Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   śląskie (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-slaskie-163.html)
-   -   DOM OPIEKI - Jesienna Róża (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/slaskie/t-dom-opieki-jesienna-roza-9145-print.html/)

niedzwidek 10-06-2011 14:07

DOM OPIEKI - Jesienna Róża
 
Witam słyszeliście o tym domu?

http://www.jesiennaroza.pl/

ansty 10-06-2011 21:48

Ciekawa jaka cena pobytu???? w ofercie jej nie ma...

michalmysza 11-06-2011 11:37

Cena pomiedzy 2600 a 3100 w zależności od lokalizacji ponieważ są w trzech miejscowościach. Bardzo miła rodzinna atmosfera , przy tym wysoki standard usług, winda. Budynki są ciągle modernizowane.
Pozdrawiam i polecam.

Scarlett 11-06-2011 12:05

Cytat:

2600 a 3100

Macie chętnych, bo chyba słabo
to wygląda. No chyba, że dzieci
dołożą do tego interesu.:rolleyes:

niedzwidek 11-06-2011 16:18

trochę dożo ale stand domu opieki wysoki:)

eledand 11-06-2011 17:08

A co to CENA????
Przecież mamy wysokie Emerytury i stać nas na taki luxxus.:mad:

despair 26-02-2012 00:08

Miła atmosfera pani Myszo, wysoki standard usług niech pani nie przesadza Brak odpowiedzialności, skandaliczne zachowanie niekórych opiekunek,fatalne jedzenie ,"integracja " ludzi w jednej jadalni przez kilka godzin dziennie dla wygody opiekunek to jest wierzchołek prawdy despair

despair 26-02-2012 00:16

KLiknij sobie na KLub Seniora Cafe- troche prawdy o Rózy

martok 27-02-2012 09:19

Despair,
nie mogę znaleźć takiego wątku: "trochę prawdy o Róży" - mógłbyś podać dokładne namiary?

despair 29-02-2012 23:34

napiszę jeszcze raz, NIE POLECAM, oferta internetowa i ulotkowa daleka od prawdy w porównaniu z rzeczywistością Jedzenie bardzo skromne i zimne, integracja mieszkanców w pokoju dziennym polega na umieszczeniu wszystkich podopiecznych w pokoju dziennym-jadalni, trzymaniu ich tam przez kilka godzin od śniadania do popołudnia,czy tego chce ,czy nie, dla kogos kto nie umie sie" obronic" to koszmar.I to jest nazywane dobrym samopoczuciem mieszkańców o ironio losu.Ludzie siedzą na wózkach, kanapie wpatrzeni w stół okno, bezradni i biedni. Wygodnie dla opiekunek bo ich wszystkich mają razem. Niektórzy podsypiają cały dzień z glowa na stole , Oczywiście dla tych ktorzy sa z małym kontaktem z rzeczywistością to chyba wszystko jedno, ale są i tacy którzy kontaktuja świetnie i to jest udreka . no ale może to nie ich wybór tylko rodziny? Niektóre z opiekunek kompletnie nieodpowiedzialne, niegrzeczne i bezczelne Smutna rzeczywistosć w tej Róży

martok 01-03-2012 05:47

Dzięki za odpowiedź. Twoją opinię poznałem już wcześniej (post #7). Chodzi mi o to, iż post #8 sugeruje, że znasz negatywne oceny również innych osób. Jeżeli tak jest, to proszę o informację, gdzie te oceny mogę znaleźć. Z góry dziękuję - M

Eda 21-03-2012 13:42

Może ktoś poleci jakiś inny dom opieki sprawdzony i nie za
drogi?

martok 21-03-2012 14:25

Cytat:

Napisał Eda
Może ktoś poleci jakiś inny dom opieki sprawdzony i nie za
drogi?

Polecam portal domyopieki.pl. DPS-y są tam pogrupowane województwami i niektóre są opisane bardzo dokładnie, z cenami i szczegółową ofertą. Nie wiem, co u Ciebie znaczy "nie za drogi", ale z moich dotychczasowych kontaktów z różnymi domami (a znam ich kilkadziesiąt) wynika, że w dobrej placówce tego rodzaju trzeba się liczyć z ceną ok. 3.000 zł/mies. za pokój jednoosobowy - a w wielu nawet sporo więcej. Przy czym oczywiście - jak we wszystkich sprawach - cena nie daje stuprocentowej gwarancji jakości.

Eda 23-03-2012 19:39

Serdeczne dzięki za poradę! Skorzystam! Nie za drogi, to u
mnie poniżej 3 tyś.zł.

kanadyjka 17-05-2012 16:53

Mysle, ze opiekunki są mile i sympatycznie. Chetnie pomagaja. Nie zauwazylam nerwowosci podczas wizyt w tym domu. Co do jedzenia, mogloby byc nieco lepsze, ale tez nie ma tragedii:)

masza 28-07-2012 15:45

Cytat:

Napisał kanadyjka
Mysle, ze opiekunki są mile i sympatycznie. Chetnie pomagaja. Nie zauwazylam nerwowosci podczas wizyt w tym domu. Co do jedzenia, mogloby byc nieco lepsze, ale tez nie ma tragedii:)

Jesienna Róza-Katowice ul.Jesionowa:wbrew reklamie:brak jakiejkolwiek opieki pielęgniarskiej/nie jest zatrudniona żadna pielęgniarka,nawet "na godziny"/.Lekarz co najwyżej raz w tygodniu.Brak stałej opieki lekarza POZ.Jeśli lekarz przepisze receptę a pensjonariusz nie ma pieniędzy na jej wykupienie/mimo że słono płaci za pobyt/zostaje bez leków.SZCZERZE ODRADZAM.Nie istnieje ZADNA rehabilitacja.

szrajdeger 06-08-2012 09:21

Masza, a czy wiesz coś na temat domu opieki ASTO w Chorzowie?

malika 23-10-2012 19:29

jesienna róża
 
Zwykła ludzka zazdrośc, albo konkurencja macza palce w tych wypowiedziach. Właściwie to powiedzenie "jeszcze się taki nie urodził, by każdemu dogodził" tutaj dobrze się sprawdza.
Dom Jesienna Róża to jeden z najlepszych, jakie znam ( a jest ich sporo) na Śląsku. Rodzinna atmosfera, brak nie przyjemnego zapachu, jaki panuje w większości domów. Opiekunki są miłe, traktujące podopiecznych jak swoją rodzinę. Ludzie są zadbani, pachnący świeżością i wcale nie za duże pieniadze, wkładają serce w to co robią. Ludzie, to nie sztuka zapełnic dom masą podopiecznych i co potem, wygladaja tak jak wygladaja, macie przykład w innych domach, gdzie jest 50osob, mało personelu i zaniedbani ludzie. Jesienna Róża nie narzeka na brak chętnych, wręcz przeciwnie. Zatem trochę wyobraźni.Pozdrawiam.

Edwarga 11-02-2015 20:16

Dom opieki Jesienna róża Katowice
 
NIE POLECAM!
Wszystko poniżej się zgadza!

"Wbrew reklamie:brak jakiejkolwiek opieki pielęgniarskiej/nie jest zatrudniona żadna pielęgniarka,nawet "na godziny"/.Lekarz co najwyżej raz w tygodniu.Brak stałej opieki lekarza POZ.Jeśli lekarz przepisze receptę a pensjonariusz nie ma pieniędzy na jej wykupienie/mimo że słono płaci za pobyt/zostaje bez leków.SZCZERZE ODRADZAM.Nie istnieje ZADNA rehabilitacja."

Moja Babcia jest przywiązana przescieradłem do wózka inwalidzkiego. JEST NIEDOŻYWIONA! Nikt z nią nie rozmawia, pozostawiona sama sobie.

malika 26-02-2015 19:19

Co za hipokryzja! To jest niedorzeczne.
Czasami są rodziny, które oddają swoich bliskich do domów opieki, odwiedzają raz do roku (w szczególności nasze kochane wnuki:) ) a potem wypisują brednie, nie mając pojęcia o niczym. Trochę trzeba się zastanowić zanim się kogoś oczerni na forum, bo tak przecież najłatwiej. Jeśli komuś nie odpowiada dom, zawsze można go zmienić. Też mam tam ojca, bywam u niego bardzo często i jestem bardzo zadowolona. Posiłki są 5 razy dziennie, jeśli ktoś potrzebuje zjeść 10 razy to dostanie. Zawsze są owoce, soki z nich, pieczone ciasta itd. Reszty nie będę komentowała, bo nie wiem jaki ma w tym cel Edwarga.
Zwykłe kłamstwa.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:08.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.