jestem zakochana w tych kwiatach :)

Babko Gratko, przepiękny pejzaż - bardzo mi się podoba.

Wszystkim życzę spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy

eledand 02-04-2010 17:24

Wesołych Swiąt
 
Witam i według mego zdania,to BG jesteś profesonalistką w malowaniu Pejzaży.
Ja się męczę sama i zadowolona jestem z tego że znalazłam sobie jakiekolwiek hobby.Pochłania mi to wiele godzin,a cóż mi potrzeba więcej do życia.Sama stworzyłam sobie świat i tak trzymać dalej.:D

taneska 02-04-2010 18:00

Cytat:

Napisał sarunia
Bajbus, tulipany cudne - niezmiennie jestem zakochana w tych kwiatach :)

Babko Gratko, przepiękny pejzaż - bardzo mi się podoba.

Wszystkim życzę spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy

Dołączam się do opinii saruni:) :)

Zdjęcia obrazów najlepiej robić przed południem,ale w pomieszczeniu raczej północnym, żeby nie było smug i błysków słońca. Ja nie mam statywu, więc staram się ustawić obraz prawie pionowo /podparty/, i siedząc staram się na czymś oprzeć ręce, żeby uniknąć poruszeń. Zdjęć trzeba robić/ jeśli to cyfrówka/ dużo,z różnym balansem bieli i różnym światłem,w żadnym wypadku nie używać lampy błyskowej, bo daje odblask i przekłamuje kolory. Uczyłam się sama, ale zawsze służę radą. Spotkałam się też z wersją pionową ,kiedy obraz leży na podłodze- ja tak nie umiem.

taneska 02-04-2010 18:07


Tulipany - 18x24, akryl, malowany2 lata temu o tej porze.

gratka 02-04-2010 21:41

Tanesko
twoje tulipany są bardzo eleganckie, wprost wyrafinowane w formie.
Ewa - eledand masz rację, to jest wciągające hobby.
A poniżej czerwona jesień.

eledand 02-04-2010 22:36

Witam ponownie.
 
Witam,BG czy Ty to malujesz farbami olejnymi.
J probuję na razie ołówkiem i akwarelami,potem zobacze.
Przed naniesieniem akwareli to ja lekko szkicuję,bo nie mam koncepcji co od samości wymalować.Ale wciąga to rzeczywiście i sprawia mi radość,kżda zamalowana kartka.
Dziś poprawiłam ołówkowy wodospad i w nocy nie wiem co mnie tknie.:D

marzenna79 04-04-2010 16:37

Wesołych Świąt dla Basi - uzdolnionej gospodyni malarskiego wątku i wszystkich jego utalentowanych uczestniczek.

taneska 06-04-2010 11:30

Ale poświąteczna cisza! Czyżby wszyscy przejedzeni, a muza śpi pod stołem?;) ;) ;) Bo u mnie dokładnie tak jest, skończyło się na paru szkicach:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.